Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

Kai kam dar rytas, tai labas rytas sakau lotuliukas.gif Atėjau, galvojau jau spartuolės parodys ką gražaus g.gif Nespėjot dar pabaigti bigsmile.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 06, 13:07)
Kai kam dar rytas, tai labas rytas sakau  lotuliukas.gif  Atėjau, galvojau jau spartuolės parodys ką gražaus  g.gif  Nespėjot dar pabaigti  bigsmile.gif hihihi.gif

Špasinykė biggrin.gif

Baigiau Final Agave, pirmo matkiuko liko gal kokis dešimt metrų tik.
Dabar bus polka su ragučiais kai reiks keturias schemas į vieną eilę sudėt. Bet čia jau vakare.
Lekiu su drauge pasikavint, pasišopint ir karoliukų prigriebsiu smile.gif
Atsakyti
sveikutes, kadangi vienos skaros niekaip negaliu pabaigti nes nesuprantu, o skaros beproto noriu blush2.gif tai jungiuosi prie jusu biggrin.gif gal cia bus aiskiau g.gif .
pradejau jau megzti Yucca Chart ir norejau paklausti jei ja reikia kartoti 4 kartus tai is viso turi gautis 5 lapeliai i sona, nes is set up dar vienas ateina? jei dar viena eile dadeciau ar jau butu blogai?
Atsakyti
Labas
jungsiuos ir aš prie jūsų ax.gif Tik siūlai tebėra parduotuvėje blush2.gif , nes iki šiol nuo pat pavasario sąžiningai laikiausi dietos, nenusipirkau nė gramo siūlų, bet, deja, tai skarai tinkamų namie nebėra doh.gif Esu numezgus 5 Haruni skaras(na, kurią gi nuskriausi mirksiukas.gif ), tad tikiuosi pavyks perprasti ir šitą.Megsiu iš angoros,man tie siūlai patinka, vieną mezgiau iš pretty, galvojau bus geriau, bet, deja, ji labai pūkuoja, apvelia visus drabužius doh.gif Gal žinot, kaip pataisyt šį reikalą?Čia nuo temos nukrypau blush2.gif
Atsakyti
dabar taip,tok neapmetot manes pomidorai2.gif pomidorai2.gif ,ir labai nepeikiat unsure.gif ..nepamirstat,kad as tik pirma kart toki dalyka mezgu,atsizvelgiat i tai,kad mano siulai ''nemocheriniai'' ir...-sakot ka galvojat biggrin.gif ...zinau,kad per kietai mezgu,bet pazadejau OLAIVAI foto,tai ir dedu foto unsure.gif
user posted image
vat taip atrodo ''laisvai krisdama'' biggrin.gif
user posted image
o cia biskuti ''prikabinau'',kad pasitemptu truputuka...

na-jau galit reikt ,kas blogai sumegst,kas kur nepataikyta... huh.gif 2.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 06, 15:39)
dabar taip,tok neapmetot manes pomidorai2.gif  pomidorai2.gif ,ir labai nepeikiat unsure.gif ..nepamirstat,kad as tik pirma kart toki dalyka mezgu,atsizvelgiat i tai,kad mano siulai ''nemocheriniai'' ir...-sakot ka galvojat biggrin.gif ...zinau,kad per kietai mezgu,bet pazadejau OLAIVAI foto,tai ir dedu foto unsure.gif



na as ir mezgu ne is mocheros ir mezgu 2,5 nr virbalais us valu ir pas mane gaunasi taip pat, na gal truputi laisviau, tad manau viskas gerai smile.gif
Atsakyti
tikli,man tai grazu thumbup.gif
pas tave siulas is keliu giju kiek matau.vat nemegstu as ju,nes jau atsimezgiau...pasileidzia koks siuliukas,paskui vaizda gadina doh.gif megstu suktus i 1 cool.gif
Atsakyti
norejau paklasuti nes pasimeciau aprasyme. parasyta taip:

"Pradėt reikia nuo Set-up chart. Mezgasi vieną kartą.
Toliau mezgam Yukka chart, kuri ir duoda tuos pagrindinius lapelius.
Po Yukka dar reikia išmegzti Transition chart.
Po Yukka:
Jei mezgi mažą skarą, tai Final Agave chart, pabaigus šitą schemą mezgi taip 1 eilė Right Edge Chart, 1eilė iš Edge Set-up Chart, 1 eilė Center Edge Chart, 1 eilė Edge Set-up Chart ir 1 eilė Left EdgeChart . Iš šitų keturių schemų pradedamas formuoti baigiamasis kraštas. Kai baigiasi Edge Set-up Chart jo vietoj pradedi megzti pagal Main Edge Chart , o kairę, dešinę ir centrą mezgi toliau. "

mezgu maza skara tai man po Yukkas megzti Transition ar kazka kita? paraudonavau ta vieta kur neaisku smile.gif
Atsakyti
blush2.gif aciu...nelabai ir man patinka tokie siulai,bet as jo turiu nemazai(''babina'' visa biggrin.gif ),ir vis nesugalvodavau ka megst is jo...(siaip,mezgant is tokiu keliu sudetu siuliuku rastas nelabi graziai atrodo g.gif ..bent jau man..atrodo,lyg tie siulai ''islieja'' ar ''isskaido rasta'' unsure.gif )
kadangi pirma bandomoji skara,tai pagalvojau kad tiks...ant kaklo seniai norejau paprastos baltos biggrin.gif ..

o dabar tep-siaip juk skara turi buti ''retesne'' nei mano mezgama?ar gali buti ir tokia? g.gif ..nu neisivaizduoju,as kaip jinai turi atrodyti pries plovima unsure.gif ...ir ar turi taip banguotis tie lapukai? jei teisingai supratau,tai isplovus skara smarkiai padideja? unsure.gif (juk tampoma biggrin.gif ...)
Atsakyti
QUOTE(rnikole @ 2010 11 06, 15:08)
norejau paklasuti nes pasimeciau aprasyme. parasyta taip:

"Pradėt reikia nuo Set-up chart. Mezgasi vieną kartą.
Toliau mezgam Yukka chart, kuri ir duoda tuos pagrindinius lapelius.
Po Yukka dar reikia išmegzti Transition chart.
PO Transition chart:
Jei mezgi mažą skarą, tai Final Agave chart, pabaigus šitą schemą mezgi taip 1 eilė Right Edge Chart, 1eilė iš Edge Set-up Chart, 1 eilė Center Edge Chart, 1 eilė Edge Set-up Chart ir 1 eilė Left EdgeChart . Iš šitų keturių schemų pradedamas formuoti baigiamasis kraštas. Kai baigiasi Edge Set-up Chart jo vietoj pradedi megzti pagal Main Edge Chart , o kairę, dešinę ir centrą mezgi toliau. "

mezgu maza skara tai man po Yukkas megzti Transition ar kazka kita? paraudonavau ta vieta kur neaisku smile.gif

Pataisiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 05, 12:35)
Aš vat ir nežinau  doh.gif  Pagavo mane skaros, bet dabar į pabaigą Gail, planuose turėjau Haruni... Šitą nusižiūrėjusi tolimai ateičiai  blush2.gif  Bet bijau, kad ateitis artėja  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Svarbiausia - netyčia nenusipirkti siūlų  tongue.gif

Ir aš Tavo pėdomis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 06, 15:14)
blush2.gif aciu...nelabai ir man patinka tokie siulai,bet as jo turiu nemazai(''babina'' visa biggrin.gif ),ir vis nesugalvodavau ka megst is jo...(siaip,mezgant is tokiu keliu sudetu siuliuku rastas nelabi graziai atrodo g.gif ..bent jau man..atrodo,lyg tie siulai ''islieja'' ar ''isskaido rasta'' unsure.gif )
kadangi pirma bandomoji skara,tai pagalvojau kad tiks...ant kaklo seniai norejau paprastos baltos biggrin.gif ..

o dabar tep-siaip juk skara turi buti ''retesne'' nei mano mezgama?ar gali buti ir tokia? g.gif ..nu neisivaizduoju,as kaip jinai turi atrodyti pries plovima unsure.gif ...ir ar turi taip banguotis tie lapukai?  jei teisingai supratau,tai isplovus skara smarkiai padideja? unsure.gif (juk tampoma biggrin.gif ...)

man is tokiu siulu graziau tanki.bus skara kasdienai,o vat is moheros tankiai neisivaizduoju,reikia jau reciau.ir butu iseigine smile.gif

Atsakyti