Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

QUOTE(-Radė @ 2010 11 09, 21:55)


man 100g neužteks, trūksta 4 paskutinėm eilėm  doh.gif  teks verst namus, gal rasiu koki galiuką dar šio siūlo cool.gif  nes pirkt ir siūstis būtų prabanga  doh.gif

Na aš savo 100 gr dar nebaigiau, dar turiu kumščio dydžio likutį kitam matkelyje, na o jei vistiek pritrūks g.gif , tada teks ardyt dukros sarafano padelkas lotuliukas.gif , daryt tuniką.Tik kad ten megzta nuo apačios g.gif doh.gif
Atsakyti
Giriu graziaja Capricorn skara wub.gif , o maniske, tai tokia juokinga gaunasi... negaliu lotuliukas.gif

Beje gal kas zinot, kur adateliu gaut? paziurejau maximoj, tai gal 20 adateliu - 5 Lt blink.gif
o jeigu reikia viso 100, tai bankrutuosiu viduryj baltos dienos cool.gif
Pasirodo, nerandu namuose, nei vienos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 10 lapkričio 2010 - 07:53
Ooo, raudonoji Capricorn elfinė eteryje wub.gif Labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 10, 07:51)
Beje gal kas zinot, kur adateliu gaut? paziurejau maximoj, tai gal 20 adateliu - 5 Lt  blink.gif
o jeigu reikia viso 100, tai bankrutuosiu viduryj baltos dienos cool.gif
Pasirodo, nerandu namuose, nei vienos doh.gif


Pabandyk paziureti kokiose siuvimo prekiu parduotuvese. As pirkau 1000 uz 7,50 lt.
Atsakyti
Šilinge, ten borrrrrrrrrdinė lotuliukas.gif Fotikas meluoja biggrin.gif


Liniuka, a tu kur pirkai ilgi???, manieji Timari pirkti buvo-100vnt/3.99lt. Bet trumpukai, man norėtųs ilgesnių, tvirčiau užsifiksuotų ištampius. Aišku jei ant kieto labai pagrindo smeigčiau-užtekt, bet kai ant storo dekio-tai slabnai laiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 10, 09:09)
Šilinge, ten borrrrrrrrrdinė lotuliukas.gif Fotikas meluoja biggrin.gif
Liniuka, a tu kur pirkai ilgi???, manieji Timari pirkti buvo-100vnt/3.99lt. Bet trumpukai, man norėtųs ilgesnių, tvirčiau užsifiksuotų ištampius. Aišku jei ant kieto labai pagrindo smeigčiau-užtekt, bet kai ant storo dekio-tai slabnai laiko schmoll.gif


Dabar nepamatuosiu, bet jauciu kokiu 20 mm jie. Tik su smulkiom galvutem. Turiu kitus su tokiais dideliais spalvotais burbuliukais, tai tie zymiai smagesni. Bet ju turiu tik 30, na bet Haruni istampyt uzteko thumbup.gif
Atsakyti
O kanceliariniu prekiu pardese gal butu pigiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2010 11 10, 10:46)
O kanceliariniu prekiu pardese gal butu pigiau g.gif


Uz 1000 7,50 Lt nemanau kad brangu g.gif
Atsakyti
na vakar pabaigiau ax.gif is dziovinau istampiau bet nevykusiai,eisiu perplauti ir pertampyti tada ir parodysiu smile.gif
Atsakyti
Noriu ir as prie jusu prisijungti, bet vis dar neturiu galimybes.
Sakykit, o kuo skiriasi Haruni nuo sios?
Is pirmo zvilgsnio atrodo, jog Haruni paprasciau mezgama. Idomu ir siulu kuriai daugiau reikia?
Atsakyti
Sveikos meerginos, jungiuosi i jusu bureli.......... ir iskart su klausimai........

kaip kartoti schemos set up eilutes, nes man labai smarkiai plateja......
doh.gif ir nesuprantu kiek akiu turi dasideti kiekveinoj eilutej......
pagelbekit........ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(audruliux @ 2010 11 10, 14:18)
Sveikos meerginos, jungiuosi i jusu bureli.......... ir iskart su klausimai........

kaip kartoti schemos set up eilutes, nes man labai smarkiai plateja......
  doh.gif  ir nesuprantu kiek akiu turi dasideti kiekveinoj eilutej......
pagelbekit........  4u.gif

Vienoj geroj eilėj prisideda 4 akys- viena pradžioj, 2 ties viduriu (aplink stuburą mirksiukas.gif ) ir viena pabaigoj. Išvirkščioj nieks neprisideda.
Iš pradžių atrodo, kad platėja labai smarkiai, taip ir turi būt biggrin.gif
Paskutinėse krašto schemose kai kuriose eilėse prisideda po daugiau akių
Papildyta:
QUOTE(geguzyte5 @ 2010 11 10, 14:17)
Noriu ir as prie jusu prisijungti, bet vis dar neturiu galimybes.
1) Sakykit, o kuo skiriasi Haruni nuo sios?

2) Is pirmo zvilgsnio atrodo, jog Haruni paprasciau mezgama.

3) Idomu ir siulu kuriai daugiau reikia?

1) schemų mažiau smile.gif
2) teisingai atrodo mirksiukas.gif
3) maždaug vienodai, jei vienodo dydžio skaros. O kiek g.gif skaitykit temą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 10 lapkričio 2010 - 13:44