Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

Nusipirkau siulus

Aisku tokiu, kokiu norejau toli grazu nebuvo, bet yra kaip yra...

Beje, jeigu kuri nors spalva jums atrodo, kad pjausis - saukit garsiai, kol dar laikas blush2.gif

2 variantai:
Sita pirkau, kai neradau turkio spalvos (cia as apie melyna)...
user posted image
arba toks dar galimas:
o tuos kitus melynus pirkau siaip sau, bet gal jie labiau tiktu? Tik tada jau reiktu kazkaip sudvigubinti ar trigubinti...

user posted image

Ka manot? kaip ta oranzine ir melyna - nesipjauna tarpusavyj? Norejau, kad kazkas paryskintu siek tiek... bet nieko geriau neradau blush2.gif

Apskritai - tinka toks spalvu derinys? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 06 lapkričio 2010 - 15:01
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 06, 16:59)
Nusipirkau siulus

Aisku tokiu, kokiu norejau toli grazu nebuvo, bet yra kaip yra...

Beje, jeigu kuri nors spalva jums atrodo, kad pjausis - saukit garsiai, kol dar laikas  blush2.gif

2 variantai:
Sita pirkau, kai neradau turkio spalvos (cia as apie melyna)...
user posted image
arba toks dar galimas:
o tuos kitus melynus pirkau siaip sau, bet gal jie labiau tiktu? Tik tada jau reiktu kazkaip sudvigubinti ar trigubinti...

user posted image

Ka manot? kaip ta oranzine ir melyna - nesipjauna tarpusavyj? Norejau, kad kazkas paryskintu siek tiek... bet nieko geriau neradau  blush2.gif

Apskritai - tinka toks spalvu derinys?  g.gif

Labiau tiktų kokia alyvinė arba violetinė vietoj mėlynos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Depresyja @ 2010 11 06, 16:20)
Labiau tiktų kokia alyvinė arba violetinė vietoj mėlynos mirksiukas.gif

ne, ne - jau alyvine, tai tik ne man... nekenciu visu violetiniu atspalviu... nu negrazu man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 06, 16:56)
ne, ne - jau alyvine, tai tik ne man... nekenciu visu violetiniu atspalviu... nu negrazu man ax.gif



Man taip žiūrint tai mėlyna su oranžine labai tinka, tik juoda nepatinka čia g.gif Ruda? Samaninė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 06, 17:08)
Man taip žiūrint tai mėlyna su oranžine labai tinka, tik juoda nepatinka čia  g.gif  Ruda? Samaninė?  g.gif

ji nejuoda. Juodo sokolado spalvos tokia... nu tokia tamsia tamsiai ruda... Pirmoj foto panasesne i tikraja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 06 lapkričio 2010 - 16:09
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 06, 17:09)
ji nejuoda. Juodo sokolado spalvos tokia... nu tokia tamsia tamsiai ruda... Pirmoj foto panasesne i tikraja...



Tai tada labai gerai mirksiukas.gif .

Galima tokia tvarka daryt:

Balta
biežinė
oranžinė
mėlyna
ruda

ir pilka g.gif


Labai mėgstu šių spalvų derinį rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 06, 17:12)
Tai tada labai gerai  mirksiukas.gif .

Galima tokia tvarka daryt:

Balta
biežinė
oranžinė
mėlyna
ruda

ir pilka  g.gif
Labai mėgstu šių spalvų derinį  rolleyes.gif

man irgi morkava ir melyna biggrin.gif thumbup.gif derinys...bet ziurek-balta ,pilkair rusva gaunas vienoj vietos- g.gif ..man atrodo tarp ju reik kazko dar...ta smeline su balta vienoj vietoj man nelabai...kazin jei dar ruda tarp ju idet..na dar karteli pakartot rudos eile? g.gif..balta ir pilka lyg ir graziai ziurisi tada..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 06 lapkričio 2010 - 16:18
QUOTE(Forget @ 2010 11 06, 17:12)
Tai tada labai gerai  mirksiukas.gif .

Galima tokia tvarka daryt:

Balta
biežinė
oranžinė
mėlyna
ruda

ir pilka  g.gif
Labai mėgstu šių spalvų derinį  rolleyes.gif


ta balta irgi ne visai balta... Ji tokia kaip pienine... Gal siek tiek gelsva...
ta biezine, tai gal labiau persikine, beveik baltintos kavos, bet tokios silpnos labai...

Ruda bus pagrindine... bet ne visai biggrin.gif Visu spalvu turiu po 100g-400m, o rudos 200g-800m
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 06 lapkričio 2010 - 16:18
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 06, 16:59)
Nusipirkau siulus


user posted image

Ka manot? kaip ta oranzine ir melyna - nesipjauna tarpusavyj? Norejau, kad kazkas paryskintu siek tiek... bet nieko geriau neradau  blush2.gif

Apskritai - tinka toks spalvu derinys?  g.gif

pas mus gargzduose butum madinga nes pas mus futbolistu apranga yta melyna oranzine. man tai asmeniskai grazu. ir mano margumyne bus skaudziai oranzine spalva. nu vat rombukus nusineriau susisiuvau. o juos i rata reikia susiuti ir nerti ratuku g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 06, 17:16)
ta balta irgi ne visai balta... Ji tokia kaip pienine... Gal siek tiek gelsva...
ta biezine, tai gal labiau persikine, beveik baltintos kavos, bet tokios silpnos labai...

Ruda bus pagrindine... bet ne visai  biggrin.gif Visu spalvu turiu po 100g-400m, o rudos 200g-800m


Aš jau matau, kad bus gražu. Ta šokoladinė rišamoji tokia bus.

QUOTE(sigit @ 2010 11 06, 17:44)
pnu vat rombukus nusineriau susisiuvau. o juos i rata reikia susiuti ir nerti ratuku g.gif


Aš tai dariau būtent taip. Ratu neriu.

Pagaliau turiu tiek kiek išardžius buvau rolleyes.gif
Atsakyti
oj, as jau kaip lygone
dar nebaigia daikta megzt, o jau cia pilna visokiu pasiulimu, tiek daug grozio
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 06, 19:03)
Pagaliau turiu tiek kiek išardžius buvau  rolleyes.gif

saunuole biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti