Įkraunama...
Įkraunama...

NeoStrata

QUOTE(Azazella @ 2012 06 25, 06:59)
Paklausiu dar karta, gal dabar bus bandziusiu neostratos krema nuo pigmentiniu demiu, ar buvo poveikis?


As vakar nusipirkau Neostrata Sheer hydration riebiai odai nuo pigmentiniu demiu, 2 kartus pabandziau, veida lyg adatelem bado.. Odos nesausina, net blizgesys truputi matosi, bet smulkiu spuogeliu lyg pamazejo, pigmentines demeles savo vietoj, reikes ilgiau panaudoti, bus matyt.
Atsakyti
o kaip su kremais su SPF? jei ryte tarkim tept, ar gerai ant ju pudra tepasi? nesivolioja? g.gif

ir koki rekomenduotumet is ju turimu.
Atsakyti

Galvoju profilaktikai isigyti NeoStrata ultra smoothing lotion savo nesvariai i spuogus linkusiai odai . Galima ji tepti ant isbertos odos, ant šašų likusiu nuo spuogu? Girdejau kad rugstiniu priemoniu negalima tepti ant zaizdu.

Ar verta pirkti NeoStrata prausikli? Visad maniau, kad jis skirtas tik nuplauti makiazui ir kitiems nesvarumams, o rimtesniam valymui skirtos kaukes,sveitikliai, tad nezinau ar verta investuot tuos ~90lt?

Gal turi si firma kokia gera priemone nuo giluminiu spuogu? Per kelias dienas 5 isdygo guzai tokie doh.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal ka galite rekomenduoti iš Neostratos koojant su inkštirais ant veido... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2012 08 26, 14:07)
Ar verta pirkti NeoStrata prausikli? Visad maniau, kad jis skirtas tik nuplauti makiazui ir kitiems nesvarumams, o rimtesniam valymui skirtos kaukes,sveitikliai, tad nezinau ar verta investuot tuos ~90lt?


Neverta. smile.gif Prausiklis per trumpai būna ant odos, kad padarytų akivaizdų poveikį, ir šiaip viso veido prausimui geriau rinktis kuo švelnesnę priemonę.
Verčiau už nuo prausiklio atlikusius pinigus nusipirkti „rimtesnę“ rūgštinę priemonę tepti vien problemines zonas.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2012 08 26, 14:07)
Galvoju profilaktikai isigyti NeoStrata ultra smoothing lotion savo nesvariai i spuogus linkusiai odai . Galima ji tepti ant isbertos odos, ant šašų likusiu nuo spuogu? Girdejau kad rugstiniu priemoniu negalima tepti ant zaizdu.

Ar verta pirkti NeoStrata prausikli? Visad maniau, kad jis skirtas tik nuplauti makiazui ir kitiems nesvarumams, o rimtesniam valymui skirtos kaukes,sveitikliai, tad nezinau ar verta investuot tuos ~90lt?

Gal turi si firma kokia gera priemone nuo giluminiu spuogu? Per kelias dienas 5 isdygo guzai tokie doh.gif



Turiu Neostrata prausiklį 4 proc. Prieš tai naudojau Biodermos riebiai odai, tai nepalyginsi. thumbup.gif Nusiprausus su Neostrata odytė tampa švelnutė, nedirgina, ramina. Man labai patinka, o prausiklį rekomendavo gyd. dermatologė. Žinoma, jei finansai spaudžia galima rasti pigesnį variantą, dermatologė Chlivinskienė siūlė išbandyti Uriage ax.gif
Atsakyti
Yra dar losjonas su 15% rugstim irgi 200ml turbut zinote apie ka sneku. Ant pakuotes raso kad naudoti po ultra smoothing lotion. Si naudoju nuo vakar visiskai nejauciu ant odos,nei menkiausio dilciojimo, gal man reiktu ir ta stipresni uzsitepti g.gif
Beje ar neiskelia spuogu sis losjonas, neva valymosi tikslais?
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2012 08 27, 10:04)
Yra dar losjonas su 15% rugstim irgi 200ml turbut zinote apie ka sneku. Ant pakuotes raso kad naudoti po ultra smoothing lotion. Si naudoju nuo vakar visiskai nejauciu ant odos,nei menkiausio dilciojimo, gal man reiktu ir ta stipresni uzsitepti g.gif
Beje ar neiskelia spuogu sis losjonas, neva valymosi tikslais?



As dabar naudoju si losjona, pries tai naudojau ultra smoothing.

Ultra smoothing nei kiek nedegino (mano kolegei jis labai degino, ji tepesi vos vos), o dabartinis, 15 proc. siek tiek dilgcioja jei storiau pasitepu. As manau, cia nuo odos priklauso, kiekvienai skirtingai. Spuogeliu jis tikrai neiskelia, atvirksciai, pamazina.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2012 08 27, 10:31)
As dabar  naudoju si losjona, pries tai naudojau ultra smoothing.

Ultra smoothing nei kiek nedegino (mano kolegei jis labai degino, ji tepesi vos vos), o dabartinis, 15 proc. siek tiek dilgcioja jei storiau pasitepu. As manau, cia nuo odos priklauso, kiekvienai skirtingai. Spuogeliu jis tikrai neiskelia, atvirksciai, pamazina.

O kaip manai,ka reiskia tas uzrasas naudokite si losjna po Ultra smoothing 10%?
Sunaudoti buteliuka 10% tada 15% ? Turbut ne, siulo pirma naudoti 10%,o ant virsaus 15% ? Kadangi visai nesijaucia ant odos tas 10%, man atrd,kad persilpnas jis gal man g.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2012 08 27, 11:47)
O kaip manai,ka reiskia tas uzrasas naudokite si losjna po Ultra smoothing 10%?
Sunaudoti buteliuka 10% tada 15% ? Turbut ne, siulo pirma naudoti 10%,o ant virsaus 15% ? Kadangi visai nesijaucia ant odos tas 10%, man atrd,kad persilpnas jis gal man g.gif


Ne man, bet… Ne, ne ant viršaus naudoti, o iš pradžių pripratinti odą prie 10%, panaudojus galima pereiti ir prie 15%. Čia gal labiau skirta tiems, kurių oda jautri ir nepratusi prie rūgščių. Kad negraužia — nereiškia, jog neveikia. smile.gif
Man ir 15% užtepus beveik nesijaučia, bet veikia, naudoju kūnui. 10% nesu bandžiusi.
Atsakyti
QUOTE(asphalt @ 2012 08 27, 12:33)
Ne man, bet… Ne, ne ant viršaus naudoti, o iš pradžių pripratinti odą prie 10%, panaudojus galima pereiti ir prie 15%. Čia gal labiau skirta tiems, kurių oda jautri ir nepratusi prie rūgščių. Kad negraužia — nereiškia, jog neveikia. smile.gif
Man ir 15% užtepus beveik nesijaučia, bet veikia, naudoju kūnui. 10% nesu bandžiusi.



Nespejau atsakyti, bet buciau ta pati parasius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2012 08 27, 09:04)
Yra dar losjonas su 15% rugstim irgi 200ml turbut zinote apie ka sneku. Ant pakuotes raso kad naudoti po ultra smoothing lotion. Si naudoju nuo vakar visiskai nejauciu ant odos,nei menkiausio dilciojimo, gal man reiktu ir ta stipresni uzsitepti g.gif
Beje ar neiskelia spuogu sis losjonas, neva valymosi tikslais?

Po paros tiketis efekto? smile.gif Tai po menesio tepimo kas vakara, praneskit, kaip sekasi, neabejoju, kad pajausit ne tik efekta, bet ir sioki toki salutini poveiki.
Atsakyti