Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

Sąrašėlis ilgėja bigsmile.gif

Aš jau šiandien pradėsiu studijuot praktiškai kas ir kaip tenais thumbup.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš biggrin.gif
Siūlai pas mane Roma 2vnt., nes megsiu didelę skarą. O įskaičiau aprašuose, kad reikia apie kilometro siūlų bigsmile.gif o ar dekoruosiu karoliukais - bus matyt eigoj bigsmile.gif
Atsakyti
Nu smagumėlis bus matyti rezultatus iš skirtingų spalvų ir siūliukų thumbup.gif
Atsakyti
Mano spalva, kaip pardavėja sakė - supuvusios slyvos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2010 11 05, 15:02)
Mano spalva, kaip pardavėja sakė - supuvusios slyvos  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tai kokia čia? nemačiau supuvusios slyvos lotuliukas.gif
tamsi violetinė ar kokia...nu žiūrint pardavėja ką turėjo omeny: geltonąjį ar mėlynąjį slyvuką lotuliukas.gif



Aš startuosiu su sodria, šiek tiek prigesinta, bordo spalva wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 05 lapkričio 2010 - 14:10
sveikos ajomajo skaros gerbėjos lotuliukas.gif

aš sąjąja mezgiau is mohetos su silku.pirkau du matkelius,sunaudojau viso 45 gramus,beveik 400 metru.dejau 72 karoliukus.mezgiau 3,5 nr Addi cool.gif

va manoji:

user posted image

user posted image

user posted image

o as negavau norimu siulu antrai siai skarai,norejau savo akiu spalvos biggrin.gif cool.gif tai jus pradekit,as jums padesiu,jei reiks wink.gif busiu online wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 11 05, 15:21)
sveikos ajomajo skaros gerbėjos lotuliukas.gif
o as negavau norimu siulu antrai siai skarai,norejau savo akiu spalvos biggrin.gif  cool.gif tai jus pradekit,as jums padesiu,jei reiks wink.gif busiu online wink.gif

o aš vakar irgi blaškiaus tarp žalios ir bordo, bet dabu paėmiau bordinę...nežinau dar ar ji bus man, ar dovanų kažkam...pas mane buvo žalios prigesintos tokios...nemoku net apibūdinti, bet graži thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 05, 15:08)
tai kokia čia? nemačiau supuvusios slyvos lotuliukas.gif
tamsi violetinė ar kokia...nu žiūrint pardavėja ką turėjo omeny: geltonąjį ar mėlynąjį slyvuką lotuliukas.gif


Bordo lotuliukas.gif tik tokia labiau tamsi tongue.gif
Atsakyti
Tai jau galime ir pradėt šiandien mezginėti bigsmile.gif
Atsakyti
Manau, kad tema sukurta, tai jau ir privalu griebtis skarinimo mirksiukas.gif
Atsakyti
doh.gif mega_shok.gif fool.gif ar veeeelnias mane nešė čionais doh.gif
tylom pas medaljonininkes kybau benarpliodama, ir čia noooooooriu cry.gif nors persiplėšk doh.gif doh.gif doh.gif ir kaip tyyyčia pilkučių silk mohair atliekamų turiu... ir karoliukų "v tiemu".... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiviukė @ 2010 11 05, 15:41)
doh.gif  mega_shok.gif  fool.gif ar veeeelnias mane nešė čionais  doh.gif
tylom pas medaljonininkes kybau benarpliodama, ir čia noooooooriu  cry.gif nors persiplėšk  doh.gif  doh.gif  doh.gif ir kaip tyyyčia pilkučių silk mohair atliekamų turiu... ir karoliukų "v tiemu"....  lotuliukas.gif

Tada belieka megzt mirksiukas.gif bigsmile.gif nes galima ją per savaitgalį numegzt blush2.gif
Atsakyti