Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

Olaibva - grazu wub.gif
Atsakyti
na cia dydis tai jau nenormalus doh.gif
user posted image

ka su tokia veikti?
Atsakyti
sveikutes, norejau paklausti gal tokio kvailoko klausimo, nes nelabai suprantu blush2.gif

"Jei mezgi mažą skarą, tai Final Agave chart, pabaigus šitą schemą mezgi taip 1 eilė Right Edge Chart, 1eilė iš Edge Set-up Chart ir kartoti iki pat centrinės akies pabaigiant šios eilės akis iki galo, 1 eilė Center Edge Chart, 1 eilė Edge Set-up Chart ir kartoti tiek, kiek reikia ir 1 eilė Left EdgeChart . Iš šitų keturių schemų pradedamas formuoti baigiamasis kraštas. Kai baigiasi Edge Set-up Chart jo vietoj pradedi megzti pagal Main Edge Chart , o kairę, dešinę ir centrą mezgi toliau. "

kaip cia yra su tuo kartojimu, bandziau megzti bet galiausiai susipainiojau kur turi buti tas Center ar ten kur yra musu stuburelis ar kazkur kitur, gal kas galetu parasyti smulkiau kaip turi buti 4u.gif dekui is anksto smile.gif



gal turetu buti Right->Edge->Center->Edge->Left?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rnikole: 07 lapkričio 2010 - 20:31
QUOTE(rnikole @ 2010 11 07, 20:26)
sveikutes, norejau paklausti gal tokio kvailoko klausimo, nes nelabai suprantu  blush2.gif

"Jei mezgi mažą skarą, tai Final Agave chart, pabaigus šitą schemą mezgi taip 1 eilė Right Edge Chart, 1eilė iš Edge Set-up Chart ir kartoti iki pat centrinės akies pabaigiant šios eilės akis iki galo, 1 eilė Center Edge Chart, 1 eilė Edge Set-up Chart  ir kartoti tiek, kiek reikia ir 1 eilė Left EdgeChart . Iš šitų keturių schemų pradedamas formuoti baigiamasis kraštas. Kai baigiasi Edge Set-up Chart jo vietoj pradedi megzti pagal Main Edge Chart , o kairę, dešinę ir centrą mezgi toliau. "

kaip cia yra su tuo kartojimu, bandziau megzti bet galiausiai susipainiojau kur turi buti tas Center ar ten kur yra musu stuburelis ar kazkur kitur, gal kas galetu parasyti smulkiau kaip turi buti 4u.gif dekui is anksto smile.gif
gal turetu buti Right->Edge->Center->Edge->Left?



mirksiukas.gif viskas taip ir yra - stuburėlis ten, kur center, o nuo right krašto iki center kartoji kiek išeina Edge mirksiukas.gif ir analogiškai nuo center iki kairio krašto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiviukė @ 2010 11 07, 21:36)
mirksiukas.gif  viskas taip ir yra - stuburėlis ten, kur center, o nuo right krašto iki center kartoji kiek išeina Edge  mirksiukas.gif ir analogiškai nuo center iki kairio krašto  ax.gif


dekui daug aiskiau, kimbu toliau i darba biggrin.gif
Atsakyti
SOS!!! Prisidirbau kazka doh.gif Numezgiau Transition Chart ir pradejau Final Agave chart ir ka jus manot, man kazkaip akiu per daug doh.gif man tie takeliai su skylutem vis kitose vietose gaunasi ir rasta iskraipo doh.gif doh.gif doh.gif nesuprantu kur klaida padariau blush2.gif
b mezgiau kaip persukta geraja aki, N burbuliuka, kuri blogojoje puseje ismezgiau is 7 padarydama 1 aki
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaGal: 07 lapkričio 2010 - 21:08
olaiva,ten ji staltiesę užsimetus 4u.gif

man pats baisiausias daiktas yr ištampymai visokie.bet man dar toli iki jų irnesakyk.gif dar tik įkirtau kas yr juodi langeliai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 11 07, 19:52)
4u.gif  ačiū Nite  4u.gif
o 100-gramio užteko šiai skarai?


Nea, šimtgramio neužteko, antrą įpusėjau. biggrin.gif Bet man gan tanki gavos. Aš labai nemoku laisvai megzt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 11 07, 22:07)
SOS!!! Prisidirbau kazka  doh.gif Numezgiau Transition Chart ir pradejau Final Agave chart ir ka jus manot, man kazkaip akiu per daug  doh.gif man tie takeliai su skylutem vis kitose vietose gaunasi ir rasta iskraipo  doh.gif  doh.gif  doh.gif nesuprantu kur klaida padariau blush2.gif
b mezgiau kaip persukta geraja aki, N burbuliuka, kuri blogojoje puseje ismezgiau is 7 padarydama 1 aki

Final Agave turi pagaliukus pasvirus PARYŠKINTUS-tas reiškia, reikia sumezgti kairėn/dešinėn po tris akis, o ne dvi. wink.gif Ne ten klaida? g.gif
Atsakyti
QUOTE(apsinge @ 2010 11 07, 21:08)
olaiva,ten ji staltiesę užsimetus 4u.gif

man pats baisiausias daiktas yr ištampymai visokie.bet man dar toli iki jų irnesakyk.gif dar tik įkirtau kas yr juodi langeliai  hihihi.gif

na kad shaliu temoj vaidina,tai turbut cia jos shalis

http://club.osinka.r...48?&start=12555
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 07, 21:23)
Final Agave turi pagaliukus pasvirus PARYŠKINTUS-tas reiškia, reikia sumezgti kairėn/dešinėn po tris akis, o ne dvi. wink.gif Ne ten klaida? g.gif



Ir dar patikrink, ar neliko burbuliuką sumezgant kilpučių, paverstų į akis mirksiukas.gif t.y., jei burbuliukas iš 7, ar tikrai blogoj pusėj irgi 7 sumegztos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 07, 22:23)
Final Agave turi pagaliukus pasvirus PARYŠKINTUS-tas reiškia, reikia sumezgti kairėn/dešinėn po tris akis, o ne dvi. wink.gif Ne ten klaida? g.gif

Turbut, nes as po 2 sumezginejau. Cia tik toj vienoj po 3 reikia sumegzt ar ir dar kurioj nors?
Atsakyti