Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

QUOTE(Nite @ 2010 11 07, 14:08)
Aš esu  sau nusimezgus iš Alize Sunny medvilnės 100 proc (100g/400m) šitą Bitterroot.
Man labai patinka, aš vilnos nemėgstu, (o jau moheros man išvis gali nebūt  hihihi.gif) . Vienas minusas tas, kad vilnonei skarai ištempti kampukai geriau  laikosi.

4u.gif ačiū Nite 4u.gif
o 100-gramio užteko šiai skarai?

Olaiva dailiai pozuoja tavoji Aeolian bigsmile.gif

aš šiek tiek pavirbalavau, kol kepė mano skanėstai ax.gif smagiai einasi, tik kad nedaug -Yuccos tik 2 karteliai dar
Atsakyti
yahoo.gif yu.gif assa.gif jau turiu lotuliukas.gif
liko "lašas" - sutvarkyti ax.gif
ale ir tokia, ką tik nuo "adatos", ji man graži lotuliukas.gif

beje, suėjo visi 3 silk mohair (25 g 220 m) matkiukai ax.gif

O Olaivos visų darbukų pateikimas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiviukė: 07 lapkričio 2010 - 19:07
QUOTE(tiklis @ 2010 11 07, 18:51)
patiko ax.gif -as galeciau gyvent tarp akmenu rolleyes.gif ...

spec tau dar akmenuku.gamtos dekupažintų smile.gif

user posted image

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Kiviukė @ 2010 11 07, 19:04)
yahoo.gif  yu.gif  assa.gif jau turiu  lotuliukas.gif
liko "lašas" - sutvarkyti  ax.gif
ale ir tokia, ką tik nuo "adatos", ji man graži  lotuliukas.gif

beje, suėjo visi 3 silk mohair (25 g 220 m) matkiukai  ax.gif

O Olaivos visų darbukų pateikimas  wub.gif  wub.gif  wub.gif

oho,net 3 matkiukai.tai ne 4 kart kartojai,o 8 kiba?
Atsakyti
Olaiva o jau ir skaros grozis ir foto sesija ir pateikimas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 11 07, 19:08)
oho,net 3 matkiukai.tai ne 4 kart kartojai,o 8 kiba?



ax.gif 4 kartus kartojau... virbalai 4,5, megzta laisvai rolleyes.gif
pamatavau, viršutinis kraštas 2,05 cm, žemyn nuo vidurio 90 cm blink.gif hihihi.gif čia netampyta dar, tai kas bus, kai sutvarkysiu mastau.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
olaiva-aciu wub.gif ...mane tokie vaizdai taip ramina ir vercia susimastyt rolleyes.gif ...

kas cia uzsimine apie sutvarkyma- blink.gif prasom placiau..kas kaip su kuo..kaip plauti,tampyti,dziovinti,priziureti... ax.gif ..na nieko nezinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiviukė @ 2010 11 07, 19:19)
ax.gif  4 kartus kartojau... virbalai 4,5, megzta laisvai  rolleyes.gif
pamatavau, viršutinis kraštas 2,05 cm, žemyn nuo vidurio 90 cm  blink.gif  hihihi.gif  čia netampyta dar, tai kas bus, kai sutvarkysiu mastau.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif na bus didele skara,kaip paklode,susivyniosii ir bus laaabai silta teatre smile.gif
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2010 11 07, 19:23)
olaiva-aciu wub.gif ...mane tokie vaizdai taip ramina ir vercia susimastyt rolleyes.gif ...

kas cia uzsimine apie sutvarkyma- blink.gif prasom placiau..kas kaip su kuo..kaip plauti,tampyti,dziovinti,priziureti... ax.gif ..na nieko nezinau doh.gif

kai pamatysiu tave kur rekaujancia,tai as tau akmens foto ir apsispakajinsi lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
o kaip suprast tuos juodus langelius trans...schemoj.uoj kaip aš čia stringu.po kojinių mezgimo doh.gif
Atsakyti
hihihi.gif as ne rekauju,as didelem raidem kalbu lotuliukas.gif ...nu zinai,as is tu trykstanciu plystanciu,emocijom ''besitaskanciu'' zmoniu biggrin.gif ..taip kad-na kalbu as laabai emocianaliai,tas tiesa blush2.gif ..bet as nepiktai...ir net mano dideles raides yra nepiktos rolleyes.gif ..''juoko forma'' mirksiukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 07, 19:40)
hihihi.gif as ne rekauju,as didelem raidem kalbu lotuliukas.gif ...nu zinai,as is tu trykstanciu plystanciu,emocijom ''besitaskanciu'' zmoniu biggrin.gif ..taip kad-na kalbu as laabai emocianaliai,tas tiesa blush2.gif ..bet as nepiktai...ir net mano dideles raides yra nepiktos rolleyes.gif ..''juoko forma'' mirksiukas.gif ...

tai as jau supratau,kad juoko forma gi mirksiukas.gif

juodi langeliai tas pats,kas nieko.pasiziurek i skaros rasta gyvai,ties juodais langeliai net akies nera jokios wink.gif
Atsakyti
g.gif mergytes tiksliai,kaip ja ''tampyt'' g.gif ..ja reiks prisegt prie ko nors?ar kaip? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Olaiva @ 2010 11 07, 21:01)
tai as jau supratau,kad juoko forma gi  mirksiukas.gif

juodi langeliai tas pats,kas nieko.pasiziurek i skaros rasta gyvai,ties juodais langeliai net akies nera jokios wink.gif

blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 07, 20:10)
g.gif mergytes tiksliai,kaip ja ''tampyt'' g.gif ..ja reiks prisegt prie ko nors?ar kaip? blink.gif
Papildyta:

blush2.gif  smile.gif

nugi su daug adateliu.as koki 100 naudojau wink.gif
Atsakyti