Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

QUOTE(mama-gita @ 2010 11 11, 12:16)
Laba diena mezgėjėlės, ilgai svaigau aš žiūrėdama į tas skaras ir manu gana- reik daryt drinks_cheers.gif . Gal aš bišk nugrybausiu - bet radau tokias - 'kiri', 'haruni',
'filigrano', 'garden of Alla'. Suprantu, kad jūs truputį kitokią darot, bet al kaip pirmą kart bandysiančiai tokį stebuklą sukurpt patartumėt - koks moelis lengvesnis būtų?
Ir dar
ar tos pradinės akys bus skaros kampas? mat noriu mamytei gal pamargintą daryti, o mėginėlių aryt nu baisiai nemėgstu schmoll.gif
Ir dar
ar tiktų siūlai 50mohera,50akrilas 100r-500m arba 40akrilo,30mohero,30poliamido 50r-450m?????
Papildyta:
oho kiek daug raidžių pamečiau  blink.gif matyt vaikai su žaidimais baigia klaviatūrą sunaudot doh.gif

kuri gražiausia-tą ir imk. gal haruni paprastesnė...nežinau...aš nuo gan sudėtingos pradėjau-bet įveikiau. svarbu norėti thumbup.gif
pradinės akys, ta dalis kur prie kaklo.
siūlai jei ploni tiks, bet mes jau atradom kad moheris arba vilnelė plona idealno skaroms.


QUOTE(rnikole @ 2010 11 11, 12:52)
o stai ri mano skara, tik labai nepeikit manes del tampymo nemoku as dar, vienas dalykas tai per mazai turejau smeigtuku, sakiau dasipirksiu ir dar karta tampysiu  4u.gif

Rnikole, matau kad graži skara, bet tikrai darkart pamėgink ištampyti-grožis padidės dar labiau drinks_cheers.gif Dėl ko nepavyko ištampyt-gal netvirtas pagrindas ant kurio tampei šlapią? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 11, 12:57)

Rnikole, matau kad graži skara, bet tikrai darkart pamėgink ištampyti-grožis padidės dar labiau drinks_cheers.gif Dėl ko nepavyko ištampyt-gal netvirtas pagrindas ant kurio tampei šlapią? g.gif

tampiau ant lovos ciuzinio tai pagrindas tvirtas tiesiog per mazai turejau adateliu nepakako tiems tarpams. cia jau antra karta tampiau bet vistiek nepavyko, toks jausmas kad lengviau antra numegzti nei istampyti biggrin.gif nieko dasipirksiu dar adateliu ir pameginsiu smile.gif nes ir man vaizdas nepatinka smile.gif
Atsakyti
tai jeigu norėčiau, kad margumas būt apačioj, turėčiau pradėt vienspalviais? Ir jei tą siūlą 50gr-450m paimtau - nenusiplonins labai? Bijau, kad nepamegsiu g.gif - ir dar ten nerašo kokiu virbalu. Ką daryt? Ką daryt?
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2010 11 11, 13:07)
tai jeigu norėčiau, kad margumas būt apačioj, turėčiau pradėt vienspalviais?  Ir jei tą siūlą 50gr-450m paimtau - nenusiplonins labai? Bijau, kad nepamegsiu g.gif - ir dar ten nerašo kokiu virbalu. Ką daryt? Ką daryt?

taip. vienspalviais. plonytukai. bet bus gražu, nebijok drinks_cheers.gif
2,5 virbalo reiktų.
Atsakyti
[quote=Capricorn,2010 11 11, 13:24]
taip. vienspalviais. plonytukai. bet bus gražu, nebijok drinks_cheers.gif

Nu jo - ir aš taip sakyčiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Reik ait ruošt pietus , atknist kur paslėpti virbalai su valu ( o nekenčiu aš jų- kažkada bandžiau schmoll.gif nepatiko) ir bandyt. Nepradėjęs gi nepadarysi
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2010 11 11, 13:07)
tai jeigu norėčiau, kad margumas būt apačioj, turėčiau pradėt vienspalviais?  Ir jei tą siūlą 50gr-450m paimtau - nenusiplonins labai? Bijau, kad nepamegsiu g.gif - ir dar ten nerašo kokiu virbalu. Ką daryt? Ką daryt?

Ramiai kvėpuot ir atidžiai skaityt temą ir schemą biggrin.gif

Siūlyčiau megzt iš siūlo kuriame, kuo mažiau sintetikos. Ji trukdo gerai užsifiksuot formai. Gryną vilną, kad geriau kampukus laikytų, galima ir lygintuvu pagarint, o vat sintetiką schmoll.gif schmoll.gif
Bet jei siūlai jau yra bigsmile.gif namie, tai galima ir pusiniais megzt.

Pati paprasčiausia ko gero yra Kiri. Svarbiausia, kad joje galima bet kada sustot lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir netyčia nenumegzt paklodės mirksiukas.gif
Irrr.... megzčiau vienspalvę...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 11 lapkričio 2010 - 13:04
Sveikos merginos,varvinau varvinau seilę į šitas gražuoles ir nervai neišlaikė bigsmile.gif .Jau pradėjau megzti TRANSITION raštelį.O jau kaip smagiai mezgasi thumbup.gif ,aišku jei niekas netrukdo kai skaičiuot reikia lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(usnis @ 2010 11 11, 14:53)
Sveikos merginos,varvinau varvinau seilę į šitas gražuoles ir nervai neišlaikė bigsmile.gif .Jau pradėjau megzti TRANSITION raštelį.O jau kaip smagiai mezgasi  thumbup.gif ,aišku jei niekas netrukdo kai skaičiuot reikia lotuliukas.gif .

labai geras užkratas tos skaros biggrin.gif
Atsakyti
is kelio veda sitos skaros biggrin.gif
galima pasirodysiu,nes ajomajo,bet echo flower wub.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Vaje koks grozis wub.gif
Labai sudetinga numegzt? Daug sudetingesne uz aeolian? Tokia irgi norecia pabandyt veliau... 4u.gif Tik baisu, jeigu labai sundetingos schemos, galiu nesugebet blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 11, 14:26)
Vaje koks grozis wub.gif
Labai sudetinga numegzt? Daug sudetingesne uz aeolian? Tokia irgi norecia pabandyt veliau...  4u.gif Tik baisu, jeigu labai sundetingos schemos, galiu nesugebet blush2.gif

nesunki ,kaip ir aeolian.bet sita leciau mezgasi,nebent labiau kiaura daryti
Atsakyti
nu griūk negyvas doh.gif kaip gražu wub.gif
noriu noriu ir.....visų lotuliukas.gif
bet gal pavarvinsiu seilę ir praeis g.gif
Atsakyti