Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(sigit @ 2010 11 06, 18:10)
saunuole biggrin.gif  4u.gif



doh.gif doh.gif pamačiau, kad kampas užkreivintas!!!! pačioj pradžioj doh.gif pačioj prad-ioj, taip ka dvėl turiu susiūtus rombus ir 2 eiles lotuliukas.gif esu linkus į perfekcionizmą, tai jei taip palikčiau, paskui visteik ardyčiau, kai dar daugiau būtų. Nes gaila daryt bet kaip, kai tiek darbo įdedi.
Įkvėpiu-iškvepiu ir einu vėl pradėt.

Bet kodėl aš tokia žiopla doh.gif
Atsakyti
Oho kiek jau prisnekejot biggrin.gif O as siandien neturejau laiko nerti, nors taip norejosi verysad.gif Siandien uztikau siulu ispardavima, tai prisipirkau visokiu siulu ir savo margutei viena matkiuka rudu mocheriniu siulu biggrin.gif Mano suknele bus labai marga. O jusu ziuriu bus tik keliu spalvu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 11 06, 19:30)
Mano suknele bus labai marga. O jusu ziuriu bus tik keliu spalvu  smile.gif

Ne aip ir keliu biggrin.gif
Is triju pas mane sesiom patapo.. rolleyes.gif . o nert dar nepradejau. geriausiu atveju ryt vakarop blush2.gif
Atsakyti
Visai ne is keliu-pas mane jau astuonios spalvos doh.gif
Atsakyti
aaagnex, o kaip dėl žalios spalvos? Man kažkaip jis visai tiktų prie to derinio (jei dar galvoji, kuom mėlyną keist). tokios rudens spalvos gautųsi smile.gif Nors gyva mėlyna irgi nemaišo ok.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 06, 20:16)

Bet kodėl aš tokia žiopla  doh.gif


visteik saunuole, kantrybe dorybe biggrin.gif
QUOTE(hemetra @ 2010 11 06, 20:30)
biggrin.gif  Mano suknele bus labai marga. O jusu ziuriu bus tik keliu spalvu  smile.gif

mano irgi bus mirgu margu, kokius siulus turiu tokiais ir varau, nei vienos spalvos nepirkau ax.gif
Atsakyti
Man del to ir patiko sita suknele, kad galima visus siulu likucius sunaudoti biggrin.gif
Rytoj pabandysiu nufotografuoti ir parodyti ka jau esu nunerusi ax.gif
Atsakyti
As nusistatyta dienos "norma" irgi tik ka iveikiau-turiu rombus ax.gif
Valio!
Atsakyti
Idedu dar keleta margu ideju. Gal kam pravers mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
kaip gražu....... bigsmile.gif
žodžių pritrūkau.... ta raudonai balta ypatingai..... dukra pamatė ir iš karto paprašė tokios...
Atsakyti
Pabandziau 4u.gif
Nepatiko blush2.gif

Siulus pasirinkau, tai, kad atsiprasant doh.gif Kiekviena karta kabinu ir ziuret reikia ar ne puse siulo uzkabinau, bet... tikiuosi isivaziuosiu... g.gif

Dabar toks klausimas is karto iskilo.

Kaip padaryt grazu perejima i kita spalva. nes, kai pabaigiu eilute, tai gaunasi viena kilpute kitos spalvos. Tai taip gaunasi, kad lipa i kitos spalvos eilute... gal kas galit papasakot kaip jus darot unsure.gif

ir dar... kabint reikia kaip nouma rode, ane? o kaip ikabint pirmaja poynute? Ji tokia i sona pavaiavus man gaunasi... ax.gif

Ar imanoma to isvengt?
Atsakyti
Man pries pradedant nerti is karto iskilo sie klausimai. Kadangi niekas nepasake kaip graziai padaryti, tai dariau kaip moku. Gavosi viena pynute kitos spalvos.
Stai, kiek jau esu nunerusi
user posted image
Taip atrodo sujungimo vieta g.gif
user posted image
O cia is blogosios puses
user posted image
Atsakyti