Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

QUOTE(tiklis @ 2010 11 07, 01:28)
g.gif pradejau as ta agava megst,ir kai pakartoju motyva,man lieka ''lycnos'' 2 akys g.gif ...ar cia as kur ''vel gryba supjoviau''? doh.gif  doh.gif  doh.gif olaiva-uzsimerk unsure.gif  VELNIAS!!!!! frusty.gif VELNIAS ,VELNIAS!!!....!!!!...
na va ,palengvejo..galit atsimerkt unsure.gif ..

na gerai,darau taip-tarp uzmetimo ir sumegstu akiu dedu dar viena aki g.gif ..kazi po to nepabegs'' galai''? g.gif

kelintoj eilėj?
Atsakyti
na pirmoj agavos... g.gif na visaip skaiciavau,man panasu,kad shemoj klaida...ar gali but?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 07 lapkričio 2010 - 00:42
nėra ten klaidos
Atsakyti
g.gif nu paskaiciuosiu garsiai...kiek suprantu is foto-tai tie ''antrieji ragai'' ''atsiranda'' is tranzision schemos lapuko viduriuko...vadinas jie turi buti proporcingai per viduri...
dabar transicion schemos pabaigoje,tarp ''ragu visur yra 11 geru akiu..su tiek pat mes pradedam agava...
agavoje jau ju turi buti pagal schema tiek- viename tarpe 11,tada ismezgam 2 pumpuriuku akis ,ir dar 9 geros akys ''ragams (5ragams ir+ 4akiu sumezgimams.).. g.gif .. vat cia man kazkur dingsta 2 schemos akys,nors mezginy gi po 11 akiu tarpuose doh.gif doh.gif ...na siandien man doh.gif doh.gif ...naturaliai kazko nematau unsure.gif

jei mezgu pagal schema skaiciuodama akis,man viskas slenkasi ir gaunasi kazkoks chaosas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 07 lapkričio 2010 - 01:10
rytas protingesnis už vakarą.aik miegot. menka paguoda iš manęs, nes pati nervuose-siūlų pritrūkau ir ten kur pirkau jų nebėr. teks zonduot kitas pardas melžiantis kad gausiu...ir tik 6 schemos eilėms belikus pritrūkau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 07 lapkričio 2010 - 01:19
mezgat? as karoliukus iverineju biggrin.gif
tikli,gal kur kokia klaidele padarei.nu kad man lygtais suejo,bet as isigazavusi i schema mazai ziurejau,rasta taikiau ir vsio.suchalturink ka nors ,sueis rastas ir bus tvarka kaip baznycioj wink.gif
Atsakyti
unsure.gif miegot....miegot...uzmik cia kad gudrrus dabar doh.gif doh.gif ...nelabai tikiu kad ir capricorn ramiai miegosi unsure.gif ...laaabai gaila,kad tik tiek tetruko doh.gif ...ech...tik keliu metru..ir jau turetum savo grozi wub.gif ..na bet tikiu,kad tikrai rasi dar tu paciu ir tokios pat spalvos mirksiukas.gif ...



Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 07, 01:24)
unsure.gif miegot....miegot...uzmik  cia kad gudrrus dabar doh.gif  doh.gif ...nelabai tikiu kad ir capricorn ramiai miegosi unsure.gif ...laaabai gaila,kad tik tiek tetruko doh.gif ...ech...tik keliu metru..ir jau turetum savo grozi wub.gif ..na bet tikiu,kad tikrai rasi dar tu paciu ir tokios pat spalvos mirksiukas.gif ...

as bijau pameluoti,bet paskutinems eilems ar ne 6 gramus sumezgiau,tai cia labai jos edrios tos paskutines eiles.pas mane svarstykles visada po ranka namuose.viska sveriu,ka netingiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 11 07, 02:20)
mezgat? as karoliukus iverineju biggrin.gif
tikli,gal kur kokia klaidele padarei.nu kad man lygtais suejo,bet as isigazavusi i schema mazai ziurejau,rasta taikiau ir vsio.suchalturink ka nors ,sueis rastas ir bus tvarka kaip baznycioj wink.gif

blush2.gif jei gali paskaiciuok paskutine transition ir pirma agavos eiles blush2.gif ..plyyyz...schemoje...ir pasakyk ka matai..jei ziurim agava su uzdetomis akimis-taip,akiu skaicius vienodas...bet tas uzdetas mes gi uzdedam...ju trazisine biggrin.gif tai nera...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 07, 01:28)
blush2.gif jei gali paskaiciuok paskutine transition ir pirma agavos eiles blush2.gif ..plyyyz...schemoje...ir pasakyk ka matai..jei ziurim agava su uzdetomis akimis-taip,akiu skaicius vienodas...bet tas uzdetas mes gi uzdedam...ju trazisine biggrin.gif  tai nera...

o tu gal final agave skaiciuoji,o ne agave?
Atsakyti
Tikli, prašai neįmanomo, kaip dabu paskaičiuot tas akis doh.gif

Tu į tą pagaliuką pasvirą ryškesnį kaip žiūri? Kaip į tris sumegztas kairėn arba dešinėn? Ar nebūsi sumezginėjusi tik dvi, o pagaliukas paryškintas-trys sumezgamos g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 07, 01:28)
blush2.gif jei gali paskaiciuok paskutine transition ir pirma agavos eiles blush2.gif ..plyyyz...schemoje...ir pasakyk ka matai..jei ziurim agava su uzdetomis akimis-taip,akiu skaicius vienodas...bet tas uzdetas mes gi uzdedam...ju trazisine biggrin.gif  tai nera...

o tu gal agave skaiciuoji,o ne final agave?
Papildyta:
tiklis dabar skaiciuoja ir jau turbut rado kame šaknys smile.gif
Atsakyti