Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

Sveikos,

Gal galite padeti, nu niekaip nesuprantu as nuo ko pradeti blush2.gif Uzsidedu 3 akis, numezgu 17 eiliu, susirenku sonines 7 akis ir kas tada?? ka man su tom 7 akim megzti? Maciau paaiskinima, kad reikia dar po 3 prisideti, bet nesuprantu kiek laiko tai kartoti ir ka toliau megzti, o taip norisi pradeti narplioti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 11 06, 19:50)
Sveikos,

Gal galite padeti, nu niekaip nesuprantu as nuo ko pradeti  blush2.gif  Uzsidedu 3 akis, numezgu 17 eiliu, susirenku sonines 7 akis ir kas tada?? ka man su tom 7 akim megzti? Maciau paaiskinima, kad reikia dar po 3 prisideti, bet nesuprantu kiek laiko tai kartoti ir ka toliau megzti, o taip norisi pradeti narplioti  doh.gif

esmė yra tokia, tris akis jau turi numezgusi tas 17 eilių-taip? kadangi virbalai su valu renki toliau ta kryptimi vieną šoną-iš šono turi surinkti 7 akis. jau turi - 10 ir nuo dugno to vadinamo(ta pima eilė) surenki dar tris-turi viso 13. valio, mezgam pagal aprašymą:

Dabar pirma eilė, kraštinę nukeli, 2 akys ripsu (jos mezgamos gerom abiejose pusėse- čia bus ilgasis skaros kraštas) 1 eilė iš Setup chart, 1 gera (centrinė akis, ją gerai būtų pažymėt), 1eilė iš Setup chart, 2 akys ripsu, 1 kraštinė. Išvirkščia eilė mezgama pagal raštą, išskyrus ripso akis pradžioj ir gale.
Toliau viskas taip pat, tik mezgi 2 schemos eilę ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 06 lapkričio 2010 - 18:54
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 06, 19:53)
esmė yra tokia, tris akis jau turi numezgusi tas 17 eilių-taip? kadangi virbalai su valu renki toliau ta kryptimi vieną šoną-iš šono turi surinkti 7 akis. jau turi - 10 ir nuo dugno to vadinamo(ta pima eilė) surenki dar tris-turi viso 13. valio, mezgam pagal aprašymą:

Dabar pirma eilė, kraštinę nukeli, 2 akys ripsu (jos mezgamos gerom abiejose pusėse- čia bus ilgasis skaros kraštas) 1 eilė iš Setup chart, 1 gera (centrinė akis, ją gerai būtų pažymėt), 1eilė iš Setup chart, 2 akys ripsu, 1 kraštinė. Išvirkščia eilė mezgama pagal raštą, išskyrus ripso akis pradžioj ir gale.
Toliau viskas taip pat, tik mezgi 2 schemos eilę ir t.t.


O kai numezgu pirma eile is setup chart, tada man reikia uzsideti papildomu akiu ar ne? Kada tas papildomas akis uzdedineti?
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 11 06, 19:58)
O kai numezgu pirma eile is setup chart, tada man reikia uzsideti papildomu akiu ar ne? Kada tas papildomas akis uzdedineti?

kokias papildomas? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 06 lapkričio 2010 - 19:01
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 06, 20:01)
kokias papildomas? blink.gif


Na kai numezgu pirma eile is setup chart man megzti 2 eile ir t.t. ar reikia akis uzdedineti, kad skara platetu? as nesuprantu kada ir kaip ji isplateja nuo tu 13 akiu doh.gif Jauciuos visiska tundra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 11 06, 20:03)
Na kai numezgu pirma eile is setup chart man megzti 2 eile ir t.t. ar reikia akis uzdedineti, kad skara platetu? as nesuprantu kada ir kaip ji isplateja nuo tu 13 akiu  doh.gif  Jauciuos visiska tundra blush2.gif

ramiakas, daryk viską pagal schemą ir ji pati platėja. tik nepamiršk kad centrinė akis ya nežymėta, ją išsimezgi ir laikaisi tos ašies mirksiukas.gif nes iki jos turi schema pasibaigti, ją išmezgus, schemą tęsi nuo pradžių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 06 lapkričio 2010 - 19:08
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 06, 20:06)
ramiakas, daryk viską pagal schemą ir ji pati platėja. tik nepamiršk kad centrinė akis ya nežymėta, ją išsimezgi ir laikaisi tos ašies mirksiukas.gif nes iki jos turi schema pasibaigti, ją išmezgus, schemą tęsi nuo pradžių mirksiukas.gif

Tai tada dar vienas ir tikiuos paskutinis klausimas, kai ismezgu visas eiles pagal setup chart man vel kartoti pagal ta pacia schema laikantis centrines asies? teisingai supratau?
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 11 06, 20:12)
Tai tada dar vienas ir tikiuos paskutinis klausimas, kai ismezgu visas eiles pagal setup chart man vel kartoti pagal ta pacia schema laikantis centrines asies? teisingai supratau?

kai set up chart išmegsi, imsi kitą schemą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 06, 20:14)
kai set up chart išmegsi, imsi kitą schemą biggrin.gif

Aciu uz kantrybe 4u.gif Einu toliau bandyti, gal kas gausis g.gif
Atsakyti
Kaip sekasiiiiii?
Tylu.
Visos mezga mezga... biggrin.gif
Atsakyti
mezgam mezgamm g.gif ...as jau pirmus ''ragus baigineju,ir zinai g.gif nu niekaip nesuprantu(KOL KAS unsure.gif ),is kurios vietos pagal shema isdygs tie antri ragai !!!!:blink: ...nu nuotraukoj tai man aisku g.gif ,o schemoj doh.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 06, 22:21)
mezgam mezgamm g.gif ...as jau pirmus ''ragus baigineju,ir zinai g.gif  nu niekaip nesuprantu(KOL KAS unsure.gif ),is kurios vietos pagal shema isdygs tie antri ragai !!!!:blink: ...nu nuotraukoj tai man aisku g.gif ,o schemoj doh.gif ...

jez marija, kakovi da tau ragai...pas vyrus ragai būn tik pas vyrus lotuliukas.gif
Atsakyti