Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

Sveikos, išlindau ir aš, bet dar tik su pačia pradžia, tai aaagnex klausimas dėl yucca man labai vietoj bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Teisingai, Yuca reikia karoti maziausiai 4 kartus, o toliau jau kiek sirdis geidzia, bet butinai porini skaiciu - 6, 8, 10, paklode lotuliukas.gif
Atsakyti
Ar tikrai baigus Yucca chart turi but 131 akis?

Ar cia be krastiniu akiu tiek? Nes man gaunasi 133 akys...Is viso ax.gif
Atsakyti
labai grazi skara, reiks kada uzsiimt tuo reikaliuku, bet reik prima issiaiskinti
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 08, 17:39)
Ar tikrai baigus Yucca chart turi but 131 akis?

Ar cia be krastiniu akiu tiek? Nes man gaunasi 133 akys...Is viso ax.gif

Jei tavo kraštinės - 3 akos, tai gal gerai g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2010 11 08, 18:46)
Jei tavo kraštinės - 3 akos, tai gal gerai  g.gif  rolleyes.gif

po 3 is abieju pusiu...

o tai kiek pas tave? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 08, 18:47)
po 3 is abieju pusiu...

o tai kiek pas tave? g.gif

Oi lotuliukas.gif aš varau paklodinį variantą rolleyes.gif rolleyes.gif mano Yuka kartota 10 kartų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 11 08, 16:49)
Teisingai, Yuca reikia karoti maziausiai 4 kartus, o toliau jau kiek sirdis geidzia, bet butinai porini skaiciu - 6, 8, 10, paklode lotuliukas.gif


As kaip tik baigiau 4 kartus Yuka ir man pasirode, kad bus maza, tai toliau mezgu, buvau pasiryzusi 14 megzti, bet jei 10 - paklode g.gif gal kokiu 6 uzteks biggrin.gif , o tada reikia ismegzti Transition chart?
Atsakyti
QUOTE(anny @ 2010 11 08, 20:02)
As kaip tik baigiau 4 kartus Yuka ir man pasirode, kad bus maza, tai toliau mezgu, buvau pasiryzusi 14 megzti, bet jei 10 - paklode  g.gif  gal kokiu 6 uzteks  biggrin.gif , o tada reikia ismegzti Transition chart?

blink.gif stop!!!! kokio dydzio tu jos nori? nes man irgi atrode kad bus maza(pom yukos),bet dabar taip nebeatrodo... schmoll.gif ..nepamirsk,kad yukos tik dalele skaros mirksiukas.gif ...pradzioj maniau,kad bus dukrai,o dabar jau ir man uzteks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 08, 20:12)
blink.gif stop!!!! kokio dydzio tu jos nori? nes man irgi atrode kad bus maza(pom yukos),bet dabar taip nebeatrodo... schmoll.gif ..nepamirsk,kad yukos tik dalele skaros mirksiukas.gif ...pradzioj maniau,kad bus dukrai,o dabar jau ir man uzteks lotuliukas.gif

ar aš tau sese nesakiaaaaaaau biggrin.gif


mezzzzzzzgu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 08, 20:12)
blink.gif stop!!!! kokio dydzio tu jos nori? nes man irgi atrode kad bus maza(pom yukos),bet dabar taip nebeatrodo... schmoll.gif ..nepamirsk,kad yukos tik dalele skaros mirksiukas.gif ...pradzioj maniau,kad bus dukrai,o dabar jau ir man uzteks lotuliukas.gif

Na noriu normalios skaros, manau butu mamai, mezgu is plonu moheros siuliuku, tai po 4 yukos, geras sprindis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 08, 20:15)
ar aš tau sese nesakiaaaaaaau biggrin.gif
mezzzzzzzgu biggrin.gif

liezuvis.gif biggrin.gif sakiai sakiai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(anny @ 2010 11 08, 20:21)
Na noriu normalios skaros, manau butu mamai, mezgu is plonu moheros siuliuku, tai po 4 yukos, geras sprindis  g.gif

g.gif na tada dar pora eiliu nepamaisys mirksiukas.gif ..bet tik nepadaugink mirksiukas.gif
Atsakyti