Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

Capriuk mega_shok.gif nerealu thumbup.gif
Atsakyti
oho kaip gražiai wub.gif kaži kaip mano atrodys cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 09, 20:29)
lazdijai biggrin.gif ...pasienis biggrin.gif

as cia pagooglinau,ir angora 2(kaip vaikas doh.gif ,pamaciau popieriuka,ir prisiminiau kokie siulai lotuliukas.gif )pas mus ''kaime'' buna.. g.gif  vat tik spalvos gali nebut... na bet zinant koduka -kitas reikalas  ax.gif ...

blush2.gif dažnai tiaaaa būnu, tiksliau kai MB geras.


KOMPLIMENTAI SKARYTĖM. beje ir osinkoj rusaitės "serga" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 11 09, 20:24)
blush2.gif dažnai tiaaaa būnu, tiksliau kai MB geras.
KOMPLIMENTAI SKARYTĖM. beje ir osinkoj rusaitės "serga" biggrin.gif

lotuliukas.gif geras,kaip sakant ,visi keliai veda i dzukija lotuliukas.gif ....o kokia skara rusaites mezga?sita? nu negi ir mes,nors karta jas pavijom,o ne po kokiu metu virusa pagavom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 09, 22:18)
lotuliukas.gif  geras,kaip sakant ,visi keliai veda i dzukija lotuliukas.gif ....o kokia skara rusaites mezga?sita? nu negi ir mes,nors karta jas pavijom,o ne po kokiu metu virusa pagavom lotuliukas.gif

http://club.osinka.ru/topic-88126
va čia skaručių temą užvedę. tikiu kad ir daugiau yr.


o dėl džūkijos tai aha dzūkijos himną mokuuuu biggrin.gif dainuoju irgi.
uošviai Prygoj gyvena
Atsakyti
Capricon,labai graži skara. wub.gif wub.gif Dar toks geras apšvietimas. wub.gif

Bangele,sunku buvo su tais karoliukais pavargti?Man atrodo su spurgeliais lengviau. g.gif
Jau mano pirmoje skaroje jaučiu kiek klaidų bus. doh.gif Na namie bus apsisiausti,svarbu cinkelį pagauti.Jau kitą tikiuosi megzti be klaidų. blush2.gif Liko 8 eilės,bet jau tokios ilgos......palauks rytdienos.Taip knieti lėkti po darbo greičiau namo ir megzti.Namai apversti,tik vakarienė pagaminama. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 09, 19:59)
Mano skara dovanai smile.gif

Ir jau turiu siūlikus sau mieliausiąjai smile.gif Labai gražią spalvytę wub.gif


gražu bigsmile.gif
tik kaži kodėl daugumos skara ši pirma kažkam mezgama g.gif

o kokią spalvytę sau mieliausiajai ?

man 100g neužteks, trūksta 4 paskutinėm eilėm doh.gif teks verst namus, gal rasiu koki galiuką dar šio siūlo cool.gif nes pirkt ir siūstis būtų prabanga doh.gif
Atsakyti
as ne capricorn,bet spesiu lotuliukas.gif tamsi baklazano biggrin.gif ..jinai minejo,kad labai grazia nuziurejo mirksiukas.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 09 lapkričio 2010 - 22:09
mano tie nupsai kokie nevykę.eina šikt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 11 09, 21:41)
Capricon,labai graži skara. wub.gif  wub.gif Dar toks geras apšvietimas. wub.gif

Bangele,sunku buvo su tais karoliukais pavargti?Man atrodo su spurgeliais lengviau. g.gif


Lengviau, negu tą spurgelį blogojoj pusėj sumegzt blush2.gif Vėriau iš karto ant išmegztos akies ant dvigubo siūlo.Neatsimenu, kurioj temoj buvo piešinukai įkelti g.gif

Capricorn, nuostabu, dar atrodo Rasytės pilkutė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 09, 18:59)
Mano skara dovanai smile.gif
Ir jau turiu siūlikus sau mieliausiąjai smile.gif Labai gražią spalvytę wub.gif


wub.gif

Aš ir laukiu savaitgalio kada pagaliau galėsiu tęsti mezgimą šios gražuolės.
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 11 09, 22:55)

man 100g neužteks, trūksta 4 paskutinėm eilėm  doh.gif  teks verst namus, gal rasiu koki galiuką dar šio siūlo cool.gif  nes pirkt ir siūstis būtų prabanga  doh.gif

Panašu ir man lygiai tiek pat trūks. bigsmile.gif g.gif
Atsakyti