Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

Olaiva - super fotosesija

Sakykit kiek kartu mezgate Yucca Chart 4 ar 12? Ar kas nors bandete 8 daryti? Bijau kad labai maza skara gausis jei 4 darysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 11 07, 17:56)
Olaiva - super fotosesija

Sakykit kiek kartu mezgate Yucca Chart 4 ar 12? Ar kas nors bandete 8 daryti? Bijau kad labai maza skara gausis jei 4 darysiu  ax.gif

as mezgiau 4 kartus
einu pamatuosiu saviske

virsuj visas matmuo 1,5 metro
o nuo virsaus kur per viduri kampu nueina,tai 65 cm wink.gif
na nemaza,man uzteks.ant uzpakalio kampas dar uzkrenta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 07 lapkričio 2010 - 17:59
QUOTE(IngridaGal @ 2010 11 07, 18:56)
Olaiva - super fotosesija

Sakykit kiek kartu mezgate Yucca Chart 4 ar 12? Ar kas nors bandete 8 daryti? Bijau kad labai maza skara gausis jei 4 darysiu  ax.gif

4 kartus. Olaivos iš keturių-man ji visai ne maža atrodo mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Olaiva @ 2010 11 07, 18:57)
virsuj visas matmuo 1,5 metro
o nuo virsaus kur per viduri kampu nueina,tai 65 cm wink.gif
na nemaza,man uzteks.ant uzpakalio kampas dar uzkrenta biggrin.gif

tikrai kad pats tas dydis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 11 07, 17:17)
papozavo mano aeolian,tai parodau wink.gif


Likau be žado tokį grožį pamačiusi, o pateikimas tais iš viso 100 balų thumbup.gif

P.s. O mano skaros mezgimas kolkas sustojo, daėjau iki "Transition" schemos ir daba nieko nesuprantu doh.gif kažkas man ten netaip.
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2010 11 07, 18:06)
Likau be žado tokį grožį pamačiusi, o pateikimas tais iš viso 100 balų  thumbup.gif

P.s. O mano skaros mezgimas kolkas sustojo, daėjau iki  "Transition" schemos ir daba nieko nesuprantu  doh.gif kažkas man ten netaip.

o kas ne taip? kur juodi,tai ten akiu net nera.parasyk,kas nesigauna,pagelbesim wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 11 07, 18:57)
as mezgiau 4 kartus
einu pamatuosiu saviske

virsuj visas matmuo 1,5 metro
o nuo virsaus kur per viduri kampu nueina,tai 65 cm wink.gif
na nemaza,man uzteks.ant uzpakalio kampas dar uzkrenta biggrin.gif


Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Olaiva, nuostabiai atrodo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš noriu mažesnio varianto, tai kaip suprantu tų mažų lapelių nuo pagrindinės akies į šoną turėtų buti 6 ar 8?
Papildyta:
Nes pradėjau transion shemą megst ir man kažkaip toks vaizdas kad nėra perėjimo nuo vieno rašto prie kito g.gif
Atsakyti
Kam jūs skaičiuojat tame mezginy tuos lapelius...pagal aprašymą mezgat ir viskas bus liuks smile.gif
Atsakyti
olaiva-o man kaip tik ji atrodo wub.gif ant tu senu,apsamanojusiu akmenu ir tvoros thumbup.gif ...tikrai jinai tokioj aplinkoj atrodo idealiai wub.gif ..man nereik jokio sniego schmoll.gif ..nebent truputi,ant tu paciu wub.gif apsamanojusiu akmenu wub.gif ...jezau kaip grazu.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 07, 18:33)
olaiva-o man kaip tik ji atrodo  wub.gif ant tu senu,apsamanojusiu akmenu ir tvoros thumbup.gif ...tikrai jinai tokioj aplinkoj atrodo idealiai wub.gif ..man nereik jokio sniego schmoll.gif ..nebent truputi,ant tu paciu  wub.gif apsamanojusiu akmenu wub.gif ...jezau kaip grazu.. unsure.gif

smagu,kad musu kaimo akmenys patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 11 07, 19:38)
smagu,kad musu kaimo akmenys patiko smile.gif

patiko ax.gif -as galeciau gyvent tarp akmenu rolleyes.gif ...
Atsakyti