Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

QUOTE(Kiviukė @ 2010 11 05, 15:41)

gyvenime niekas nenutinka be priežasties...tad...jank virbaliukus ir pirmyn...vadinasi tau jos reikia biggrin.gif


juolab tikrai statistika teigia, jog porą dienų ir yra bigsmile.gif informacija jau sukramtyta ir supaprastinta, taigi, studijuot daug neteks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2010 11 05, 15:44)
Tada belieka megzt  mirksiukas.gif  bigsmile.gif  nes galima ją per savaitgalį numegzt  blush2.gif

blink.gif blink.gif ...ar as gerai perskaiciau-PER SAVAITGALI blink.gif !?NE,NU MERGYTES,NU TAIP NEGALIMAAA cray.gif cray.gif as skara buvau pasizadejusi numegst mociutei,kaledu proga. unsure.gif ,bet kazkaip truputi veliau ketinau pradet,apsibaigt viska...vat tyliai sau pasiskaitinejau,pasidairiau cia...vis pro plysiuka paziopsau-IR TE TAU blink.gif ..SITOKIA FRAZE MANE PRIBAIGE mega_shok.gif -PER SAVITGALI blink.gif ... cray.gif cray.gif NU NEGI REIKS VISKA MEST IR PRADET SU JUMIS MEGST cry.gif cry.gif ...prasau,neverskit menes to daryt cry.gif cry.gif
Atsakyti
Pasakykit, kad 2 virbalais be valo neiseis numegzt, o tai tikrai sia nakti neuzmigsiu doh.gif

nes su valu megzt nemoku, o siuo metu tiek visko prisiplanavus, kad nelabai gal laikas mokytis... cool.gif

Bet net siulus turiu, kuriuos galeciau pritaikyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 05, 16:02)
Pasakykit, kad 2 virbalais be valo neiseis numegzt, o tai tikrai sia nakti neuzmigsiu  doh.gif 

nes su valu megzt nemoku, o siuo metu tiek visko prisiplanavus, kad nelabai gal laikas mokytis...  cool.gif

Bet net siulus turiu, kuriuos galeciau pritaikyt  doh.gif

tau gerai,tu neturi virbalu... blink.gif .o AS TURIU!!!! IR SIULU TURIU!!!TOKIU MELYNU wub.gif .TRUPUTI BLIZGANCIU wub.gif ... cry.gif cry.gif ...ir nerandu kaip ave atkalbet nuo puolimo ja megst...NETURIU VALIOOOSS cry.gif
EINU PAPOTERIAUSIU,KAD INTERNETAS ''DINGTU'' IKI PIRMADIENIO'' angel_sadangel.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 05 lapkričio 2010 - 15:05
Jei skara nedidelė, galima ir paprastais virbalais tongue.gif Valiniais, aišku, patogiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 05, 16:07)
Jei skara nedidelė, galima ir paprastais virbalais  tongue.gif  Valiniais, aišku, patogiau  cool.gif

blink.gif JUS SPECIALIAI,ANIA?!! karsta.gif
Atsakyti
turiu vat tokiu siulu
http://www.auksarank...productID=45502
ir spalva tokia pati... 2 matkiukus.
Turiu juos jau daugiau kaip 2 metus, bet nieko nesugalvoju ka is ju daryt... doh.gif

Tiktu tokiai skarai ane?

Nu bet tikrai verysad.gif Specialiai cool.gif Taigi as sau vietoj salikelio noriu, tai man kaip tik nedideles reiktu cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 05 lapkričio 2010 - 15:09
koks sujudimas cia smile.gif tik su capsais rasant man kazkaip su pakeltu tonu asocijuojasi.tikli,ramiai,ramiai,cia ramios bites ramiai duzgia wink.gif mes ir mazas raides iskaitom wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 11 05, 16:13)
koks sujudimas cia smile.gif tik su capsais rasant man kazkaip su pakeltu tonu asocijuojasi.tikli,ramiai,ramiai,cia ramios bites ramiai duzgia wink.gif mes ir mazas raides iskaitom wink.gif

lotuliukas.gif tai kad neiseina blush2.gif man tyliai...ar ir siaip ''garsiakalbe'',o CIA TOOOKS DALYKAS unsure.gif . unsure.gif . as pabandysiu,bet nepazadu unsure.gif (del mazu raidziu biggrin.gif )
Papildyta:
lotuliukas.gif as sau tyyyliai parekausiu..mazytem raidytem blush2.gif ..!!! bet su sauktukais,galima? ax.gif
Atsakyti
Jei tik mokeciau megzti mezginius su rastais...... wub.gif
Atsakyti
Nu ir širšalynas lotuliukas.gif

Aš jus palaikysiu moraliskai. Kol kas cool.gif
Atsakyti
smile.gif geriau daug saukstuku,negu capsai smile.gif
Atsakyti