Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

As nesusilaikiau ir numeciau kitus mezginius i sali. Pradejau nerti suknele biggrin.gif blush2.gif Net nesitikejau, kad taip valgys siulu atsargas. Siulai akyse nyksta biggrin.gif Gera dieta bus bigsmile.gif
Atsakyti
Mastau ir as apie vernito siuliukus, bet gal pusvilne, nu man per karsta tai tikrai nebus ax.gif

O ju labai daug atspalviu yra? neatsimenu kada buvau toj ABC parduotuvej, bet gal rytoj pries pat jos darbo pabaiga pavyks pakliut... Tai nezinau ka pasiplanuot pirkt ax.gif

Noreciau rudu atspalviu... Labai man grazu rudos ir turkio spalvos derinys... Bet kokia trecia spalva imt? blush2.gif

Is vis kiek spalvu imt minimaliai - tris? Ar daugiau?

Beje, o kiek siulu pirkt? 800g? 1kg? Dydis mazdaug 40
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 05 lapkričio 2010 - 22:18
QUOTE(Forget @ 2010 11 05, 19:27)
Kaip suknelė labiau lieknintų?

Iš patirties sakau, kad ši suknutė turėtų lieknint (na jei per daug spalvų neprimargint, nes tada tiesiog splavų margumas gali meškos paslaugą padaryt gal g.gif ) Ne tokią, bet vasarai buvau kitą bangelinę nėrus, tai rezultatu likau patenkinta.

Ir dar vieną patarimą duosiu, kad nenuvažiuotų kampai į šonus, kurios nersit ratuku- kabinkit ne už pynutės bet už pynutės ir stulpelio vieno siūlo. Tada eis stulpelis virš stulpelio:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 05, 23:17)
Noreciau rudu atspalviu... Labai man grazu rudos ir turkio spalvos derinys... Bet kokia trecia spalva imt? blush2.gif

pabandyk siūlų parduotuvėj susidėti šalia: šokolado, turkio, pilką ( kažkas link šlapio betono su vos vos samaniniu atspalviu), 2 kartus intensyvesnę 'dramblio kaulo' ar labai stipriai balintos kavos ir ir tokią, kur ant reklamos užrašyta 'Itališki baldai' ( dešinėj monitoriaus ekrano pusėj biggrin.gif ). Tiesa, jei rinksies ABC, tai ten labai prastas apšvietimas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 06 lapkričio 2010 - 00:02
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 06, 01:02)
pabandyk siūlų parduotuvėj susidėti šalia: šokolado, turkio, pilką ( kažkas link šlapio betono su vos vos samaniniu atspalviu), 2 kartus intensyvesnę 'dramblio kaulo' ar labai stipriai balintos kavos ir ir tokią, kur ant reklamos užrašyta 'Itališki baldai' ( dešinėj monitoriaus ekrano pusėj  biggrin.gif ). Tiesa, jei rinksies ABC, tai ten labai prastas apšvietimas  4u.gif

Aciu bandysiu ziuret...

Nu jeigu labai tamsu (pries 100 metu ko gero buvau toj parduotuvej, labai ji man nepakeliui), tai susirinksiu po 1 matkiuka ir eisiu i lauka apziuret ax.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2010 11 05, 23:37)

Ir dar vieną patarimą duosiu, kad nenuvažiuotų kampai į šonus, kurios nersit ratuku- kabinkit ne už pynutės bet už pynutės ir stulpelio vieno siūlo. Tada eis stulpelis virš stulpelio:



Taip ir darau, ne skitaip kampai įstrižai eina biggrin.gif

QUOTE(aaagnex @ 2010 11 06, 08:23)
Aciu bandysiu ziuret...

Nu jeigu labai tamsu (pries 100 metu ko gero buvau toj parduotuvej, labai ji man nepakeliui), tai susirinksiu po 1 matkiuka ir eisiu i lauka apziuret  ax.gif


Nėra labai didelis pasirinkimas, pati norėjau nuo pieno iki šokolado, bet nebuvo schmoll.gif pusvilnės didžiausias spalvų pasirinkimas. Medvilnės ėmiau tiesiog kas buvo.
Matkeliuose 3 mėlynos labai skyrėsi, o kai panėriau, tai labai jau silpnas tas splavų pereinamumas gavosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 06 lapkričio 2010 - 11:09
QUOTE(Forget @ 2010 11 06, 11:55)
Nėra labai didelis pasirinkimas, pati norėjau nuo pieno iki šokolado, bet nebuvo  schmoll.gif  pusvilnės didžiausias spalvų pasirinkimas. Medvilnės ėmiau tiesiog ka sbuvo.
Matkeliuose 3 mėlynos labai skyrėsi, o kai panėriau, tai labai jau silpnas tas splavū pereinamumas gavosi  mirksiukas.gif

Imsiu pusvilne, o blogiausiu atveju kad ir ne tokios sudeties - svarbu spalva tiktu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2010 11 05, 23:37)
Iš patirties sakau, kad ši suknutė turėtų lieknint (na jei per daug spalvų neprimargint, nes tada tiesiog splavų margumas gali meškos paslaugą padaryt gal  g.gif ) Ne tokią, bet vasarai buvau kitą bangelinę nėrus, tai rezultatu likau patenkinta.




Labai graži suknia 4u.gif
Atsakyti
Viską išardžiau rolleyes.gif buvau sujungus 7 rimbus, kaip maišas doh.gif Teko palikt tik 6, taip kad trukt už vadžių vėl nuo pradžių doh.gif
Atsakyti
Jungiuos ir as prie jusu 4u.gif
Visokiu likuciu jau gal kg pririnkau, apie kazkoki dideli spalvu derinima-tik pasvajoti, dominuojancios spalvos bus trys blush2.gif Bet gal ne be reikalo suknike pakrikstyta Margute mirksiukas.gif Be to mezgu savo paaugliukei, kuriai siuo metu kuo ryskiau ir margiau-tuo geriau lotuliukas.gif
Kaip neret tuos rombus? Lendu i interneto platybes ju ieskoti..
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2010 11 06, 15:18)
Jungiuos ir as prie jusu  4u.gif
Visokiu likuciu jau gal kg pririnkau, apie kazkoki dideli spalvu derinima-tik pasvajoti, dominuojancios spalvos bus trys  blush2.gif Bet gal ne be reikalo suknike pakrikstyta Margute  mirksiukas.gif Be to mezgu savo paaugliukei, kuriai siuo metu kuo ryskiau ir margiau-tuo geriau  lotuliukas.gif
Kaip neret tuos rombus? Lendu i interneto platybes ju ieskoti..



Aš tai iš akies pabandysiu parašyt.
5 pynytės sujungiau į ratą

Tada 4 stulpeliai su užmetimu; 1pynutė ir taip padariau 4 kampukus(kur pynutė)

O toliau stulpeliai su užmetimu, o į kampuką 4 stulpeliai su pynute tarpe.

Toks iš akies, žiūrėjau, kad nesibanguotų ir netemptų, bet man tai gražiai atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Forget,
aciu 4u.gif
tai jau ir pradesiu 4u.gif
Atsakyti