Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

QUOTE(Olaiva @ 2010 11 07, 02:31)
o tu gal final agave skaiciuoji,o ne agave?

jo,as finale turiu omeny...o galu neatrinkauuuuu!!!!!velnias...nu neuzmigsiu kol nerasiu kame beda...o jei uzmigsiu-skaiciuosiu sapnuose..as save zinau. doh.gif doh.gif
Atsakyti
Muset.

Einu gult.

Tokie fyntai kaip manieji-atmuša norą bet ko imtis daugau susijusio su mezgimu. Ir dar iki pirmadienio turėsiu gyvent galvodama...gausiu negausiu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 07, 01:35)
Muset.

Einu gult.

Tokie fyntai kaip manieji-atmuša norą bet ko imtis daugau susijusio su mezgimu. Ir dar iki pirmadienio turėsiu gyvent galvodama...gausiu negausiu... unsure.gif

as jau syki zinok pasimokiau su siulu trukumu...dabar visad imu daugiau ir dar atsiklausiu,ar atgal priims.casa lanoj labai mielai man i kitus pakeicia,kai lieka.dabar irgi paseimiau 3 matkelius silkmoherio,1 tikrai liks.nes dar to pirmo net nesumezgiau
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 07, 02:35)
Muset.

Einu gult.

Tokie fyntai kaip manieji-atmuša norą bet ko imtis daugau susijusio su mezgimu. Ir dar iki pirmadienio turėsiu gyvent galvodama...gausiu negausiu... unsure.gif

doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif frusty.gif frusty.gif frusty.gif tiksliai-gi paryskintas tas pagaliukas...paryskintas...o as durne 2 sumezgineju sau ir bliam dar visas ant koju keliu... doh.gif doh.gif doh.gif .

aciu 4u.gif ...as maldele kokia sukalbesiu,kad tu siulu gautum mirksiukas.gif ...jei nores jis manes klausyt po to ,kai sitiek prisikeikiau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 07, 01:39)
doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  frusty.gif  frusty.gif  frusty.gif tiksliai-gi paryskintas tas pagaliukas...paryskintas...o as durne 2 sumezgineju sau ir bliam dar visas ant koju keliu... doh.gif  doh.gif  doh.gif .

aciu 4u.gif ...as maldele kokia sukalbesiu,kad tu siulu gautum mirksiukas.gif ...jei nores jis manes klausyt po to ,kai sitiek prisikeikiau... smile.gif

abejoju,ar isklausys lotuliukas.gif nebent ana zinute paredaguok,tada gal nepaskaitys ir ishklausys lotuliukas.gif
Papildyta:
pradejo filma rodyti tokiu laiku,tipo semeinaja komedija.o jei semja jau knarkia visa,tai ka daryt? jungtis su S kiba raide.nu nieko gero tos televizijos nerodo tokiu laiku,kai zmonems pas tas gyvenimas verda biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas,
Aš jau mezgu smile.gif Nepirkau siūlų, pamačiau Tiklio nepūkuotą ir nelabai ploną varijantą, visai gerai žiūrisi thumbup.gif Siūlai bus vilna, tamsiai raudona, likutis nuo dukrai megzto sarafano.Jis mano albume yra mirksiukas.gif Taigi, skara bus dietinė, tikiuosi, kad siūlų užteks.Turiu 110 gramų g.gif Mezgu mažąjį variantą, nors dar galiu ir persigalvoti mirksiukas.gif
Beje, tas mezgimas onlaine savotiškai veža biggrin.gif Darau tai pirmą kartą, bet aš ir dirbu ir miegu, tai labai greito rezultato nebus ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bangelee: 07 lapkričio 2010 - 10:38
QUOTE(Olaiva @ 2010 11 07, 02:47)

pradejo filma rodyti tokiu laiku,tipo semeinaja komedija.o jei semja jau knarkia visa,tai ka daryt? jungtis su S kiba raide.nu nieko gero tos televizijos nerodo tokiu laiku,kai zmonems pas tas gyvenimas verda biggrin.gif

Na man antra nakties gyvenimas verda sapnu karalysteje biggrin.gif tai net nelabai issivaizduoju ka gali tokiu metu rodyti TV tongue.gif
Atsakyti
Oj Tikliuk Tikliuk...taip ir maniau kad su tais pagaliukais būsi pramazijus biggrin.gif

Olaiva, kada tu keliesi? Aš jei kasdien taip ilgai vakaroč-lavonas dienom būč blink.gif


Atsikėliau rami. Nu taip turėjo būt matyt su tais siūlais...ir mano galva aš jų sumegsiu dar beveik puse matkelio cool.gif Nu tikiuos gausiu smile.gif
Atsakyti
oho čia karšta karsta.gif laukiu nesulaukiu, kada galėsiu startuot, rytoj pat bėgu pirkti siūlų
Atsakyti
QUOTE(nelita @ 2010 11 07, 11:53)
oho čia karšta  karsta.gif laukiu nesulaukiu, kada galėsiu startuot, rytoj pat bėgu pirkti siūlų

Tik nepamažink cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 07, 10:39)
Oj Tikliuk Tikliuk...taip ir maniau kad su tais pagaliukais būsi pramazijus biggrin.gif

Olaiva, kada tu keliesi? Aš jei kasdien taip ilgai vakaroč-lavonas dienom būč blink.gif
Atsikėliau rami. Nu taip turėjo būt matyt su tais siūlais...ir mano galva aš jų sumegsiu dar beveik puse matkelio cool.gif Nu tikiuos gausiu smile.gif

Aišku, gausi irnesakyk.gif Kitaip ir negali būti mirksiukas.gif

Ateitis artėja bigsmile.gif Nuėmiau nuo adatėlių pirmąją savo skarą (Gail shawl), per vakar pavariau kokį trečdalį sijono, kitas artimiausias projektas - Aeolian thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 07, 12:15)
Aišku, gausi irnesakyk.gif  Kitaip ir negali būti  mirksiukas.gif

Ateitis artėja  bigsmile.gif  Nuėmiau nuo adatėlių pirmąją savo skarą (Gail shawl), per vakar pavariau kokį trečdalį sijono, kitas artimiausias projektas - Aeolian  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Tikėkimės...nes man svarbu ir spalvos partija kad nesiskirtų potam smile.gif

Parodyk, nesvarbu kad ne Aeolian bigsmile.gif
Atsakyti