Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

nu ja, rasyte_ pirma pagal sąrašą tai pirma ir skarą nurezgė bigsmile.gif
aš tai laukiu vaizdų šokoladinių wub.gif
o pati pradėsiu linksmąją dalį iš 5 schemų gun_smilie.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Radė: 08 lapkričio 2010 - 23:50
Labas labas...Finišo tiesioji jau clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
O aš ardau-mezgu verysad.gif

Neįmontuoju Transition cray.gif cray.gif

radau bigsmile.gif va ką reiškai juodaibalta atspausdinta schema doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ristina: 09 lapkričio 2010 - 09:06
Foto nevykusios schmoll.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Rasyte, bet skara vykusi bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Oho kokia grazuole... wub.gif

As tai savo geltonos storules nerodysiu jums, nes vaizdas nesilygina... blush2.gif

Atsakyti
gražuolė wub.gif

aš dar mezgu vis....
Atsakyti
Rasyte - labai grazu

Mane mokslai truputi prispaude, tai skarai teks palaukt kelias dienas, o taip norisi ja greiciau nusimegzti.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 09, 11:51)


As tai savo geltonos storules nerodysiu jums, nes vaizdas nesilygina... blush2.gif

prasideda nenoriu nerodysiu doh.gif greit rodai as laukiu siulu kol atsius ir noriu pamatyt visu kurios mezge nesvarbu ar is storu ar is plonu siulu jei manes neklausysi tikli pasikviesiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 11 09, 12:31)
prasideda nenoriu nerodysiu doh.gif greit rodai as laukiu siulu kol atsius ir noriu pamatyt visu kurios mezge nesvarbu ar is storu ar is plonu siulu jei manes neklausysi tikli pasikviesiu lotuliukas.gif

Dar nebaigiau... tik netures ji tokio vaizdo, kaip tos is plonu siuliuku... tikiuosi, kad bus tinkama bent kaip salikas nesiot ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 09 lapkričio 2010 - 11:34
Rasyte, gražu...gi ne visos turim pašonėj akmenines tvoras kad pafotkint gražiai biggrin.gif

Aš tai net nežinau kur reiks saviškę patupdyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 09, 11:41)
Rasyte, gražu...gi ne visos turim pašonėj akmenines tvoras kad pafotkint gražiai biggrin.gif

Aš tai net nežinau kur reiks saviškę patupdyt doh.gif

Na turiu kieme malku kruva graziai sukrauta, medeliai keli auga hihihi.gif , alia tokiuuuu oru wacko.gif schmoll.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 09 lapkričio 2010 - 11:44