Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

QUOTE(rnikole @ 2010 11 06, 16:08)
norejau paklasuti nes pasimeciau aprasyme. parasyta taip:

įsivėlė klaida, Rasyte jau pataisė thumbup.gif


ainam tęsti darbeliuko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 06, 10:55)
labas rytelis... bigsmile.gif ciupkit po viena prie kavos biggrin.gif

vaje, šimtą metų nevalgiau šimtalapio, kaip norėčiau wub.gif

QUOTE(Capricorn @ 2010 11 06, 10:58)

Rade, gali daryti ir be karoliukų skarą mirksiukas.gif primink iš kokio siūlo mezgi? g.gif


iš Pretty moherio ax.gif

QUOTE(bangelee @ 2010 11 06, 15:07)
Labas
jungsiuos ir aš prie jūsų ax.gif Tik siūlai tebėra parduotuvėje blush2.gif , nes iki šiol nuo pat pavasario sąžiningai laikiausi dietos, nenusipirkau nė gramo siūlų, bet, deja, tai skarai tinkamų namie nebėra doh.gif Esu numezgus 5 Haruni skaras(na, kurią gi nuskriausi mirksiukas.gif ), tad tikiuosi pavyks perprasti ir šitą.Megsiu iš angoros,man tie siūlai patinka, vieną mezgiau iš pretty, galvojau bus geriau, bet, deja, ji labai pūkuoja, apvelia visus drabužius doh.gif Gal žinot, kaip pataisyt šį reikalą?Čia nuo temos nukrypau blush2.gif

turiu šalį iš jos, tai jei rūbe yra elastano tai man neapkimba cool.gif
Atsakyti
Kokios šaunuolės auksarankės 4u.gif , bet is sugebate užkrėsti virusu thumbup.gif , tik baigiu riešines ir jungiuosi prie jūsų, laaaabai noriu pabandyti tokią skarą numegzti (deja, kiti mezginiai turės palaukti).
Atsakyti
QUOTE(anny @ 2010 11 06, 18:02)
Kokios šaunuolės auksarankės  4u.gif , bet is sugebate užkrėsti virusu  thumbup.gif , tik baigiu riešines ir jungiuosi prie jūsų, laaaabai noriu pabandyti tokią skarą numegzti (deja, kiti mezginiai turės palaukti).

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

**********

Kai pasipils paskui skarų kolekcija thumbup.gif


Kuo toliau-tuo lėčiau...akių milijonai...eilės begalinės lotuliukas.gif tai atrodo jog vėžliu pavirtau lotuliukas.gif
Atsakyti
ir as baigsiu savo darbeli ir prisijungsiu. smile.gif
Atsakyti
sveikutes,na cia tai grozis,jauciu dar pora kart uzeisiu paziuret kaip jums sekasi ir as uzsimanysiu
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2010 11 06, 18:10)
sveikutes,na cia tai grozis,jauciu dar pora kart uzeisiu paziuret kaip jums sekasi ir as uzsimanysiu

a kam dar eit...gali dabar jau pradėt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 06, 17:10)
a kam dar eit...gali dabar jau pradėt wink.gif

negaliu numest megstinio i sali,turiu uzbaigt biggrin.gif
bet bijau kad gali neisiet man ja numegst blush2.gif
Atsakyti
bijojau ir aš...nors dar nebaigiau, bet nebebijau...matau kad viskas gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
Pagaliau ir aš pradėjau šį šedevrą narpliot bigsmile.gif Nes kol dašilo kad ten schemoje raštas tik iki pagrindinės akies ir poto kartot reikia, tai jaučiausi tikra tundra Jau net buvau susnervinus, kad bereikalo lėkiau siūlų pirkt doh.gif Na, bet šiaip ne taip išsistudijavau ir pradžia jau yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2010 11 06, 19:24)
Pagaliau ir aš pradėjau šį šedevrą narpliot  bigsmile.gif Nes kol dašilo kad ten schemoje raštas tik iki pagrindinės akies ir poto kartot reikia, tai jaučiausi tikra tundra Jau net buvau susnervinus, kad bereikalo lėkiau siūlų pirkt doh.gif Na, bet šiaip ne taip išsistudijavau ir pradžia jau yra  smile.gif

Gera pradžia-pusė darbo. Kokie siūliukai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 06, 18:30)
Gera pradžia-pusė darbo. Kokie siūliukai? bigsmile.gif

Sau nusipirkau tamsiai violetinį kid mocherą su šilku, bet darbuojuosi su vernito siūliukais (dukrytei bus maža skarelė). O jau kai išmoksiu, tai galima bus ir sau megstis iš kid mocherio be jokių ardymų smile.gif
Atsakyti