Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

QUOTE(Ristina @ 2010 11 08, 14:49)
Man dabar pasistojo klausimas  flirt.gif
Kadangi, man baisiai smagiai mezgasi Yuka dalis  blush2.gif  tai varau atsipūtusi  doh.gif

Tai kaip dabar sužinot, kiek kartų aš ją pakartojau???  mastau.gif  mastau.gif suskaičiuot lapelius pagal centrinę akį??  mastau.gif  mastau.gif

nu vo...aš tai pasižymėdavau. smile.gif
Atsakyti
aaaa aš kai nežymėjau tai nuvariau 5 vietoj keturiu. doh.gif reikia žymėtis 4u.gif
Atsakyti
Olaivos, Liniuko -megzta kiek pamenu - 4 jukos g.gif tai ten centre - 6 lapukai g.gif

Gerai čia prisidirbau biggrin.gif pas mane, koks 10 lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2010 11 08, 15:15)
Olaivos, Liniuko -megzta kiek pamenu - 4 jukos  g.gif  tai ten centre - 6 lapukai  g.gif

Gerai čia prisidirbau  biggrin.gif pas mane, koks 10  lotuliukas.gif

kaip tik Yucca Chart baigiau...
kartojau kartus... tiksliau 2 kartus vienoj pusej pusej centrines akies ir 2 kartus kitoj pusej...
galiu paskaiciuot lapelius... bet nesuprantu kuriu tau reikia? Tu kuriu virsunes siekia paskutine yucca chart eile? Ar kokius lapelius?
Papildyta:
kadangi skaiciuoju, tai parasysiu ir cia - gal kam bus naudos blush2.gif

Set-up chart - paskutine eile - 53akys
Yucca chart - paskutine eile 73akys

Cia is vos su visom krastinem ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 08 lapkričio 2010 - 14:23
Išvedžiau tokią teoriją bigsmile.gif kad schema Set Up - duoda 2 lapukus, o Yuka - vieną eilę lapukų.
Tad jei Yuka motyvas kartotas 4 kartus - kraštinėj yra 6 lapukai bigsmile.gif

Tad jei pas mane skaičiuojant kraštinės motyvo lapukus, yra jų 10 - tai numezgiau 8 pakartojimus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 08, 15:27)

Yucca chart - paskutine eile 73akys

Cia is vos su visom krastinem ax.gif

Jei kartoji Yuka motyvą 4 kartus - turi gaut 131 akį g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2010 11 08, 15:31)
Išvedžiau tokią teoriją  bigsmile.gif  kad schema Set Up - duoda 2 lapukus, o Yuka - vieną eilę lapukų.
Tad jei Yuka motyvas kartotas 4 kartus - kraštinėj yra 6 lapukai  bigsmile.gif

Tad jei pas mane skaičiuojant kraštinės motyvo lapukus, yra jų 10 - tai numezgiau 8 pakartojimus  smile.gif
Papildyta:

Jei kartoji Yuka motyvą 4 kartus - turi gaut 131 akį  g.gif  ax.gif

Dabar jau as susipainiojau...

Numezgu Setup chart.
tada numezgu Yucca chart. Numezgu ji 1 karta (fragmentai kartuojasi 4 kartus), o tada kas? - vel Yucca Chart? Dar 3 kartus? Ar kaip?

as numezgiau 8 eiles ir jau norejau prie tranzition chart pereit - bet ziuriu akys nesueina... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 08 lapkričio 2010 - 14:42
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 08, 15:34)
Dabar jau as susipainiojau...

Nuneriu Setup chart.
tada neriu Yucca chart. Nuneriu ji 1 karta (fragmentai kartuojasi  kartus), o tada kas? - vel Yucca Chart? Dar 3 kartus? Ar kaip?

Taip, dar 3 kartus biggrin.gif Nesinori? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 08, 15:34)
Dabar jau as susipainiojau...

Numezgu Setup chart.
tada neriu Yucca chart. Nuneriu ji 1 karta (fragmentai kartuojasi 4 kartus), o tada kas? - vel Yucca Chart? Dar 3 kartus? Ar kaip?

as nuneriau 8 eiles ir jau norejau prie tranzition chart pereit - bet iuriu akys nesueina...  blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif kaip neri-taip ir turi lotuliukas.gif lotuliukas.gif


ale tu pas mus akrobate fokusinin ke-virbalais nert moki lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 08 lapkričio 2010 - 14:41
QUOTE(Nite @ 2010 11 08, 15:36)
Taip, dar 3 kartus  biggrin.gif Nesinori? lotuliukas.gif

Nu vista - ne kitaip - gerai, kad laiku susiziurejau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2010 11 08, 15:37)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif kaip neri-taip ir turi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

jau man ne tik akys, bet ir protas susimaise.. doh.gif . Kazkaip tas nerimas ant galo liezuvio lotuliukas.gif
Atsakyti
pas mane viena kaliegė sako, a kakoj skirtum, mezgi neri...čia gi tas pats...nu sakau palyginai b... su bulkute lotuliukas.gif
Atsakyti
vujazauuu - variau skaičiuot savo yuucos biggrin.gif nu bet viskas gerai karsta.gif

man dabar toks klausimukas, aišku kol iki ten nusikapstysiu ir atsakysit ir mažu pačiai jau aišku pataps g.gif
Center Edge chartas mezgamas iš abiejų pusių centinės akies, taip?
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 11 08, 16:22)
vujazauuu - variau skaičiuot savo yuucos  biggrin.gif nu bet viskas gerai  karsta.gif

man dabar toks klausimukas, aišku kol iki ten nusikapstysiu ir atsakysit ir mažu pačiai jau aišku pataps  g.gif 
Center Edge chartas mezgamas iš abiejų pusių centinės akies, taip?

na kaip ir taip-tik jis vietoj centrines akies g.gif ..matai ,pagal foto,ten ta akis dingsta ir po to vel atsiranda... mirksiukas.gif
Atsakyti