Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

QUOTE(astaria @ 2010 11 11, 00:17)
biggrin.gif mezgiau, mezgiau, bet ten greitai, neprailgo.
Bet kokia kontrolė g.gif  Čia ir norėdama klaidų nepridarysi lotuliukas.gif
AČIŪ

biggrin.gif kas man belieka kai nemezgu
Atsakyti
Capricorn antrą įpusėjo blink.gif ot pasiutus hihihi.gif
manęs tai nieks nepriverstų vieną pabaigus kibt kitai tokiai pačiai - po pertraukos gal, bet tik neiškart cool.gif
džiūna skarutė, nors visa skara- per visą čiužinį išsidėjo rolleyes.gif
Atsakyti
o as ateinu paverkt biski cry.gif cry.gif biski cia pas jus pasriuuuubausiu. cry.gif ,pabliumbsiu cray.gif ...nu durna as,durna frusty.gif angel_sadangel.gif ...na visa vakara prisesdama mezgiau skara(nu blush2.gif aisku ir dar vakariene gaminau,berniukui padejau pamokas ruost,na paskui dar blynu naktipieciam chebra uzsimane-zodziu doh.gif )..tai vat,mezgiau mezgiau,kepiau kepiau,ir...kai visi sumigo jau ramiai atsisedau unsure.gif ..na ir ziuriu as taip,ziuriu anaip-nu man pagal shema eiles susimaise doh.gif pasirode..skaiciavau skaiciavau doh.gif ir nusprendziau ,kad negerai kazka padariau-emiau ir nuardziau viso vakaro darba... doh.gif doh.gif ..emiau is naujo megst- blink.gif ir supratau,KAD VISKAS BUVO GERAI cray.gif ..nereikejo visai ardyt verysad.gif ...ssusinervavojau,susiveliau,einu miegot....o jau buciau baius siandien doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 11, 01:42)
o as ateinu paverkt  biski cry.gif  cry.gif biski cia pas jus pasriuuuubausiu. cry.gif

rytas už vakarą protingesnis console.gif
nesvarbu KADA, svarbu KAD turėsi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Radė: 11 lapkričio 2010 - 01:37
QUOTE(-Radė @ 2010 11 11, 01:33)
Capricorn antrą įpusėjo  blink.gif  ot pasiutus  hihihi.gif
manęs tai nieks nepriverstų vieną pabaigus kibt kitai tokiai pačiai - po pertraukos gal, bet tik neiškart  cool.gif

bet labai fain, nes schemos beveik mintinai žinomos ir greit einasi biggrin.gif

laukiam tavo vaizdų smile.gif


TIKLI console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 11 lapkričio 2010 - 09:08
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 11, 10:07)
bet labai fain, nes schemos beveik mintinai žinomos ir greit einasi biggrin.gif

laukiam tavo vaizdų smile.gif
TIKLI console.gif


nepažinau hihihi.gif
galvoju kokia čia skrybėlėtoji jau antrą varo cool.gif
pademonstruosiu savąją krasavicą,nors namie tamsu - nes už lango dargana, skara juoda g.gif nu reiks kažkaip parodyt flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 11 11, 10:36)
nepažinau  hihihi.gif
galvoju kokia čia skrybėlėtoji jau antrą varo  cool.gif
pademonstruosiu savąją krasavicą,nors  namie tamsu - nes už lango dargana, skara juoda  g.gif nu reiks kažkaip parodyt  flirt.gif

teip...keičiu įvaizdį lotuliukas.gif

oj laukiu...man taip smagu matyt įvairių spalvų variacijas thumbup.gif kol kas balsuoju tik už tamsias spalvai Aeolian'ai thumbup.gif
Atsakyti
ax.gif o aš apmąstymuose doh.gif tampyt-netampyt rolleyes.gif lotuliukas.gif man ji ir tokia graži blush2.gif antrą vakar vakare pradėjau - bus dovanų bigsmile.gif tai tą dovaninę jau teks tampyt tongue.gif pačiai baisiai įdomu, kas ten gausis - siūlas su žvyneliais ax.gif
Atsakyti
tikli - uzjauciu - pati irgi taip apsizioplinus buvau... gerai, kad tik 2 eiles nuardziau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 11, 10:38)
teip...keičiu įvaizdį lotuliukas.gif

oj laukiu...man taip smagu matyt įvairių spalvų variacijas thumbup.gif kol kas balsuoju tik už tamsias spalvai Aeolian'ai thumbup.gif


o mano balta bus, bet dar 30 eiliu truksta iki pabaigos doh.gif jus tokios greitos....
Atsakyti
Laba diena mezgėjėlės, ilgai svaigau aš žiūrėdama į tas skaras ir manu gana- reik daryt drinks_cheers.gif . Gal aš bišk nugrybausiu - bet radau tokias - 'kiri', 'haruni',
'filigrano', 'garden of Alla'. Suprantu, kad jūs truputį kitokią darot, bet al kaip pirmą kart bandysiančiai tokį stebuklą sukurpt patartumėt - koks moelis lengvesnis būtų?
Ir dar
ar tos pradinės akys bus skaros kampas? mat noriu mamytei gal pamargintą daryti, o mėginėlių aryt nu baisiai nemėgstu schmoll.gif
Ir dar
ar tiktų siūlai 50mohera,50akrilas 100r-500m arba 40akrilo,30mohero,30poliamido 50r-450m?????
Papildyta:
oho kiek daug raidžių pamečiau blink.gif matyt vaikai su žaidimais baigia klaviatūrą sunaudot doh.gif
Atsakyti
o stai ri mano skara, tik labai nepeikit manes del tampymo nemoku as dar, vienas dalykas tai per mazai turejau smeigtuku, sakiau dasipirksiu ir dar karta tampysiu 4u.gif

user posted image
Atsakyti