Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

QUOTE(IngridaGal @ 2010 11 07, 21:30)
Turbut, nes as po 2 sumezginejau. Cia tik toj vienoj po 3 reikia sumegzt ar ir dar kurioj nors?

visur kur ryskus bruksniukas,ten po 3 sumezgi,o kur ne per visa langeli bruksniukas-ten po 2 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 11 07, 22:36)
visur kur ryskus bruksniukas,ten po 3 sumezgi,o kur ne per visa langeli bruksniukas-ten  po 2 mirksiukas.gif

As atsispausdinau schema tai man jie visi vienodai ryskus patapo ax.gif Aciu uz pagalba. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 11 07, 21:40)
As atsispausdinau schema tai man jie visi vienodai ryskus patapo  ax.gif  Aciu uz pagalba.  4u.gif

o tu isiziurek,vienas yra ne per visa langeli,o kitas yra nuo kampo iki kampo wink.gif
na svarbu,kad gali megzti toliau
as tai is kompo mezgu tiesiai,schemas pasididinusi,nes printeryje rasalas pasibaige doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 07 lapkričio 2010 - 21:44
mano ir spausdintuvui kažikas pasidarė.dažų lyg ir yra.
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 11 07, 22:40)
As atsispausdinau schema tai man jie visi vienodai ryskus patapo  ax.gif  Aciu uz pagalba.  4u.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nepykit kad pazvengsiu,bet ir as vakar ten uzgrybavau lotuliukas.gif ...ir galva visom iszyziau-kur gi schemoj dingo akys lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...po tris ten sumegsk ir viskas bus thumbup.gif

o del shemu-as ir is kompo mezgu ax.gif ..
dabar dar del tampymu-jus tiesiog isplaunat,ir ant patiesto audinio adatukem prisegat?nenaudojat jokiu rolleyes.gif chemikalu,ar kokiu ''...ikliu''? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 07 lapkričio 2010 - 22:23
olaiva,koks grozis,na viskas ,baigiu megstini ir kibsiu megst skara
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 07, 22:23)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nepykit kad pazvengsiu,bet ir as vakar ten uzgrybavau lotuliukas.gif ...ir galva visom iszyziau-kur gi schemoj dingo akys lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...po tris ten sumegsk ir viskas bus thumbup.gif

o del shemu-as ir is kompo mezgu ax.gif ..
dabar dar del tampymu-jus tiesiog isplaunat,ir ant patiesto audinio adatukem prisegat?nenaudojat jokiu  rolleyes.gif  chemikalu,ar kokiu ''...ikliu''? biggrin.gif

na as nieko nenaudoju,ishskalbiu ir tiek.o tisiu ne ant audinio,o ant lovos ismaigstau stipriai
Atsakyti
Baigiau yahoo.gif Tik jau skalbsiu ryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2010 11 07, 22:37)
Baigiau yahoo.gif Tik jau skalbsiu ryt biggrin.gif

o gal siandien? gi per nakti isdzius,mnereiks ryt su fenu dziovinti biggrin.gif
Papildyta:
o man dar 7 rasto eiles liko,tai +7 isv eiles,tai 14 ir dar uzbaigimo eile,kuri valandziuke man mezgasi biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Yucca Chart brėžinyje raportą reikia kartoti 4 arba 12 kartų?Ar visą brėžinuką kartoti? g.gif
Ir centrinė akis toliau išlieka? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 08 lapkričio 2010 - 06:58
QUOTE(IngridaGal @ 2010 11 07, 22:30)
Turbut, nes as po 2 sumezginejau. Cia tik toj vienoj po 3 reikia sumegzt ar ir dar kurioj nors?

nu vo...jau žinoma klaida...kaip ir Tikliuškai biggrin.gif

QUOTE(IngridaB @ 2010 11 08, 07:56)
Labas rytas.
Yucca Chart brėžinyje raportą reikia kartoti 4 arba 12 kartų?Ar visą brėžinuką kartoti? g.gif
Ir centrinė akis toliau išlieka? g.gif

jei nori ne staltiesės(nu ta prasme labai didelės), nes maža kaip matai iš Olaivos įdėtos visai nemaža-4 kartus kartoji visą schemą, o oranžinio kvadrato motyvus eilėse mirksiukas.gif
centrinė išlieka visada, prieš galą tik schemos dalimi tampa vienoj vietoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 08 lapkričio 2010 - 08:04
uoj priardžiau kiek ir naktį ir ryte teko lotuliukas.gif išmezgiau vakar yukka chart ne 4,o 5 kol atrinkau kame replės karsta.gif išėjo anyta namo tai gal susikaupsiu.a tai ji man neleidžia kauptis
Atsakyti