Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

thumbup.gif ..ir tas sujungimas nekrenta i akis..viskas gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Man krenta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 11 07, 17:07)
Man krenta  ax.gif

o tu biski is toliau pasiziurek lotuliukas.gif ...
na ,jei rimtai,ti neisivizduoju,kaip sujungt tokio margumo suknutei siulus,kad nesimatytu sujungimo..visad jungimo vieta truputi matosi g.gif ...o tavo atveju jinai tikrai nekrenta i akis..man tai ten viskas liuks rolleyes.gif
Atsakyti
Galiukus aš iš karto kavojau.Neriant kitą eilutę jau kitos spalvos siūlu, apkabini kartu ir galiuką ir viskas. Iš karto pasislepia ir paskui nereikia vargti kaišiojant. O sujungimą pačios visada labai matom, ir visus brokus pačios labai matom. Niekam nereik sakyti ir viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 07 lapkričio 2010 - 17:00
Del sujungimo spalvotu eiluciu rolleyes.gif gal bus kam nors naudinga smile.gif
As darau taip:
paskutine eiles kilpa, kuri jungia visa eile isneriu jau naujos spalvos siulu... tada sujungimas gaunasi praktiskai nezymus 4u.gif

O siula nukerpu is karto ir ineriu nerdama kita eile, tai nereikia galu slept... cool.gif

Beje, kol kas nuneriau dar tik 2 kvadratelius biggrin.gif

jeigu neaiskiai parasiau, bet kaka domina, rasykit - rytoj galesiu imest foto rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 07 lapkričio 2010 - 18:26
AAAGNEX-imesk foto mirksiukas.gif ..tikrai pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, ikelsiu siandien - gal kam bus naudos ax.gif

Ar taip pas jus atrodo?

user posted image user posted image
Atsakyti
Pirmoje foto labai grazus sujungimas, net nesimato, kurioje vietoje sujungta. O antroje foto irgi graziai sujungta, bet matau, kurioje vietoje smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif na pas mane dar niekaip neatrodo biggrin.gif ..as dar skaruoju...bet-as darysiu kitaip-desiu ''bobutes kvadratus''..ir juos ''desiu ant virsaus'' blush2.gif ..(jei suprataot ka noriu pasakyti)... na atrodys,kad jie uzsiuti ant virsaus nerinio blush2.gif ...juos desiu apacioje ir ties dukrytes klubais...ir darysiu toki truputi''pazemintu liemeniu'' biggrin.gif ...
nezinau aisku kaip gausis,bet darysiu taip biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 07 lapkričio 2010 - 18:50
As tai snd vargau su tu rombu ikomponavimu tiek i virsu, tiek i apacia blink.gif
Eina sau, kiek privargau,ir ardyti teko doh.gif Ten i apcia tai juokas-banguoji ir tiek.O vat su tuo virsum tai doh.gif Prisimenu as jau ta vargeli, kuomet kazkada "auksinuke"mezgiau-tai ir kelias dienas vienoj vietoj trepsejau.Cia keliu dienu neprireike, bet is pradziu nesusekiau klaidos, o kai pamaciau, tai perejimas virsun buvo tokio plocio, kad buciau galejus ant klubu as ta savo narpalyne mauti lotuliukas.gif Teko ardyt ir snypst is naujo doh.gif
Tikiuosi, jusu marginimo dienele sekmingesne mirksiukas.gif O as pasiguodziau ir..einu kotletu valgyt rolleyes.gif
Atsakyti
As tai irgi nuneriau ir isardiau verysad.gif Nu negraziai ta oranine ziurisi negraziai schmoll.gif
Vietoj jos idejau ruzava biggrin.gif Tik biski kitoks siulas tai ga truputeli storesnis... bet siaip manau, kad bus ok blush2.gif
Atsakyti
O as galvoju visai robmu nedeti g.gif Paziuresiu kaip atrodys. Man visada originalas buna tik idejai. Kas vakara po 12 eiliu nuneriu ax.gif
Atsakyti