Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

QUOTE(IngridaB @ 2010 11 08, 13:15)
Atsiprašau,dar kartą paklausiu bijau primegzti,kad paskui daug nereiktų ardyti. blush2.gif
Brėžinyje Yucca Chart.mezgi vieną kartą visą eilę,paskui jau kartoji tik raportus,damezgi iki centrinės akies ir vel pradedi kartoti visą eilę,ar nuo raportų? g.gif Aš nuo centrinės akies vėl mezgu visą eilę,paskui kartoju tik raportus.Ar aš jau nugrybavau? blush2.gif

Tiesą sakant nesupratau nieko, ką čia surašėt doh.gif

Yukka chart: 1 nukeliam, 2 ripso, tada mezgam kas prieš raporto, tada raportą, kiek reikia kartų, tada kas po raporto, tada centrinė akis, tada vėl kas prieš raportą,tada raportą reikiamą skaičių kartų, tada kas po raporto, vėl 2 akys ripso +kraštinė. Ir taip kiekvieną schemos eilę. Raporto pakartojimų skaičius priklauso nuo to, kelintą kartą kartojat Yukka chart.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 08 lapkričio 2010 - 12:32
QUOTE(Nite @ 2010 11 08, 13:31)
Tiesą sakant nesupratau nieko, ką čia surašėt  doh.gif

Yukka chart: 1 nukeliam, 2 ripso, tada mezgam kas prieš raporto, tada raportą, kiek reikia kartų, tada kas po raporto, tada centrinė akis, tada vėl kas prieš raportą,tada raportą reikiamą skaičių kartų, tada kas po raporto, vėl 2 akys ripso +kraštinė. Ir taip kiekvieną schemos eilę. Raporto pakartojimų skaičius priklauso nuo to, kelintą kartą kartojat Yukka chart.

Ačiū,aišku. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Jei gerai pamenu, pirmą kartą mezgant Yukka raportą reikia kartot 2 kartus.
Mezgaiu prieš metus, gal kas mezgė vakar geriau prisimena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 08, 12:07)
nu vat...fyntai kažkokie...
O aš siūliukus gavauuuuuuuu...je je jeeeeeeeee ir nesiskiria spalva, nesvarbu kad partija ne ta pati yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif
ale dar pasisekė, nes per visas pardes apzvanijus-vienintelė teturėjo, jau buvau viltį praradus doh.gif

O ką aš sakiau bigsmile.gif mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 08, 13:45)
O ką aš sakiau  bigsmile.gif  mirksiukas.gif  thumbup.gif

nu čia kaip aklai vištai grūdas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 08, 13:07)
nu vat...fyntai kažkokie...
O aš siūliukus gavauuuuuuuu...je je jeeeeeeeee ir nesiskiria spalva, nesvarbu kad partija ne ta pati yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif
ale dar pasisekė, nes per visas pardes apzvanijus-vienintelė teturėjo, jau buvau viltį praradus doh.gif

thumbup.gif sokiai.gif sokiai.gif assa.gif assa.gif assa.gif...
Atsakyti
Bet bus pamoka. Nebepasitikėsiu taip. unsure.gif

Jau nerimstu pabaigti ir pamatyt rezultatą smile.gif Tikiuosi mamukui patiks smile.gif

Dar neapsisprendžiu kokią spalvytę sau mieliausiąjai imtis megzt g.gif Gal kokį sodrų baklažaną...mmm, mačiau to atspalvio šilkmoherį, jaučiu atrodytų liuksiškai bigsmile.gif
Atsakyti
Na smaguma dėl siūlų thumbup.gif bigsmile.gif

mezgu....atnešu obuolį.....mezgu......pastumdau mašiniuką kokį- toliau mezgu....... biggrin.gif smaguma rolleyes.gif
Atsakyti
Ir as mezgu. Aisku is leto, labai skaiciuodama ax.gif
pradejau yucca Chart blush2.gif Kaip tik mazaja umigdiau tai gal dar sita spesiu ir pabaigt... Pats smagumas liks kitam kartui biggrin.gif
Atsakyti
tokiais visokiais šilkais,mocheriais nieko nemezgus g.gif savaitgalį toli pardės tai pradėjau iš storų kaip tiklis.šian parsivežu sakau pabandysiu....jazau nepagaunu,krenta nuo virbalų.uoj uoj wink.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 08, 13:57)
Bet bus pamoka. Nebepasitikėsiu taip. unsure.gif

Jau nerimstu pabaigti ir pamatyt rezultatą smile.gif Tikiuosi mamukui patiks smile.gif

Dar neapsisprendžiu kokią spalvytę sau mieliausiąjai imtis megzt g.gif Gal kokį sodrų baklažaną...mmm, mačiau to atspalvio šilkmoherį, jaučiu atrodytų liuksiškai bigsmile.gif

vat vat verysad.gif ir as tokios spalvos labai noriu...labai labai..tik ne mocheros..o vilnos... verysad.gif ..ir internetu nerandu...na nuotraukom nepasitikiu schmoll.gif ...sakau,gal kokia mamyte matet tokios spalvos vilnos siuliuku skarai?gal koduka su pavadinimu ax.gif ...na vat tau ir provincijos minusai cry.gif ...ner siulu pasirinkimo cry.gif
Atsakyti
Man dabar pasistojo klausimas flirt.gif
Kadangi, man baisiai smagiai mezgasi Yuka dalis blush2.gif tai varau atsipūtusi doh.gif

Tai kaip dabar sužinot, kiek kartų aš ją pakartojau??? mastau.gif mastau.gif suskaičiuot lapelius pagal centrinę akį?? mastau.gif mastau.gif
Atsakyti