Įkraunama...
Įkraunama...

NeoStrata

QUOTE(Pūga @ 2012 03 10, 19:48)
Purifying cleansing gel ir tikrai pritariu Ingėnui, kad superinis prausiklis thumbup.gif

aš tai tepu, nes iš Neostratos kažkaip neprisitaikau sau kremų doh.gif


tas prausiklis nesausina odos? o galima ant to oily solution 8 aha netepti išvis nieko?
Atsakyti
viskas priklauso nuo individualių odos poreikių, manau, kad galima ir nieko netept, bet man atrodo ilgainiui išsausintų tas tirpalas odą, na mano tai tikrai, todėl patarčiau naudoti bent jau lengvą drėkiklį po jo mirksiukas.gif Prausiklis bent man visai nesausina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pūga: 10 kovo 2012 - 20:55
QUOTE(Pūga @ 2012 03 10, 21:54)
viskas priklauso nuo individualių odos poreikių, manau, kad galima ir nieko netept, bet man atrodo ilgainiui išsausintų tas tirpalas odą, na mano tai tikrai, todėl patarčiau naudoti bent jau lengvą drėkiklį po jo mirksiukas.gif  Prausiklis bent man visai nesausina.



snd pirma diena naudoju, tai kolkas tikrai netepsiu kremo ant viršaus, nes kažkaip susiriebaluoja oda nuo jo g.gif ačiū už konsultaciją biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2012 03 10, 17:25)
kokia jusu oda?

Jautri mišri.


QUOTE(style18 @ 2012 03 10, 18:56)
tas prausiklis nesausina odos?

Visiškai nesausina.
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 03 02, 19:49)
user posted image
Neostrata bionic eye cream pha 4 plus, kainavo 120. Yra ir Neostrata bionic eye cream, kaina 90. Ju sudetys skiriasi.


Naudoju sita kremuka nepilna savaite, bet jau matosi, kad paakiai tikrai sviesesni... net kur uzkabina skruosto kampuka su issipletusiais kapiliarais sviesiau vaizdas atrodo...
cia dauguma klausia ar veido krema galima paakiams naudot, o as paklausiu atvirksciai - ar galima paaukiu krema naudot veidui?

beje sitas kremukas laaabai skalsus - kartui uztenka minimalaus laselio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauriuke @ 2012 03 11, 01:48)
Naudoju sita kremuka nepilna savaite, bet jau matosi, kad paakiai tikrai sviesesni... net kur uzkabina skruosto kampuka su issipletusiais kapiliarais sviesiau vaizdas atrodo...
cia dauguma klausia ar veido krema galima paakiams naudot, o as paklausiu atvirksciai - ar galima paaukiu krema naudot veidui?

beje sitas kremukas laaabai skalsus - kartui uztenka minimalaus laselio  thumbup.gif



as irgi ji naudoju, bet poveikio man jokio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2012 03 11, 14:33)
as irgi ji naudoju, bet poveikio man jokio schmoll.gif



as ji pirkau ne tiek del pajuodusiu paakiu, kiek del pirmuju rauksleliu profilaktikos... bet rezultatas mane dziugina. siuo metu ziurinejuosi ir kitu kremuku, kad sulygintu viso veido spalvyte ir pasalintu kitus trukumelius

Atsakyti
ar kam yra tai buve, kad nuo Facial Cleanser 4pha atsirado daug spuogu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 14 kovo 2012 - 09:28
QUOTE(Caridian @ 2012 03 01, 10:29)
Nusipirkau paakiu krema, kolkas naudoju 4 dienas, tai labai ko pasakyti negaliu smile.gif Neriebina, stangrina, oda nuo jo nejautreja (naudoju 2k./d.)

galbut butu issamesniu komentaru apie si kremuka? ar vis dar patinka? ar vertas jis tu 120 ,gal kazka atradote dar geresnio uz si?
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2012 03 14, 09:28)
ar kam yra tai buve, kad nuo Facial Cleanser 4pha atsirado daug spuogu?
gal rugstis taip veikia ? Nes tas prausiklis oil free, neturetu kimsti poru. O kiek laiko naudojate ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna: 19 kovo 2012 - 19:12
QUOTE(lauryna @ 2012 03 19, 20:10)
gal rugstis taip veikia ? Nes tas prausiklis oil free, neturetu kimsti poru. O kiek laiko naudojate ?



naudojau apie savaite. dabar bijau naudoti. dar naudoju oily skin solution 8 pha. ir pastebejau kad ties nosimi paryskejo kapiliarai. bet kas keisciausia, kad as jo ten netepu, juo tepu tik kakta ir smakra. gal kai ploviau pateko ant nosies truputi g.gif jau kelinta diena aplink nosi paraude, jauciasi karstis ir matosi tokios raudonos linijos, cia prasiplete kapiliarai kaip suprantu? ar tiesiog sudirginta oda? nzn ka daryti. kai pavalgau ar pageriu karsto gerimo, aplink nosi pradeda kaisti oda ir parausta. dbr nezinau ar cia nuo sito prausiklio ar nuo to oily skin solution? bet as to oily skin solution netepiau prie nosies unsure.gif kakta ir smakras gerai atrodo, netgi sumažejo spuogu nuo sitos priemones rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2012 03 20, 10:52)
naudojau apie savaite. dabar bijau naudoti. dar naudoju oily skin solution 8 pha. ir pastebejau kad ties nosimi paryskejo kapiliarai. bet kas keisciausia, kad as jo ten netepu, juo tepu tik kakta ir smakra. gal kai ploviau pateko ant nosies truputi g.gif jau kelinta diena aplink nosi paraude, jauciasi karstis ir matosi tokios raudonos linijos, cia prasiplete kapiliarai kaip suprantu? ar tiesiog sudirginta oda? nzn ka daryti. kai pavalgau ar pageriu karsto gerimo, aplink nosi pradeda kaisti oda ir parausta. dbr nezinau ar cia nuo sito prausiklio ar nuo to oily skin solution? bet as to oily skin solution netepiau prie nosies unsure.gif kakta ir smakras gerai atrodo, netgi sumažejo spuogu nuo sitos priemones rolleyes.gif

sa tai keliom dienom nutraukciau naudojima,kol praeis odos sudirgimas,tada vel pradeciau naudot neostrata ,bet viena kazkuria priemone,ir ziuret kaip reguos oda,as pradeciau nuo kremo,ir jei su juo viskas ok,tada pradeciau prausikli,kas antra diena
Atsakyti