Įkraunama...
Įkraunama...

NeoStrata

QUOTE(Ingėnas @ 2012 02 29, 20:03)
Aš tai visgi nerizikuoju tuo losjonu paakių tepti. Juk ir oda ten daug plonesnė.

Esu turėjusi vieną veido kremą iš Neostrata Exuviance linijos, kuriuo kosmetologė leido tepti ir paakius. Bet ten ir rūgščių procentas žymiai mažesnis buvo, o ir šiaip Exuviance linija žymiai švelnesnė.


Aš tuo Bionic dabar pacias tamsiausias vietas patepu, visų paakių ne, bet jie verkiant prašosi drėkinimo.
Pasidairysiu Exuviance. Ačiū.
Atsakyti
koki patartumet man naudoti krema, kad sumazint raudonas demes nuo spuogu ir pacius spuogus, inkstirus?

mano oda problemine misri, skruostai sausi. po spuogu lieka raudonos demes, ziema oda pasauseja, bet visvien t zona blizga.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2012 02 29, 10:02)
Ka Jus vadinate labai blogomis dienomis?


Tiesiog tuomet, kaip padaugeja spuogu.
Papildyta:
QUOTE(Jurgele @ 2012 02 29, 08:54)
O tas Spot treatment jis labiau dėl spuogo ar dėl dėmelės liekančios po spuogo? Nes jei dėl pačio spuogo, tai pas mane jei išlenda vienas kitas, kartais būna apskritai nepasirodo.

Beje, paakiams tas pats Lotion tinka ar yra kas nors kito? Pas mane prie akių kampučių yra pigmentinės dėmės, kaip pas pandą smile.gif Ir oda sausesnė, su smulkiom raukšliukėm, reikėtų ir šviesinančio ir intensyviai drėkinančio veikimo.


Jeigu reikia priemones demelems po spuogu, tai net ir nezinau ar Neostrata tokia turi g.gif .

Pigmentinems demems yra "NeoStrata Pigment Lightening Gel" ir "NeoStrata Brightening Cream". Abu apie 90 lt. kainuoja.

Beje, maciau siandien reklama troleibuse, kad Sugiharos klinikoje perkant 3 kosmetikos priemones taiko 15%, o 4 priemones-20% nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2012 03 01, 07:47)
Pigmentinems demems yra "NeoStrata Pigment Lightening Gel" ir "NeoStrata Brightening Cream". Abu apie 90 lt. kainuoja.

Beje, maciau siandien reklama troleibuse, kad Sugiharos klinikoje perkant 3 kosmetikos priemones taiko 15%, o 4 priemones-20% nuolaida.


Ačiū už informaciją. O šiaip kainos be nuolaidos labai skiriasi Sugiharoj ir Eurovaistinėj?
Atsakyti
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2012 02 29, 23:47)
Pigmentinems demems yra "NeoStrata Pigment Lightening Gel" ir "NeoStrata Brightening Cream". Abu apie 90 lt. kainuoja.




Gal kas yra isbandes sias priemones ir gali pakomentuoti ar tikrai naikina pigmentines demes?
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2012 02 19, 18:15)
O raudo patepus ar šiaip pastebėjot, kad rausta labiau nei įprastai? Man buvo antrasis variantas (nes turiu bėdų su kapiliarais). Bet kai tik pradėjau rytais drėkinti, problema išsisprendė.
Taip pat priklauso ir nuo individualaus odos jautrumo g.gif  Tarkim, mano oda rūgštimis nėra jautri (nors jautri kitiems dalykams plius linkusi į alergijas), rūgštis  gerai toleruoja, o kitos gal jautresnė būtent rūgštims. Tokiais atvejais iš tiesų pataria pradžioje naudoti retesniais intervalais, kol oda pripras.


Raudo butent nuo to losjono, siaip rugstis gerai toleruoja (valymus,kitas rugstines priemones), nors pastebejau, kad kasdien naudoti negaliu.
Nusipirkau paakiu krema, kolkas naudoju 4 dienas, tai labai ko pasakyti negaliu smile.gif Neriebina, stangrina, oda nuo jo nejautreja (naudoju 2k./d.)
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 03 01, 10:29)
Nusipirkau paakiu krema, kolkas naudoju 4 dienas, tai labai ko pasakyti negaliu smile.gif Neriebina, stangrina, oda nuo jo nejautreja (naudoju 2k./d.)

imeskite nuoroda,kaip atrodo paakiu kremukas,kokia kaina? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgele @ 2012 03 01, 08:19)
Ačiū už informaciją. O šiaip kainos be nuolaidos labai skiriasi Sugiharoj ir Eurovaistinėj?


Man regis, kad nesiskiria arba labai nezymiai 2-3 lt. kai kurios prekes.
Pries menesi pirkau Eurovaistineje prausikli, tai kainos ir Sugiharoje, ir Eurovaistineje buvo vienodos.
Atsakyti
kokia naudojusiu nuomone apie Daytime Protection Cream SPF 15?
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2012 03 01, 21:38)
imeskite nuoroda,kaip atrodo paakiu kremukas,kokia kaina? smile.gif


user posted image
Neostrata bionic eye cream pha 4 plus, kainavo 120. Yra ir Neostrata bionic eye cream, kaina 90. Ju sudetys skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 03 02, 20:49)
Neostrata bionic eye cream pha 4 plus, kainavo 120. Yra ir Neostrata bionic eye cream, kaina 90. Ju sudetys skiriasi.

o rausklytes bent vizualiai mazina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kumiko: 02 kovo 2012 - 18:57
baigiasi mano prausiklis 4PHA jautriai odai. Galvoju dabar pirkti toki pati ar Clarifying Cleanser", pH 3.5 4u.gif gal kas turite, ar nesausina odos? mano oda misri, su akne, bet skruostai sausi, ir t zona ziema issausejusi, bet blizga.
Atsakyti