Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

rasyt- essen.gif labai ''skani ''skara wub.gif ...ir foto grazios...olaivos buvo ''laukine akmenine'' biggrin.gif , o tavo ''skanute namine'' biggrin.gif ...


Papildyta:
QUOTE(sigridaU @ 2010 11 09, 12:31)
prasideda nenoriu nerodysiu doh.gif greit rodai as laukiu siulu kol atsius ir noriu pamatyt visu kurios mezge nesvarbu ar is storu ar is plonu siulu jei manes neklausysi tikli pasikviesiu lotuliukas.gif

smoke.gif jo jo.rodai greit,ba tikrai tikli pakviesim...ir dar ALKANA essen.gif !!!...ir bus tau dirol.gif triniti.gif
Atsakyti
labusikas 4u.gif
rasyte bigsmile.gif koks grožis bigsmile.gif
ir kokia didelė, tikiuos ir mano tokia bus rolleyes.gif ne šokoladas, juoda, bet....
Atsakyti
Manoji gavosi 1,70m ilgio viršutinis kraštas, 88 centrinė ašis. Labai didelė, nors mezgiau pagal mažą variantą. Matomai labai laisvai mezgu. Sau darysiuos mažesnę per du Yuccos raportus smile.gif
Atsakyti
Rasyte, labai gražu smile.gif

Aš dar transition chart baigineju, vis vaikai aplink, kol viską suskaičiuoju.... lotuliukas.gif

Caprikon, aš Yukka mezgiau 6 kartus, žiūrėsiu koks dydis bus g.gif , kai kitas megsiu, bandysiu kitaip smile.gif
Atsakyti
kaip tuos nupsus padaryt kosmosas.kažkaip nesuprantu
Atsakyti
QUOTE(apsinge @ 2010 11 09, 14:48)
kaip tuos nupsus padaryt kosmosas.kažkaip nesuprantu

iš vienos akies išmegzti septynias ar devynias (kiek ten parašyta nžn) o kitoj pusėj sumegzt vėl į vieną
iš vienos akies išmezgimas į daugiau: išmezgi akį bet nenukeli, užmetimas, vėl išmezgi per tą pačią, užmetimas.........kartoji kiek reikia
išmezgimas ir užmetimas skaitosi kaip po akį kiekvienas

nu tikiuosi aiškiai surašiau
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 11 08, 21:07)

O aš maniau, kad skara pradedama megzti nuo smaigalio. Pasižiūrėjus šitą, taip suprantu, kad pradžia yra ilgoji kraštinė, ar ne? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2010 11 09, 14:13)
O aš maniau, kad skara pradedama megzti nuo smaigalio. Pasižiūrėjus šitą, taip suprantu, kad pradžia yra ilgoji kraštinė, ar ne?  doh.gif

pradžia yra ilgosios kraštinės pats centras
Atsakyti
QUOTE(apsinge @ 2010 11 09, 13:48)
kaip tuos nupsus padaryt kosmosas.kažkaip nesuprantu

dar galima su vąšeliu padaryt spurgiuką mirksiukas.gif nes su virbalais reik labai laisvai daryt, nes sudėtinga bus išmegzt išvirkščioj pusėj 4u.gif
Atsakyti
klausimas iškilo 4u.gif doh.gif , jei Yukka mezgiau 6 kartus, tai didelis variantas, ar mažas? ar po transition chart reikia Agave chart ar iškart Final Agave? g.gif Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anny @ 2010 11 09, 14:42)
klausimas iškilo  4u.gif doh.gif  , jei Yukka mezgiau 6 kartus, tai didelis variantas, ar mažas? ar po transition chart reikia Agave chart ar iškart Final Agave?  g.gif  Ačiū  smile.gif

nei toks nei toks smile.gif gal Final Agave, nes Agave yra didelei jau kai 12 Yuccos eina g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2010 11 09, 11:47)
Foto nevykusios schmoll.gif

user posted image


Laaaaabai grazi spalva thumbup.gif
Atsakyti