Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

QUOTE(Ristina @ 2010 11 09, 18:40)
Niu, nesisakė dar  lotuliukas.gif

sudėtis 50mohera, 30 akrilanas, 20Virgos vilna. Manau - geras rolleyes.gif

aaaciu dar karteli...ryt begsiu su koduku pas musu ''kaimo siulu pardaveja'' lotuliukas.gif ...prasysiu kad tokiu parveztu lotuliukas.gif ...kazi man skarai kiek reiks? g.gif kokiu 2 matkiuku g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 09 lapkričio 2010 - 17:43
QUOTE(tiklis @ 2010 11 09, 18:43)
aaaciu dar karteli...ryt begsiu su koduku pas musu ''kaimo siulu pardaveja'' lotuliukas.gif ...prasysiu kad tokiu parveztu lotuliukas.gif ...kazi man skarai kiek reiks? g.gif kokiu 2 matkiuku g.gif

Niu, žiūrint kokią skarą megsi bigsmile.gif g.gif 750metrų gan pakankamas kiekis.
Va, Rasytė mezgė iš Roma - tai jai liko nuo vieno matkio. O metražas - vienodas.

Niu, bet jei nori turėt sandėliuky gražios spalvos, tai 2 pats tas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 09, 18:16)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ui jus,''gal ir aisku...kad niekas neaisku'' biggrin.gif ...nieko mergytes-nepanikuijam...kai paimsit megst sia vieta -pamatysit kad viskas labai paprasta mirksiukas.gif ..man ir atrode baisu,kol nepradejau sitos vietos megst mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif

man liko 10 eilių rolleyes.gif šiandie jau nespėsiu, bet ryt .... turėsiu skarą flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2010 11 09, 17:33)
Tikli, pirkau tamsų baklažaną Angora2 (100gr/750metrų) spalvos kodas 1402

Angora2 mano labai mylimas siuliukas.ypac mezgant masina thumbup.gif
Papildyta:
tikli,is kokio tu kaimuko? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 11 09, 19:13)
Angora2 mano labai mylimas siuliukas.ypac mezgant masina thumbup.gif
Papildyta:
tikli,is kokio tu kaimuko?  bigsmile.gif

lazdijai biggrin.gif ...pasienis biggrin.gif

as cia pagooglinau,ir angora 2(kaip vaikas doh.gif ,pamaciau popieriuka,ir prisiminiau kokie siulai lotuliukas.gif )pas mus ''kaime'' buna.. g.gif vat tik spalvos gali nebut... na bet zinant koduka -kitas reikalas ax.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 09 lapkričio 2010 - 18:37
Labas,
Aš vietoj to spurgelio iš 7 ar9 akių įdėjau karoliuką blush2.gif Nunėriau su spurgeliais, man negražiai žiūrėjosi, matyt ne visus siūliukus užkabinau blush2.gif , išardžiau ir padariau savaip.Išėjo , kad ant,,ragų" perlai kabo biggrin.gif Kitur karoliukų dar nedėjau, bet paskutinėj schemoj žadu vėl jų pridėti vietoj spurgelių.Gal nebus labai blogai g.gif Dabar irgi su 5 schemom vargstu blush2.gif , vis bijau, kad kur kokio užmetimo per daug nebūčiau pridėjus, čia kur susijungia schemos blush2.gif Dar tik kelios eilės, kai jau pasimatys raštas, bus lengviau mirksiukas.gif
Atsakyti
Neužilgo jungsiuos ir aš prie jūsų smile.gif O ar greitai mezgasi šios skaros? Ir kokių reiktų siūlų? Ir kiek? Kažin, ar tinka mohera su šilku?
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 11 09, 19:41)
Neužilgo jungsiuos ir aš prie jūsų smile.gif O ar greitai mezgasi šios skaros? Ir kokių reiktų siūlų? Ir kiek? Kažin, ar tinka mohera su šilku?

2-3 matkeliu, tinka
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2010 11 09, 10:47)
Foto nevykusios schmoll.gif

Nuostabi skara 4u.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mano skara dovanai smile.gif
user posted image


Ir jau turiu siūlikus sau mieliausiąjai smile.gif Labai gražią spalvytę wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 09 lapkričio 2010 - 19:07
capricorn bigsmile.gif jau ir foto-tik vaar siulus pasieme,o siandien jau visas nokautuoja nuotraukom blink.gif ...na ir tempai doh.gif ..na ir grozis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 09, 20:06)
capricorn bigsmile.gif jau ir foto-tik vaar siulus pasieme,o siandien jau visas nokautuoja nuotraukom blink.gif ...na ir tempai doh.gif ..na ir grozis  bigsmile.gif

tai aš vakar cik pasijamiau užbaigimui ko trūko...o trūko keturiolikai eilių biggrin.gif nu kas tas yyyy...bet anos suėdė man iš to matkelio beveik pusę jo...ot besotės lotuliukas.gif
Atsakyti