Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

lotuliukas.gif nite-nu sakes,kaip prajuokinai lotuliukas.gif ..
punktas nr 2-haruni megst paprasciau...

na va,kad buciau pradejus nauja ,man nezinoma daigta,megzt nuo paparastesnio.lengvesnio...ir po truputi''kelt kartele''-tai ne doh.gif doh.gif ...reikejo man uz sunkios iskart griebt doh.gif lotuliukas.gif ....

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tikli, savimi pasitikėti nėra blogai...svarbu proto ribose...o kad ribose pasirinkai, faktas, nes jau baigi/ baigei???Kažko negirdėti kas tavoj padangėj g.gif
Atsakyti
nu dar liko 10 eiliu doh.gif ...laukiu kol vaikai sumigs lotuliukas.gif ,nes jau kaip tycia -taip ant galvos lipa doh.gif ..visai negaliu skaiciuot... schmoll.gif ...tai vakare,kai sumigs-pabaigt tikiuos biggrin.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 10, 15:01)
nu dar liko 10 eiliu doh.gif  ...laukiu kol vaikai sumigs lotuliukas.gif ,nes jau kaip tycia -taip ant galvos lipa doh.gif ..visai negaliu skaiciuot... schmoll.gif ...tai vakare,kai sumigs-pabaigt tikiuos biggrin.gif ...

kai pradėjom megzt, maniau kad einam greta, nes pagal raportus panašiai sakei esi jau numezgus...o še tau...dar dešimt eilių, tai ku veikei tiek dienų??? lotuliukas.gif
aš jau antrą įpusėjau biggrin.gif
Atsakyti
Aš tokias jau tris esu numezgusi prieš metus, super skarytė thumbup.gif thumbup.gif Kažkaip aš ją užmačiau jau gerokai anksčiau.
Atsakyti
QUOTE(sweet @ 2010 11 10, 15:23)
Aš tokias jau tris esu numezgusi prieš metus, super skarytė  thumbup.gif  thumbup.gif Kažkaip aš ją užmačiau jau gerokai anksčiau.

Tai parodyk savo gražuoles bigsmile.gif
Atsakyti
Haruni skara lengviau mezgasi.5 numezgiau ir neklydau, o šita doh.gif Per savo žioplą galvą blush2.gif išardžiau visą penkių schemų gabalą verysad.gif verysad.gif verysad.gif Aišku, neteisingai sužiūrėjau tuos užmetimus schemų pradžioj blush2.gif , schemos centrinėj dalyje.Va, ir megzk pagal raštą, nežiūrėdamas į schemas ax.gif O taip šauniai ėjosi, jau šiandien tikėjau pabaigti ax.gif , bebuvo likusi paskutinė dalis...Apmaudu, net ūpas dingo verysad.gif Reikia eiti kažkokį rimtesnį darbą padaryt nervams nuraminti doh.gif , gal malkų prisinešti ax.gif
Atsakyti
aciu merginos, su akiu pridejimu, kaip ir aisku.
Dabar kitas klausimas, padaugejus akiu, nuo kurios vietos kartoti rasta, kalbu apie set up schemute
geda, geda, kad taip nieko nesuprantu blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(audruliux @ 2010 11 10, 15:40)
aciu merginos, su akiu pridejimu, kaip ir aisku.
Dabar kitas klausimas, padaugejus akiu, nuo kurios vietos kartoti rasta, kalbu apie set up schemute
geda, geda, kad taip nieko nesuprantu  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

pirmam puslapy skaitei g.gif
set up'e niekas nesikartoja, eina nuo krašto link centrinės akies, ir nuo jos vėl iki kito krašto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audruliux @ 2010 11 10, 15:40)
aciu merginos, su akiu pridejimu, kaip ir aisku.
Dabar kitas klausimas, padaugejus akiu, nuo kurios vietos kartoti rasta, kalbu apie set up schemute
geda, geda, kad taip nieko nesuprantu  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Viską megzk pagal schemą biggrin.gif Kaip beždžionė -ką matai tą ir darai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nite @ 2010 11 10, 14:52)
Viską megzk pagal schemą biggrin.gif Kaip beždžionė -ką matai tą ir darai biggrin.gif

biggrin.gif labai geras patarimas, iki šiol niekada jo neprireikė, bet su šita skara doh.gif
Atsakyti
aciu, tikrai, aki pradejau bezdzioniaut, pradejo skaryte judeti i prieki wub.gif
Atsakyti