Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

QUOTE(Capricorn @ 2010 11 07, 11:17)
Tikėkimės...nes man svarbu ir spalvos partija kad nesiskirtų potam smile.gif

Parodyk, nesvarbu kad ne Aeolian bigsmile.gif


Rodausi blush2.gif Esu labai nefotogabi doh.gif Spalvoti siūlai paslepia truputuką patį raštą, bet čia man mirtinai reikėjo megzti bet ką iš BūtentTųSiūlų lotuliukas.gif Bus kalėdinė dovana anytai rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 07, 12:54)
Rodausi  blush2.gif  Esu labai nefotogabi  doh.gif  Spalvoti siūlai paslepia truputuką patį raštą, bet čia man mirtinai reikėjo megzti bet ką iš BūtentTųSiūlų  lotuliukas.gif  Bus kalėdinė dovana anytai  rolleyes.gif

wow wub.gif
Atsakyti
labas skarintojos 4u.gif

trumpa atokvėpio minutėlė pas man su kavos puodeliu prieš didįjį kepimą, tai užsukau pasižvalgyt kaip čia jum sekas ax.gif

Capricorn linkiu atrast siūliukų 4u.gif vaje kaip nesmagu ir koks nervas įsivaizduoju verysad.gif

man tai kablys ant skarų laugh.gif iškrapsčiau angoros baltos- tai reiks mamai Kalėdom, turėtų patikti. Sau užsakysiu ryt silk moheriuko rolleyes.gif ir dar užsisvaigau vienos skaros vasarai, tik va galvasopis dėl siūlų, nu nei mohera, nei vilnelė visgi nelabai vasarą g.gif medvilnė g.gif linas gal visai nieko būtų g.gif
gal kurių "stažas"didesnis pakomentuos mano svaičiojimus rolleyes.gif
man labai patiko Olaivos skara, kurią mezga su gėlėm, vasarai tokios kaip norėčiau rolleyes.gif

turiu dar vis tą patį setup chart, ryt kibsiu wub.gif

Šilingė
žavi skara, aš ją mamukui numačius thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Radė: 07 lapkričio 2010 - 12:22
QUOTE(-Radė @ 2010 11 07, 13:19)
  ir dar užsisvaigau vienos skaros vasarai, tik va galvasopis dėl siūlų, nu nei mohera, nei vilnelė visgi nelabai vasarą  g.gif  medvilnė  g.gif  linas gal visai nieko būtų  g.gif
gal kurių "stažas"didesnis pakomentuos mano svaičiojimus rolleyes.gif
man labai patiko Olaivos skara, kurią mezga su gėlėm, vasarai tokios kaip norėčiau  rolleyes.gif

Aš esu sau nusimezgus iš Alize Sunny medvilnės 100 proc (100g/400m) šitą Bitterroot.
Man labai patinka, aš vilnos nemėgstu, (o jau moheros man išvis gali nebūt hihihi.gif) . Vienas minusas tas, kad vilnonei skarai ištempti kampukai geriau laikosi.
Atsakyti
Šilinge, kadangi saikingas tas margumas (katro nelabai mėgstu) - tai sakyčiau geras vaizdelis...o dar žinant kad anytai (nu aš bjauri kartais tuo klausimu) - bus liuks thumbup.gif


QUOTE(-Radė @ 2010 11 07, 13:19)
Capricorn linkiu atrast siūliukų  4u.gif  vaje kaip nesmagu ir koks nervas įsivaizduoju  verysad.gif

juodas nervas, katras šiandien tranformavosi į šiandieninio lakstymo su šluota, per puodus ir bliūdus...šeimynai gerai aišku hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 07, 11:54)
Rodausi  blush2.gif  Esu labai nefotogabi  doh.gif  Spalvoti siūlai paslepia truputuką patį raštą, bet čia man mirtinai reikėjo megzti bet ką iš BūtentTųSiūlų  lotuliukas.gif  Bus kalėdinė dovana anytai  rolleyes.gif

Grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 07, 10:39)
Oj Tikliuk Tikliuk...taip ir maniau kad su tais pagaliukais būsi pramazijus biggrin.gif

Olaiva, kada tu keliesi? Aš jei kasdien taip ilgai vakaroč-lavonas dienom būč blink.gif
Atsikėliau rami. Nu taip turėjo būt matyt su tais siūlais...ir mano galva aš jų sumegsiu dar beveik puse matkelio cool.gif Nu tikiuos gausiu smile.gif

keliuosi apie 8,na nuo vaiku priklauso.bet savaitgali,pvz siandien leido vyras lovoj pasivolioti iki 13,00 smile.gif
o siaip tai as naktinis kandis esu.jei atsigulciau 12,tai be sansu man uzmigti.na taip laikrodukas mano persisukes per visus darbus doh.gif
šilinge,labai grazi skara thumbup.gif wub.gif tik as vis tik uz vienspalvius tokius grozius buvau ir liksiu cool.gif
Atsakyti
Sprendžiu dilemą. Daryti nupp'sus ar vietoj jų geriau karoliukus dėt g.gif nelabai man jie gaunasi gražūs rolleyes.gif
Papildyta:
user posted image

user posted image


čia jų darymas, dabar žiūriu iš blogos pusės reikia persuktai jas išmegzt? g.gif gal dėl to man nesigavo gražiai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 07 lapkričio 2010 - 15:12
pasakisko grozio skaros thumbup.gif kaip noreciau ir as tokios. ax.gif
Atsakyti
rolleyes.gif liaba rolleyes.gif

Manoji irgi jau į pabaigą kruta thumbup.gif Tik bus be karoliukų verysad.gif spalviškai puikiai dera, bet per maži jie (colibris midi), prapuola kaip aguonos grūdeliai schmoll.gif doh.gif bet vistiek bus gražutė wub.gif (kas pakels šuniui uogegą, jei ne pats lotuliukas.gif ) Visai nemažai siūlų žiūriu sueis, jau kažkur trečdalį trečio matkiuko sumezgiau (4,5 virbalai) , ir dar ne pabaiga g.gif
Bet kablys nuo jos nerealus wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
g.gif as irgi tu ''snudu'' biggrin.gif nepersukinejau g.gif ..kazkokie ir man jie kaip spuogai issoke blink.gif ...
SILINGE- nu wub.gif ..lapukai kokie wub.gif

o dabar duodu ataskita ir as karsta.gif -jau prdejau tuos visus pabaigimus,kur vienoj eilej penkios schemos doh.gif ...ech,kaip skaiciuot reik doh.gif doh.gif ..o dar seimyna ant galvos lipa blink.gif ...jauciu kaip nuskiciuosiu-tai jezus marija doh.gif ..vel shemoj akiu truks lotuliukas.gif .reiks olaivai su capricorn eit shemoj dingusiu akiu ieskot(arba ragu lotuliukas.gif )...ui.nepakaltinama as rolleyes.gif

ai,tiesa assa.gif assa.gif ,ismokau(i skaros pabaiga lotuliukas.gif ) ''laisvai ''megst-tai dabar ne skara,o voratinkli varau lotuliukas.gif ..na kurmi,tikrai as kokia maksimaliste-arba arba doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 07 lapkričio 2010 - 15:43
QUOTE(Kiviukė @ 2010 11 07, 16:39)

Tai pasirodo ne man vienai čia virš dviejų matkiukų reiks, tik tavo virbaliukai storesni nei mano g.gif

Bet tu taip tyliai tyliai...ir nuvarei jau beveik visą bigsmile.gif

Maksimaliste, kaip tu pamezgi jei tau ant galvos lipa????tada pas amne būt n klaidų, ne kitaip smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 07 lapkričio 2010 - 15:44