Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

jums gerai,turit ka megzti.as savo echo flower pabaigiau ir neturiu ka veikti...
Atsakyti
skaros pradėjimas vaizdžiai wink.gif

http://dampcityknits...er-tab-cast-on/
Atsakyti
norejau paklausti del skaru uzbaigimo, ar akis nuleisti paprastai ar yra kazkoks kitoks?
Atsakyti
QUOTE(rnikole @ 2010 11 08, 21:15)
norejau paklausti del skaru uzbaigimo, ar akis nuleisti paprastai ar yra kazkoks kitoks?

jau Rasytė priminė rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 08 lapkričio 2010 - 20:23
QUOTE(rnikole @ 2010 11 08, 20:15)
norejau paklausti del skaru uzbaigimo, ar akis nuleisti paprastai ar yra kazkoks kitoks?

Skarinis uzbaigimas - Dvi sumezgi i viena, ta viena grazini ant virbalo, ja ismezgi, vel grazini, sumezgi dvi i viena, ta viena vel ismezgi ir taip pasaka be galo doh.gif lotuliukas.gif

Manoji skara jau isdziuvo wub.gif Nu ka as galiu pasakyti - grozis wub.gif Sokoladinis grozis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 08 lapkričio 2010 - 20:23
QUOTE(rasyte_ @ 2010 11 08, 21:22)
Skarinis uzbaigimas - Dvi sumezgi i viena, ta viena grazini ant virbalo, ja ismezgi, vel grazini, sumezgi dvi i viena, ta viena vel ismezgi ir taip pasaka be galo doh.gif  lotuliukas.gif

Manoji skara jau isdziuvo wub.gif Nu ka as galiu pasakyti - grozis wub.gif Sokoladinis grozis thumbup.gif

nu etikmat. o vaizdai? blink.gif kurrrrrr? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 08, 20:24)
nu etikmat. o vaizdai? blink.gif kurrrrrr? bigsmile.gif

laugh.gif neturiu kur pakabint, nebent ant kedziu, o ir apsvietimas dabar s.... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
verysad.gif foto nerodai,erziniesi anai? bebe.gif
unsure.gif mergytes,jus gi blaskotes po siulu parduotuviu dziungles unsure.gif gal matet kokiu tamsiai bakalazaniniu siuliuku skarai rolleyes.gif ...ne mocheros ax.gif ...man reiktu nors pavadinimo ir spalvos koduko unsure.gif plyyyyzzzzz rolleyes.gif
Atsakyti
Man paskutiniuose brėžiniuose gaunasi kažkokia nesamonė. blush2.gif
Pirma eilutė Last Edge chart -užmetimas,paskui eina center Edge vėl užmetimas,geroji,užmetimas ir vėl kartojame iki stuburo center brėžinį?Tai gaunasi du užmetimai ir geroji ištisai?Prieš stuburą mezgame right Edge? g.gif
Supratau savo klaidas.Nekreipkite dėmesio.Praleidau Set-up. mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 08 lapkričio 2010 - 20:56
QUOTE(IngridaB @ 2010 11 08, 22:53)
Man paskutiniuose brėžiniuose gaunasi kažkokia nesamonė. blush2.gif
Pirma eilutė Last Edge chart -užmetimas,paskui eina center Edge vėl užmetimas,geroji,užmetimas ir vėl kartojame iki stuburo center brėžinį?Tai gaunasi du užmetimai ir geroji ištisai?Prieš stuburą mezgame right Edge? g.gif
Supratau savo klaidas.Nekreipkite dėmesio.Praleidau Set-up. mirksiukas.gif  blush2.gif

neskaitai temos. mergiukai jau buvo patikslinę
http://www.supermama...?...1895&st=276
Rasytės postas 285
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 11 08, 20:53)
Man paskutiniuose brėžiniuose gaunasi kažkokia nesamonė. blush2.gif
Pirma eilutė Last Edge chart -užmetimas,paskui eina center Edge vėl užmetimas,geroji,užmetimas ir vėl kartojame iki stuburo center brėžinį?Tai gaunasi du užmetimai ir geroji ištisai?Prieš stuburą mezgame right Edge? g.gif
Supratau savo klaidas.Nekreipkite dėmesio.Praleidau Set-up. mirksiukas.gif  blush2.gif

Ingrida kai numegzi aš pirksiu pyragiuką ir bėgsiu žiūrėt tavo skaros.... ax.gif Gal užsinorėsiu ir aš jos... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipa007: 08 lapkričio 2010 - 21:51
QUOTE(meskute231 @ 2010 11 08, 21:59)
neskaitai temos. mergiukai jau buvo patikslinę
http://www.supermama...?...1895&st=276
Rasytės postas 285


Perskaičiau ir užsirašiusi buvau,papraščiausiai-susimaišiau. blush2.gif
QUOTE(cipa007 @ 2010 11 08, 22:50)
Ingrida kai numegzi aš pirksiu pyragiuką ir bėgsiu žiūrėt tavo skaros....  ax.gif Gal užsinorėsiu ir aš jos...  rolleyes.gif

Tai rytoj gal baigsiu,bet dar reiks sutvarkyti. g.gif O be to palauk,kol kitą išbandysiu su karoliukais. ax.gif Labai uždegantis darbas. mirksiukas.gif
Atsakyti