Įkraunama...
Įkraunama...

NeoStrata

QUOTE(kumiko @ 2012 03 02, 18:56)
o rausklytes bent vizualiai mazina?

Negaliu pasakyti, nes rauksleliu kaip ir neturiu dar.
Atsakyti
Ar kas turite oily skin solution? ar padeda?
Atsakyti
Aš naudoju, neseniai įsigyjau antrą buteliuką. Nieko blogo negaliu pasakyti, mano oda mišri, T zonoje poros linkusios kimštis blush2.gif poras tikrai pravalė, oda atrodo švaresnė, nors per pms vis vien dar išlenda spuogelių doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pūga: 07 kovo 2012 - 15:58
QUOTE(Pūga @ 2012 03 07, 16:51)
Aš naudoju, neseniai įsigyjau antrą buteliuką. Nieko blogo negaliu pasakyti, mano oda mišri, T zonoje poros linkusios kimštis  blush2.gif  poras tikrai pravalė, oda atrodo švaresnė, nors per pms vis vien dar išlenda spuogelių  doh.gif



odos nesausina? nedegina odos kai uztepate? ka dar naudojate? noriu isigyti sita arba ultra smoothing lotion. g.gif
Atsakyti
Gal pirmus kartus kiek dilgčiojo odą, nepamenu, bet dabar jokių nemalonių pojūčių.Dėl sausinimo, tai galiu pasakyti, kad kai naudojau 2 kartus dienoj, kaip rekomenduoja, tai man sausino kažkiek, dabar tepu tik vakarais, kartais net nekasdien ax.gif Dar naudoju Exuviance prausiklį ir Biodermos Sensibio light kremą, prieš tai kurį laiką kartu dar naudojau ir Neostratos bioninį serumą mirksiukas.gif
Atsakyti
ar gali taip buti, kad nuo facial cleanser 4pha prausiklio pradejo kilti spuogai? toks ispudis, kad poras uzkimso sitas valiklis. ar cia taip oda valosi?
Atsakyti
QUOTE(Pūga @ 2012 03 07, 18:25)
Gal pirmus kartus kiek dilgčiojo odą, nepamenu, bet dabar jokių nemalonių pojūčių.Dėl sausinimo, tai galiu pasakyti, kad kai naudojau 2 kartus dienoj, kaip rekomenduoja, tai man sausino kažkiek, dabar tepu tik vakarais, kartais net nekasdien ax.gif Dar naudoju Exuviance prausiklį ir Biodermos Sensibio light kremą, prieš tai kurį laiką kartu dar naudojau ir Neostratos bioninį serumą mirksiukas.gif



koki butent prausikli naudojate? gal galite pavadinima parasyti?
Atsakyti
O man įdomu, kuris iš Neostrata veido prausiklių pats švelniausias? Exuviance linijoje tai žinau, beje superinis.
Kažkada buvau sugalvojusi pirkti prausiklį iš Neostrata, bet pamačiau, kad į jo sudėtį įeina triklozanas, tai pabijojau.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2012 03 10, 15:10)
O man įdomu, kuris iš Neostrata veido prausiklių pats švelniausias?  Exuviance linijoje tai žinau, beje superinis.
Kažkada buvau sugalvojusi pirkti prausiklį iš Neostrata, bet pamačiau, kad į jo sudėtį įeina triklozanas, tai pabijojau.



man atrodo pats švelniausias facial cleanser 4pha. koks yra geras iš exuviance?
nusipirkau Neostrata Oily Solution 8 AHA. Ar po jo galima tepti drekinantį kremą iš kitos firmos? pvz vichy.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 10 kovo 2012 - 15:08
QUOTE(style18 @ 2012 03 10, 15:07)
man atrodo pats švelniausias facial cleanser 4pha. koks yra geras iš exuviance?


Iš Exuviance labai geras toks:
http://www.beautylis...g-cleansing-gel

Labai švelnus, tai tiks ir pačiai jautriausiai odai, labai skalsus, uženka mažiausio lašelio. Ir, kiek pamenu, beveik visai neputoja, bet labai gerai pasiskirsto ant drėgno veido.
Tikrai kartočiau, bet mano oda po pusantros sunaudotos pakuotės jau priprato. Aš visąlaik pabaigusi pakuotę keičiu į kitokį.

Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2012 03 10, 16:20)
Iš Exuviance labai geras toks:
http://www.beautylis...g-cleansing-gel

Labai švelnus, tai tiks ir pačiai jautriausiai odai, labai skalsus, uženka mažiausio lašelio. Ir, kiek pamenu, beveik visai neputoja, bet labai gerai pasiskirsto ant drėgno veido. 
Tikrai kartočiau, bet mano oda po pusantros sunaudotos pakuotės jau priprato. Aš visąlaik pabaigusi pakuotę keičiu į kitokį.



kokia jusu oda?
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2012 03 10, 13:34)
koki butent prausikli naudojate? gal galite pavadinima parasyti?

Purifying cleansing gel ir tikrai pritariu Ingėnui, kad superinis prausiklis thumbup.gif
QUOTE(style18 @ 2012 03 10, 15:07)
nusipirkau Neostrata Oily Solution 8 AHA. Ar po jo galima tepti drekinantį kremą iš kitos firmos? pvz vichy.

aš tai tepu, nes iš Neostratos kažkaip neprisitaikau sau kremų doh.gif
Atsakyti