Įkraunama...
Įkraunama...

Skara - Aeolian shawl...

QUOTE(tiklis @ 2010 11 06, 11:14)
aha..nusiziureju as LUCCA FINE siuliukus wub.gif ..bet blink.gif ...ar matet kokioj internetinej parduotuvej ju pirkti?! blink.gif  as nerandu verysad.gif ..o pas mus ''kaime'',tai tokiu tikrai nera ...tikrai verysad.gif ...

nestresuok. rašyk toj nuorodoj esančiu gmail'u arba skambink nurodytu telefonu ir atsiųs tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 06, 11:19)
Man atrodo, kad galima is cia, kur Ristina dave nuoroda pirkt... Tik kaip ta padaryt - tai jau nzn  blush2.gif

g.gif vat vat,as kazkada bandziau su jais susisiekt ir ''suderint'',bet nepavyko biggrin.gif ..kiek supratau,tai jie ''dideliais kiekiais parduoda'' unsure.gif ...keliu ''matkiuku'' tikrai nesius schmoll.gif ..
as kazkada del 1.5 kg. bandziau susikalbet-bet kazkaip nesulaukiu jokio ats.. g.gif ..gal nesusikalbejau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 06 lapkričio 2010 - 10:26
Tiklis,viska jie puikiai siuncia.nuo 100 siuntimas nekainuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis, visoms 4u.gif Nu ir užkrėtėt mane, vis patyliukais paskaitynėju, bet turbūt neatsilaikysiu ir jungsiuosi prie jūsų, nes iš galvos vis ta skara neišlenda. Net naktį sapnavau, kad megst ją pradėjau lotuliukas.gif Tik vat suku galvą kokius siūlus pradžiai pasiringt, nes bijau, kad kid mocheris nelabai ardysis jai iš karto nepataikysiu numegst g.gif
Atsakyti
Tikli, man siuntė ir didesnį ir mažesnį užsakymą, labai faina bobikė ta savininkė, net gyvai esu bendravus kaip Pajūry buvau:)
Atsakyti
labas rytas mergaitės, nekantrauju jungtis prie jusu. baiginėju riešines ir kimbu į skaras yahoo.gif esu jomis tiesiog sužavėta wub.gif , nepykit jei daug klausinėsiu ir įkyrėsiu
Atsakyti
JURGIČIUK, imk vilnelę plonytę, Ristina įdėjo nuorodas maždaug kokių reiktųsmile.gif O šiaip atidžiai mezgant-neįmanoma suklyst, nes visada iki centrinės akies ir iki pabaigos, turi išnešti visos eilės raštas, jei taip nėra-tada suklydai, todėl stebi tą eilę ir randi ką praleidai.
Papildyta:
QUOTE(nelita @ 2010 11 06, 11:36)
labas rytas mergaitės, nekantrauju jungtis prie jusu. baiginėju riešines ir kimbu į skaras  yahoo.gif esu jomis tiesiog sužavėta  wub.gif , nepykit jei daug klausinėsiu ir įkyrėsiu

sveika. svarbiausia atsispausdink schemas ir violetiniu šriftu tekstus pirmam puslapy įsiskaityk-bus mažiau neaiškumų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 06, 10:39)
JURGIČIUK, imk vilnelę plonytę, Ristina įdėjo nuorodas maždaug kokių reiktųsmile.gif O šiaip atidžiai mezgant-neįmanoma suklyst, nes visada iki centrinės akies ir iki pabaigos, turi išnešti visos eilės raštas, jei taip nėra-tada suklydai, todėl stebi tą eilę ir randi ką praleidai.
Papildyta:

sveika. svarbiausia atsispausdink schemas ir violetiniu šriftu tekstus pirmam puslapy įsiskaityk-bus mažiau neaiškumų mirksiukas.gif


Ačiukas.Tuomet liko nulėkt siūliukų ir kipt į darbą, kad naktį ramiau miegotiusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 11 06, 11:36)
Tikli, man siuntė ir didesnį ir mažesnį užsakymą, labai faina bobikė ta savininkė, net gyvai esu bendravus kaip Pajūry buvau:)

doh.gif na reiskia nesusisnekejau doh.gif ...reiks paskambint telefonu.. blush2.gif ..aciu visoms 4u.gif ...
Atsakyti
sveikos mergaites devindarbes,pasakisko grozio tos skaros,bet man kazkaip sunku suprasti su tokiom schemom,mezgiau serveteles virbalais,kazkaip viskas lyg ir nesudetinga,kai zinai kur kokia raide ka reiskia,bet cia pasiklydau visai.bet kadangi kantrybe dar neissekus reiks bandyti visviena.sekmes ir jums mezgancioms bei besikaupiancioms dar megsti!!!!! 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas

Seniai seile varvinau del sios skaros, o dabar pamacius tema negaliu nieko daryti, tik apie ja galvoju.. teks greituoju budu uzbaigti visus darbus (tik medalionini poilsio pertraukelei paliksiu, nes iki jo pabaigos dar oi oi oi kaip toli blush2.gif) ir nuo kitos savaites jungtis prie jusu
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 11 05, 23:52)
siaip tai galetu moderatores subforuma ishskirti,kad butu rankdarbiai online gaminami.bet kazin,kazin...

Kas nori randa biggrin.gif
Pas many favorituose ir medaljoninis ir suknele ir ta skariuke yra,kiekviena diena dairausi is uz kampo,beviltiskai bandau atsispirt virusui,tik laiko stoka ir tesulaiko biggrin.gif
Atsakyti