Įkraunama...
Įkraunama...

NeoStrata

Pamenu, kai bandziau naudoti ultra smoothing lotion kas vakara tai po keleto dienu oda eme rausti labai, matyt, man per intensyvus toks ,,kursas". Dabar vel meginsiu, kas antra vakara tepliosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 02 19, 17:53)
Pamenu, kai bandziau naudoti ultra smoothing lotion kas vakara tai po keleto dienu oda eme rausti labai, matyt, man per intensyvus toks ,,kursas". Dabar vel meginsiu, kas antra vakara tepliosiu smile.gif


O raudo patepus ar šiaip pastebėjot, kad rausta labiau nei įprastai? Man buvo antrasis variantas (nes turiu bėdų su kapiliarais). Bet kai tik pradėjau rytais drėkinti, problema išsisprendė.
Taip pat priklauso ir nuo individualaus odos jautrumo g.gif Tarkim, mano oda rūgštimis nėra jautri (nors jautri kitiems dalykams plius linkusi į alergijas), rūgštis gerai toleruoja, o kitos gal jautresnė būtent rūgštims. Tokiais atvejais iš tiesų pataria pradžioje naudoti retesniais intervalais, kol oda pripras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 19 vasario 2012 - 18:16
Norėjau paklausti, kurios geriausiai išmano Neostratos asortimentą, gal matėt šį kompleksiuką pirkti ir kokia kaina? Buvau nusipirkusi analogišką ne Lietuvoj, įdomu ar čia tokio gaučiau.

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Jurgele @ 2012 02 27, 14:04)
Norėjau paklausti, kurios geriausiai išmano Neostratos asortimentą, gal matėt šį kompleksiuką pirkti ir kokia kaina? Buvau nusipirkusi analogišką ne Lietuvoj, įdomu ar čia tokio gaučiau.

user posted image


Tokiais rinkiniais Lietuvoje neprekiaujama. O ir siaip manau, kad uz si rinkinuka moketi 55$ arba apie 145 lt. yra brangu.
Kaip suprantu, tai 20AHA yra 8 peel pads. Idomu, kas tai per dalykas? g.gif Ar cia jie vienkartiniai? g.gif Tuomet 12AHA prausikilis, bet jo tik 15 ml ir Bionic kremas (10 g). Ir prausiklio ir kremo yra mazoka verysad.gif
Peel pads-LT neprekiaujama taip pat, bet prekiaujama 20 AHA kremu (galbut ju veikimas panasus g.gif ?), kurio kaina apie 99 lt. ir ji naudoti rekomenduojama 2-3 k. savaiteje, tai 30 ml tuteles uztenka vos ne metams. Prausiklio kaina 100 ml kazkur apie 69 lt. (uzteks kasdien naudojant metams) ir Bionic kremas 40 ml apie 97 lt. (uztektu 9 men.).
Atsakyti
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2012 02 27, 22:55)
Tokiais rinkiniais Lietuvoje neprekiaujama. O ir siaip manau, kad uz si rinkinuka moketi 55$ arba apie 145 lt. yra brangu.
Kaip suprantu, tai 20AHA yra 8 peel pads. Idomu, kas tai per dalykas? g.gif  Ar cia jie vienkartiniai? g.gif  Tuomet 12AHA prausikilis, bet jo tik 15 ml ir Bionic kremas (10 g). Ir prausiklio ir kremo yra mazoka verysad.gif 
Peel pads-LT neprekiaujama taip pat, bet prekiaujama 20 AHA kremu (galbut ju veikimas panasus g.gif ?), kurio kaina apie 99 lt. ir ji naudoti rekomenduojama 2-3 k. savaiteje, tai 30 ml tuteles uztenka vos ne metams. Prausiklio kaina 100 ml kazkur apie 69 lt. (uzteks kasdien naudojant metams) ir Bionic kremas 40 ml apie 97 lt. (uztektu 9 men.).


Rinkinuke yra 8 vienkartiniai pakeliai su šlapiu diskeliu (20 AHA), ja nuvalai veidą, truputį pagraužia ir palieki max 3 valandoms. Kremo ir prausiklio ten tik procedūriniam reikalui skirta, kasdien naudojant ko gero ir būtų 8 dienom (tiek kiek procedūrų išeina iš pakuotės).

Rinkinukas naudojamas 1 x per savaitę, esu sunaudojusi 5, veidas tikrai labai pagražėjo, aš mokėdavau 150 lt už vieną procedūrą kosmetologiniam, tai už tą pačią kainą čia galiu realiai 2 mėnesius nuolat prižiūrėti odą.

Skaitinėjau šiek tiek, bandau atsirinkti produktus, kurie man tiktų labiausiai, nes spuogų neperdaugiausiai, išlenda tik prieš ciklo galą, bet beveik visada lieka tamsios dėmelės (randeliai), ypač smakro šonuose po lūpų kampais ir oda, nors ir mišri, bet jau raukšlėjasi, žodžiu, reikia kompleksinio varianto.

Dar mane patikinkit - rimtai nuolaida yra kiekvieną savaitgalį Eurovaistinėj su Medaus kortele? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgele @ 2012 02 27, 16:54)
Dar mane patikinkit - rimtai nuolaida yra kiekvieną savaitgalį Eurovaistinėj su Medaus kortele?  bigsmile.gif

Rimtai, tik man atrodo asortimentas Eurovaistineje gerokai mažesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pūga: 27 vasario 2012 - 17:14
Suintrigavot mane su tuo Ultra smoothing lotion, mano oda rieboka, stora, tad, laukiu savaitgalinių nuolaidų eurovaistinej ir tikiuosi stebuklo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(body @ 2012 02 28, 13:17)
Suintrigavot mane su tuo Ultra smoothing lotion, mano oda rieboka, stora, tad, laukiu savaitgalinių nuolaidų eurovaistinej ir tikiuosi stebuklo biggrin.gif


Dar vieną dalyką pasakysiu jo naudai smile.gif Jis beprotiškai skalsus. Skystas, tai laabai mažai reikia, o buteliuko talpa tai labai nekukli. Jei tik veidui ir tik kartą dienoje naudoti, tai , spėju, gal metams laiko gali beveik to buteliuko užtekti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgele @ 2012 02 27, 17:54)
Dar mane patikinkit - rimtai nuolaida yra kiekvieną savaitgalį Eurovaistinėj su Medaus kortele?  bigsmile.gif


15% su Medaus kortele tikrai yra.
Papildyta:
QUOTE(Pūga @ 2012 02 27, 18:13)
Rimtai, tik man atrodo asortimentas Eurovaistineje gerokai mažesnis.


Na, sakyciau pakankamas tas asortimentas Akropolio Eurovaistineje g.gif . Visi pagrindiniai Neostrata produktai yra.
Papildyta:
QUOTE(Jurgele @ 2012 02 27, 17:54)
Skaitinėjau šiek tiek, bandau atsirinkti produktus, kurie man tiktų labiausiai, nes spuogų neperdaugiausiai, išlenda tik prieš ciklo galą, bet beveik visada lieka tamsios dėmelės (randeliai), ypač smakro šonuose po lūpų kampais ir oda, nors ir mišri, bet jau raukšlėjasi, žodžiu, reikia kompleksinio varianto.


Is savo patirties galiu pasakyti, kad jusu atveju pabandyciau panaudoti Neostrata Clarifying Cleanser (jeigu norite stipresnio, tai Neostrata Foaming Glycolic Wash), Neostrata Ultra Smoothing Lotion 10AHA ir taskine priemone Neostrata Spot Treatment. Siaip visai pravartu labai blogoms dienoms tureti Neostrata High Potency Cream 20AHA. Bet gal jums pakaktu ir pirmuju 3-ju? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2012 02 28, 14:56)
Dar vieną dalyką pasakysiu jo naudai smile.gif  Jis beprotiškai skalsus. Skystas, tai laabai mažai reikia, o buteliuko talpa tai labai nekukli. Jei tik veidui ir tik kartą dienoje naudoti, tai , spėju, gal metams laiko gali beveik to buteliuko užtekti g.gif


Pritariu drinks_cheers.gif . Tu 100 ml uztenka tikrai metams. Tas pats ir su 100 ml prausikliais. Jau paskui buna, kad net atsibosta doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2012 02 29, 06:58)
Is savo patirties galiu pasakyti, kad jusu atveju pabandyciau panaudoti Neostrata Clarifying Cleanser (jeigu norite stipresnio, tai Neostrata Foaming Glycolic Wash), Neostrata Ultra Smoothing Lotion 10AHA ir taskine priemone Neostrata Spot Treatment. Siaip visai pravartu labai blogoms dienoms tureti Neostrata High Potency Cream 20AHA. Bet gal jums pakaktu ir pirmuju 3-ju? g.gif


Na tai šeštadienį suplanuotas vizitas į Akropolio vaistinę, Neostratos produktų užpirkimui, dėkui drinks_cheers.gif

Clarifying Cleanser ir Ultra Smoothing pas mane jau sąrašiuke, High Potency irgi numatytas (tik nežinau ar iškart ar kiek vėliau, kol dar turiu kelis vienkartinius lapelius, gal nereikės). O tas Spot treatment jis labiau dėl spuogo ar dėl dėmelės liekančios po spuogo? Nes jei dėl pačio spuogo, tai pas mane jei išlenda vienas kitas, kartais būna apskritai nepasirodo.

Beje, paakiams tas pats Lotion tinka ar yra kas nors kito? Pas mane prie akių kampučių yra pigmentinės dėmės, kaip pas pandą smile.gif Ir oda sausesnė, su smulkiom raukšliukėm, reikėtų ir šviesinančio ir intensyviai drėkinančio veikimo.
Atsakyti
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2012 02 28, 22:58)
Siaip visai pravartu labai blogoms dienoms tureti Neostrata High Potency Cream 20AHA.



Ka Jus vadinate labai blogomis dienomis?
Atsakyti
QUOTE(Jurgele @ 2012 02 29, 07:54)
Beje, paakiams tas pats Lotion tinka ar yra kas nors kito? Pas mane prie akių kampučių yra pigmentinės dėmės, kaip pas pandą smile.gif Ir oda sausesnė, su smulkiom raukšliukėm, reikėtų ir šviesinančio ir intensyviai drėkinančio veikimo.


Aš tai visgi nerizikuoju tuo losjonu paakių tepti. Juk ir oda ten daug plonesnė.

Esu turėjusi vieną veido kremą iš Neostrata Exuviance linijos, kuriuo kosmetologė leido tepti ir paakius. Bet ten ir rūgščių procentas žymiai mažesnis buvo, o ir šiaip Exuviance linija žymiai švelnesnė.
Atsakyti