Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

QUOTE(Capricorn @ 2010 11 07, 16:44)
Tai pasirodo ne man vienai čia virš dviejų matkiukų reiks, tik tavo virbaliukai storesni nei mano g.gif

Bet tu taip tyliai tyliai...ir nuvarei jau beveik visą bigsmile.gif

Maksimaliste, kaip tu pamezgi jei tau ant galvos lipa????tada pas amne būt n klaidų, ne kitaip smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif jau yra klaidu.. topsecret.gif tik as biski sugudrauju,kaip olaiva pamoke rolleyes.gif ..nes jei pradesiu dabar ardyt doh.gif nebeatrinksiu galu schmoll.gif ...praleidau kelis uzmetimus,kelias akis ne toj vietoj sumezgiau doh.gif ...bet ,tikiuos labai nesimatys,ir kita skara megsdama busiu atidesne blush2.gif ...(optimiste as lotuliukas.gif )...kadangi skara kasdienine,tai nelabi pergyvenu ax.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 07 lapkričio 2010 - 15:50
tep tep...amžiais raidės susikryžmina wink.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif as ne raides turejau omeny,o savo klaidas skaroj lotuliukas.gif ..o raides tai pas mane visad susimaiso...rankos nespeja vytis minciu..liejas kap fontanas biggrin.gif ...jei keturias,o ne dvi tureciau,tai nespetumet temu atidarinet... lotuliukas.gif
Atsakyti
Supratau supratau...
Pagalvojau, aš negalėčiau daryt fyntikliuškų, jokių ten aburabu... schmoll.gif Man arba gerai, arba nieko...Perfect taip sakant turi būti smile.gif nes jei kiti nemato klaidos, nereiškias kad aš nematau (nežinau) kad jų yr smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 07 lapkričio 2010 - 16:17
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 07, 18:16)
Supratau supratau...
Pagalvojau, aš negalėčiau daryt fyntikliuškų, jokių ten aburabu... schmoll.gif Man arba gerai, arba nieko...Perfect taip sakant turi būti smile.gif nes jei kiti nemato klaidos, nereiškias kad aš nematau (nežinau) kad jų yr smile.gif

drinks_cheers.gif o tas žinojimas paskui tiesiausias kelias į nepasitikėjimą savim. tiap kad tur būt perfect
Atsakyti
Riešinės baigtos biggrin.gif studijuoju skaros raštą ir sudėtinga man viskas verysad.gif nežinau, kaip reikės skaičiuoti viską, kai abu vaikai aplink zirs doh.gif , bet pasiryžusi išbandyti (teks keltis anksčiau už vaikus) g.gif
Atsakyti
sutinku su jumis,jei tai butu daigtas skirtas dovanoti- ardyciau net nemirktelejus...o dabar liezuvis.gif neardysiu vistiek liezuvis.gif ...vat liezuvis.gif
Atsakyti
papozavo mano aeolian,tai parodau wink.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 07, 16:16)
Supratau supratau...
Pagalvojau, aš negalėčiau daryt fyntikliuškų, jokių ten aburabu... schmoll.gif Man arba gerai, arba nieko...Perfect taip sakant turi būti smile.gif nes jei kiti nemato klaidos, nereiškias kad aš nematau (nežinau) kad jų yr smile.gif

na jeigu kur nesimato,ar 2,ar tris (pagal rasta reiktu 2,o viena is kazkur atbego lyčna akis) sumezgi,tai nelabai ir matosi.tiksliau visai nesimato bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 11 07, 17:42)
tiap kad tur būt perfect

drinks_cheers.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 11 07, 18:03)
sutinku su jumis,jei tai butu daigtas skirtas dovanoti- ardyciau net nemirktelejus...o dabar liezuvis.gif neardysiu vistiek liezuvis.gif ...vat liezuvis.gif

tai tu savęs nemyli???...kad jei sau, tai gali būt beliakaip? g.gif

QUOTE(Olaiva @ 2010 11 07, 18:17)
na jeigu kur nesimato,ar 2,ar tris (pagal rasta reiktu 2,o viena is kazkur atbego lyčna akis) sumezgi,tai nelabai ir matosi.tiksliau visai nesimato bigsmile.gif

jei ištasymui klaidos tereik atardyt nedaug-tikrai ardyč...nu tokia jau esu cool.gif

Skara wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 07 lapkričio 2010 - 17:22
olaiva-jezau,kokia nostalgija padvelke blink.gif ...jau ispudis tai pribloskiantis blink.gif ...ir javascript:emoticon(':geda2:')spalva doh.gif . blush2.gif ..siaip dabar labai noreciau parekaut,bet susivaldysiu. blush2.gif labai paprastai nuostabiai grazu wub.gif ..ir silta...ir paslaptinga...ir...subtiliai gilu unsure.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 07, 17:37)
olaiva-jezau,kokia nostalgija padvelke blink.gif ...jau ispudis tai pribloskiantis blink.gif ...ir javascript:emoticon(':geda2:')spalva doh.gif . blush2.gif ..siaip dabar labai noreciau parekaut,bet susivaldysiu. blush2.gif labai paprastai nuostabiai grazu wub.gif ..ir silta...ir paslaptinga...ir...subtiliai gilu unsure.gif ...

dzenkuje bardzo
jos originalas labai ant sniego graziai pateiktas,bandysiu ir as saviske patiesti,kai pasnigs biggrin.gif kur tik ji vargse siandien nepabuvojo biggrin.gif
Atsakyti
Olaiva, įspūdinga wub.gif
Atsakyti