Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

o pas mane atvirksciai su ta haruni skara blush2.gif niekaip jos negaliu numegzti, vis negaliu nuo A schemos tinkamai pereiti prie B.. o va sita tai numezgiau be jokiu ardymu ir is karto... 4u.gif
Atsakyti
Merginos, reikia pagalbos! help.gif Mezgu mažąjį variantą, Yucca chart pakartojau 4 kartus, pasitikrinau pagal schemą akių skaičius atitinka. Dabar bandau prijungt Final agave chart ir iš kažkur atsiranda 8 papildomos akys, nesueina schemos doh.gif verysad.gif vizualiai matau, kur jos turėtų susijungti, bet mezgant nuo pradžių nieko neišeina... nesuprantu, kas gali būt ne taip, help.. blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cordi @ 2010 11 10, 17:36)
Merginos, reikia pagalbos!  help.gif Mezgu mažąjį variantą, Yucca chart pakartojau 4 kartus, pasitikrinau pagal schemą akių skaičius atitinka. Dabar bandau prijungt Final agave chart ir iš kažkur atsiranda 8 papildomos akys, nesueina schemos doh.gif  verysad.gif  vizualiai matau, kur jos turėtų susijungti, bet mezgant nuo pradžių nieko neišeina... nesuprantu, kas gali būt ne taip, help.. blush2.gif  4u.gif

o tu po 3 akis sumegzdinejai pirmoj eilej, kur paryskintas bruksniukas?
cia kalbu apie final agave schemos pirma eile
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 10 lapkričio 2010 - 16:40
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 10, 17:39)
o tu po 3 akis sumegzdinejai pirmoj eilej, kur paryskintas bruksniukas?

po tris, bet vistiek neišeina kažkas.
dar kartą perskaičiavau akis, na pagal Yucca chart mažam variantui po 4 kartojimų be kraštinių akių išeina 63 akys, paskaičiavau final agave schemą, ten irgi turi būt 63, bet realiai man iš kažkur lieka tos nelemtos 8 akys doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cordi: 10 lapkričio 2010 - 16:44
QUOTE(cordi @ 2010 11 10, 17:41)
po tris, bet vistiek neišeina kažkas.

o kodel po tu po yucca mezgi iskarto final agave? O kur transition chart?
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 10, 17:45)
o kodel po tu po yucca mezgi iskarto final agave? O kur transition chart?

Vajėzus, na ir vėpla gi aš! ir kaip taip pražiopsot instrukcijas doh.gif lotuliukas.gif ačiū labai labai, lakiu toliau megzt, kažkaip ne taip perskaičiau instrukcijas pirmam psl blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 10, 15:16)
kai pradėjom megzt, maniau kad einam greta, nes pagal raportus panašiai sakei esi jau numezgus...o še tau...dar dešimt eilių, tai ku veikei tiek dienų??? lotuliukas.gif
aš jau antrą įpusėjau biggrin.gif

nu ka veikiau, ka veikiau umn.gif -viska!supranti,nu man labai labai laaabai reikejo truputi margucio paltuko dukrai pabandyt-ikvepimas kaip skant atejo umn.gif ..pas kui maziuka biskutuka pamezgejau vyro megstini,kad nezystu unsure.gif ...paskui patinginiavau, g.gif ...ka dar-ai doh.gif vaiku zaislus pertvarkiau( topsecret.gif sakes,mergyckos,ir pas jus taip kaip pas mane blink.gif ta didziuli ''bulvini maisa'' siuksliu-sulauzytu- zaislu istempiau blink.gif doh.gif ...popieriuku,kinderiu dekliuku, ir t.t....pritempe visko,kaip pelenai kokie blink.gif ...ir dar neduoda ismest-rekia kad reiks dar!!!! box.gif ....) vat jau vakare tai reiks pabaigt viska unsure.gif ...jei vel koks biesas nepamaisys ax.gif
Atsakyti
o as jau siulus gavau wub.gif wub.gif wub.gif tik nezinau kada pradesiu,dar laukiu kol virbalus atsius ax.gif
Atsakyti
yahoo.gif


einu smaigstyt rolleyes.gif
Atsakyti
Kaip smagiai mezgasi, dar kai paskaitai komentaruose dažniausiai daromas klaidas thumbup.gif
Set up, yucca ir transition nuvariau per dieną, o edge jau mezgasi žymiai lėciau... tik mezgu ant tiesių virbalų, nes valinių nemėgstu, tai toks guzas gaunasi užsirietusiu kraštu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cordi @ 2010 11 10, 18:36)
Merginos, reikia pagalbos!  help.gif Mezgu mažąjį variantą, Yucca chart pakartojau 4 kartus, pasitikrinau pagal schemą akių skaičius atitinka. Dabar bandau prijungt Final agave chart ir iš kažkur atsiranda 8 papildomos akys, nesueina schemos doh.gif  verysad.gif  vizualiai matau, kur jos turėtų susijungti, bet mezgant nuo pradžių nieko neišeina... nesuprantu, kas gali būt ne taip, help.. blush2.gif  4u.gif

o tai transition chart kuuuuur? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(astaria @ 2010 11 10, 22:16)
Kaip smagiai mezgasi, dar kai paskaitai komentaruose dažniausiai daromas klaidas  thumbup.gif
Set up, yucca ir transition nuvariau per dieną, o edge jau mezgasi žymiai lėciau...  tik mezgu ant tiesių virbalų, nes valinių nemėgstu, tai toks guzas gaunasi užsirietusiu kraštu  smile.gif

o agave nemezgei?
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 11 10, 20:58)
o agave nemezgei?

biggrin.gif mezgiau, mezgiau, bet ten greitai, neprailgo.
Bet kokia kontrolė g.gif Čia ir norėdama klaidų nepridarysi lotuliukas.gif
AČIŪ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astaria: 10 lapkričio 2010 - 22:18