Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

QUOTE(tiklis @ 2010 11 06, 22:21)
mezgam mezgamm g.gif ...as jau pirmus ''ragus baigineju,ir zinai g.gif  nu niekaip nesuprantu(KOL KAS unsure.gif ),is kurios vietos pagal shema isdygs tie antri ragai !!!!:blink: ...nu nuotraukoj tai man aisku g.gif ,o schemoj doh.gif ...

Ragai doh.gif pirmi iš Transition chart, antri iš Final agave chart lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nite @ 2010 11 06, 22:35)
Ragai  doh.gif pirmi iš Transition chart, antri iš Final agave chart lotuliukas.gif

nu net nuėjau į schemą pažiūrėt kur tie tariami ragai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 06, 22:46)
nu net nuėjau į schemą pažiūrėt kur tie tariami ragai lotuliukas.gif

Radai?
Atsakyti
QUOTE(Nite @ 2010 11 06, 22:47)

radau...ale biedni tokie...maniau bus išsikeroję kokie lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 06, 22:49)
radau...ale biedni tokie...maniau bus išsikeroję kokie lotuliukas.gif

nualabettačiau, dvi eilės lotuliukas.gif
Baigiam, čia ne pliurpalinė tema rolleyes.gif , čia žmonės informacijos ieško ax.gif Man tai čia šposai, aš antros tokios pat tai nemegsiu hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 06 lapkričio 2010 - 21:52
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 06, 22:49)
radau...ale biedni tokie...maniau bus išsikeroję kokie lotuliukas.gif

matai,jei vyras ''briedis''-tai ir ragai SAKOOTI tokie dideli rolleyes.gif ...o jei ozys-tai ir ragai nupiepe,oziski rolleyes.gif
kaip sakant,koks vyras,tokie ragai...nieks cia nekalts schmoll.gif
Atsakyti
Uojezau...nu visai nepagalvojau...ožys ir briedis hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Labas vakarelis smile.gif

Tyliai prisijungiau ir aš prie skaros mezgėjų. Numezgus 4 * Yukka chart nusprendžiau , kad noriu didesnės skaros ax.gif Numezgiau 6*, ir galvoju gal jau užteks dydžio rolleyes.gif Bet didžiajam variantui reik 12 kartų ? Ar būtinai 4 arba 12 pakartojimų ? Negalimi tarpiniai variantai tarp 4 ir 12 kartų
help.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre27 @ 2010 11 06, 23:21)
Labas vakarelis  smile.gif

            Tyliai prisijungiau ir aš prie skaros mezgėjų. Numezgus 4 * Yukka chart nusprendžiau , kad noriu didesnės skaros  ax.gif  Numezgiau 6*, ir galvoju gal jau užteks dydžio  rolleyes.gif  Bet didžiajam variantui reik 12 kartų ? Ar būtinai 4 arba 12 pakartojimų ? Negalimi tarpiniai variantai tarp 4 ir 12 kartų 
help.gif

Gal tada reiketu 8 g.gif Cia taip jau mezgusi SM nare isskaiciavo mirksiukas.gif
Atsakyti
Giedre-su eksperimentais-nežinoma yra...bet aš mezgu mažą-tai matau kad ji visai ne maža bus schmoll.gif
Atsakyti
Bandysiu su 8* rolleyes.gif
Atsakyti
g.gif pradejau as ta agava megst,ir kai pakartoju motyva,man lieka ''lycnos'' 2 akys g.gif ...ar cia as kur ''vel gryba supjoviau''? doh.gif doh.gif doh.gif olaiva-uzsimerk unsure.gif VELNIAS!!!!! frusty.gif VELNIAS ,VELNIAS!!!....!!!!...
na va ,palengvejo..galit atsimerkt unsure.gif ..

na gerai,darau taip-tarp uzmetimo ir sumegstu akiu dedu dar viena aki g.gif ..kazi po to nepabegs'' galai''? g.gif
Atsakyti