Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

Ka manot del mano siulu - normaliai iseitu is tokiu? g.gif

Gerai, kad savaitgaliais vyras prie kompo tik rytais prileidzia, tai iki pirmadienio dar palauksiu... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 05 lapkričio 2010 - 15:23
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 05, 16:23)
Ka manot del mano siulu - normaliai iseitu is tokiu?  g.gif

Gerai, kad savaitgaliais vyras prie kompo tik rytais prileidzia, tai iki pirmadienio dar palauksiu... ax.gif

O tu atsispausdink schemas ir iki pirmadienio bus skara bigsmile.gif

Galiu drąsiai iš savo patirties pasakyt, kad skarą išeina nusimegzt NET per dvi dienikes mirksiukas.gif nebūtinai tokią ax.gif

paklauskit Olaivos biggrin.gif man rodos, ji per 3 dienas nuraitė skarą smile.gif
Atsakyti
as mezgiau 3 dienas,bet su tarpais,buc isigazavusi,tai kaip ir Liniuka buc per 2 nuraiciusi.malonumas,o ne mezgimas wink.gif
Atsakyti
kokią temą aptikau bigsmile.gif
ir skara kokia faina mmmm wub.gif
noriu ir aš rolleyes.gif

QUOTE(Limit @ 2010 11 05, 14:34)
Sąrašėlis kas mezga ar megs šią skarą:

1. Rasytė
2. Olaiva (jau antrąją)
3. Capricorn
4. Šilingė (kaip pati sako, pasyviai, bet mes paaktyvinsim savo numegztais vaizdais. Pažadam cool.gif
5. Limit
6.Ristina
7. -Radė

Atsakyti
Vajergutėliau, koks sujudimas bigsmile.gif
Kol aš po parduotuves basčiausi-kiek naujų žmogeliukų atsirado thumbup.gif

Nagis-kimbam in darbely, bet reik pirma triobą susitvarkyt ir tada malioooooniai atsisėdus narpulint bigsmile.gif


Hemetra, jei megzti aplamai moki, su raštais irgi pavyks. Svarbu- NORĖTI 4u.gif

Tikli, ramiakas, viskas yr liuks, nestresuok ir eik ieškot valinių vrbaliukų mirksiukas.gif

Radė-in sąrašiuką įsitraukei jau. Siūlikus jau turi? bigsmile.gif

Aaagnex-tiktų tavo siūlikai, bet iš kokio šilkmoheriuko būt dar gražiau wub.gif
Atsakyti
na gera,( matot-nekalbu didelem raidem blush2.gif biggrin.gif ),turiu virbalus,turiu siula(na ne mochera,nes kazkaip as nepasitikiu savo jegom,tai jei reiks ardyt,tai sitas ardysis lengvai unsure.gif )...bet pasiskaiciau as ta aprasyma-ir sustresavau! pagal shema mezgiau gal pries daugiau nei 15metu(tikrai doh.gif )o dar skraiste-nu isvis man cia kazkoks blink.gif ...!!!...jau man stresas!as cia paskutiniu metu ,is naujo atrandu rankdarbius,tai tenka prisimint viska biggrin.gif ...ir vat dar kas-as ziuriu,kad man ir rasto foto lengviau suprast kaip megst nei is shemos blink.gif ..ar gal man kas negerai 2.gif ...?kaip sakant,ziuriu i knyga ir matau...jura rolleyes.gif ...ech..einu pasivaiksciosiu fool.gif
Atsakyti
Jūra tu jūra... biggrin.gif kas tau ten neaišku? g.gif
Atsakyti
viskas neaisku!!! biggrin.gif ...aisku tik kaip pradzia su 3 akim padaryt lotuliukas.gif ...o jei rimtai-tai dar tik atsisedus ''nuo dusios nagrineju viska''... g.gif ...ir dar karteli g.gif ...zinau,kad iskils begale klausimeliu unsure.gif ...uztai ir ''trimituoju'' cia blush2.gif ...vat tik truputi apsitvarkau,ir jau imsiu megstt...vat tada ir uzmetysiu jus ''sos'' zinutem...iskart labai prasu kantrybes su manim blush2.gif ...as ta ,kuri nebijo klaust ir klaust ir klaust jei kas neaisku rolleyes.gif ..nesupykit,jei kas ne taip ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 05 lapkričio 2010 - 17:18
pries pradedamos pamislykit,kokios jums sios skaros reikia:puosnios sventems,uzsimesti i teatra biggrin.gif ar pasdiena ant paltuko
jei pirmas variantas,tada siulau tik mohera,o dar geriau-silkmoheri.atrodys puosniai,pasakiskai
jei antras variantas,tada vilnele ir bet kas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 05, 18:17)
nesupykit,jei kas ne taip ax.gif  4u.gif

kaip toj dainoj...atleisk jei kas buvo ne taip, ne taip... lotuliukas.gif

aš irgi tvarkausi ir bandysiu atsibombarduot į tavo klausimus kiek pati ką suprantu biggrin.gif
Atsakyti
Oho kiek entuziazmo biggrin.gif thumbup.gif
Nu tai atitempiu cia saviske. Gerai, kad nufotkinau vakar, nes siandien jau visa pirstu antspaudais aplipdyta, nesgi i darba buvau nusinesus sarkom pasirodyt lotuliukas.gif
79 g. vilneles su kasmyru, 3.5 nr ADDI.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuka: 05 lapkričio 2010 - 17:49
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 05, 17:52)
Vajergutėliau, koks sujudimas bigsmile.gif
Kol aš po parduotuves basčiausi-kiek naujų žmogeliukų atsirado thumbup.gif

Nagis-kimbam in darbely, bet reik pirma triobą susitvarkyt ir tada malioooooniai atsisėdus narpulint bigsmile.gif
Hemetra, jei megzti aplamai moki, su raštais irgi pavyks. Svarbu- NORĖTI 4u.gif

Tikli, ramiakas, viskas yr liuks, nestresuok ir eik ieškot valinių vrbaliukų mirksiukas.gif

Radė-in sąrašiuką įsitraukei jau. Siūlikus jau turi? bigsmile.gif

Aaagnex-tiktų tavo siūlikai, bet iš kokio šilkmoheriuko būt dar gražiau wub.gif


aham turiu tokią moherą paprastainišką ax.gif dairiaus kur ją realizavus, nugis pravers, dovanai labai liuks rolleyes.gif
po triobą ir man reik paskraidyt ir turbūt be pirmadienio nevirbaluosiu, nes savaitgalį šioks toks sujudimas nusimato ax.gif
bet ši skara labai žavi wub.gif
kiek schemas tyrinėjaus, tai žadu nedėt karoliukų tiek daug g.gif

Liniuka WAU bigsmile.gif

QUOTE(Olaiva @ 2010 11 05, 18:38)
pries pradedamos pamislykit,kokios jums sios skaros reikia:puosnios sventems,uzsimesti i teatra biggrin.gif ar pasdiena ant paltuko
jei pirmas variantas,tada siulau tik mohera,o dar geriau-silkmoheri.atrodys puosniai,pasakiskai
jei antras variantas,tada vilnele ir bet kas  smile.gif


aš tai abiejų variantų norėčiau tik skirtingų skaros raštų, bet va siūlų reik ieškotis antrajam, o ir pirmajam variantui prabangesnės moheros reiktų rolleyes.gif

Olaiva
tavo skarą tirinėjau - kiek karolių sudėjai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Radė: 05 lapkričio 2010 - 18:00