Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

O man iskilo toks klausimas, kaip graziai sujungti skirtingos spalvos siulus?
Pvz. jei viena eile neriau juodos splvos ir dabar noriu antra eile nerti raudonai, kaip graziai sujungti siulus?
Atsakyti
Cha o aš jau nusipirkau siūlus bigsmile.gif

Viršų darysiu ne linijom, bet tamsiai mėlyną, nes bijau, kad labai storins ir krūtinė ne maža blush2.gif

O sijonukas bus iš 3 mėlynos, nuo žydros iki tamsiai. Negaliu foto įkelt namie doh.gif

Pirkau medvilnę su akrilu, ir kelis vien akrilo, nes spalva buvo graži. Nenorėjau vilnos nei pusvilnės, nes tiesiog esu žmogus kuriam visada karšta, tai tada tikrai jos niekur neužsidėsiu. Dar planuoju rankoves daryt 3/4, bet čia paaiškės eigoj.

Pirkau 800 gramų vernito. Matkiukas 100g- 234m. Manau užteks. Gal ir liks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 05, 14:58)
vat ka dar galiu pasiulyti

user posted image
jei prie šios grupės dar atrastum 'dramblio kaulo'
user posted image
būtų superinis variantas bigsmile.gif
Kažkada tokį derinį spalvų radau pavadintą kaip "Žemuogių pievelė" wub.gif

Uf, na turiu prisipažint, kad paltuką nerti planavau tuoj pat po naujų, pavasariui. Todėl, dar nesirašau į jokius sąrašus ir visom keturiom palaikysiu jau startuojančias 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 05 lapkričio 2010 - 17:53
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 05, 18:48)
user posted image
jei prie šios grupės dar atrastum 'dramblio kaulo'
user posted image
būtų superinis variantas  bigsmile.gif
Kažkada tokį derinį spalvų radau pavadintą kaip "Žemuogių pievelė"  wub.gif

Uf, na turiu prisipažint, kad paltuką nerti planavau tuoj pat po naujų, pavasariui. Todėl, dar nesirašau į jokius sąrašus ir visom keturiom palaikysiu jau startuojančias  4u.gif

lotuliukas.gif turiu ir dramblio kaulo...matai kaip praverte mano kaupimai rolleyes.gif ...turiu biggrin.gif diiideli kamuoliii..koki puskili biggrin.gif ...jauciu is butent sito derinio darysiu suknute,o is melynu atspalviu paltuka..tik zinoma nesiot reiktu atskirai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o is kur tu taip puikiai ''jauti spalvas''?daile studijuoji/avai? wub.gif
as kazkada irgi norejau,vat tik nespejau visur lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 05, 19:09)
lotuliukas.gif turiu ir dramblio kaulo...matai kaip praverte mano kaupimai rolleyes.gif ...turiu biggrin.gif diiideli kamuoliii..koki puskili biggrin.gif ...jauciu is butent sito derinio darysiu suknute,o is melynu atspalviu paltuka..tik zinoma nesiot reiktu atskirai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
o is kur tu taip puikiai ''jauti spalvas''?daile studijuoji/avai? wub.gif
as kazkada irgi norejau,vat tik nespejau visur lotuliukas.gif

o, kaip šaunu thumbup.gif
pagrindinė meninė kryptis - muzika ir mokėmės garsus, melodijas nusakyti spalvomis. Nuo 7 metų, įaugo iki pačių kaulų smegenų.Taigi, aprangą nuo pat mažens ir derinu laugh.gif O rimtesnę teoriją ir praktiką ( namai, kiemas) užsiėmiau palyginti neseniai, tik kokie 5 ar 6 metai wink.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

super temelę užvedėt thumbup.gif reiks ir man kada susikaupti ir prie Jūsų prisijungti mirksiukas.gif O kolkas tik stebėsiu kaip Jums sekasi ax.gif
Atsakyti
Kaip suknelė labiau lieknintų?
1. Jei juosmenį kelčiau truputi aukščiau ir pabrėžčiau liemenį.
2. Jei atvirkščiai, rombus daryčiau ant klubų.
g.gif

Manau 1 variantas. primenu, kad viršaus labai nemarginsiu. Nes bijau, ka dtie rombai labai klubus išplės.

Aš jau turiu 5 rombus nail.gif nail.gif

Truksta man kontrasto truputi, bet jau yra kaip yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 05, 19:01)

Pirkau 800 gramų vernito. Matkiukas 100g- 234m. Manau užteks. Gal ir liks  biggrin.gif

o kokiam cia mieste galima lengvai vernito gauti. mano megstamiausi siulai jie. gyvenu beveik klaipedoje. tai vat musu kraste jo neimanoma gauti, as galvojau kad jau baigesi ju gamyba
Atsakyti
QUOTE(sigit @ 2010 11 05, 20:45)
o kokiam cia mieste galima lengvai vernito gauti. mano megstamiausi siulai jie. gyvenu beveik klaipedoje. tai vat musu kraste jo neimanoma gauti, as galvojau kad jau baigesi ju gamyba


Kaune yra tokia šauni parduotuvė ABC, tai ten vernito, kokios nori (nu gal meluoju, vilna, pusvilnė, medvilnė, akrilas), tai brangiausias matkiukas po 6 lt

O yra nesuktų, tai iš vis vyrui visada perku, vilna po 20-25 lt už kg
Atsakyti
ojeja mega_shok.gif čia tiesiog svajonių suknelė wub.gif bet aš šiuo metu niekaip nespėsiu į šitą palatą cray.gif turiu baigti pradėtus darbus, o tada gal antra "ligonių"banga bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 05, 20:27)
Kaip suknelė labiau lieknintų?
1. Jei juosmenį kelčiau truputi aukščiau ir pabrėžčiau liemenį.
2. Jei atvirkščiai, rombus daryčiau ant klubų.
g.gif

Manau 1 variantas. primenu, kad viršaus labai nemarginsiu. Nes bijau, ka dtie rombai labai klubus išplės.

Aš jau turiu 5 rombus  nail.gif  nail.gif

Truksta man kontrasto truputi, bet jau yra kaip yra  biggrin.gif

naa, nežinau pačios visų formų privalumų ir trūkumų, tačiau yra kelios taisyklės - reiktų vengti ryškaus kūno dalinimo horizontaliai ( čia aš apie tamsų viršų ir margą apačią). Vizualiai ūgis pamažėja, o apvalumai išryškėja. Jei klubai stipriai platesni už krūtinę, tuomet šviesiais tonais marginčiau viršų ir tamsesniais tonais nuo liemens( ar iškart po krūtine - nežinant figūros sunku, ką tiksliai patart). Rombukus galima dėti po krūtine arba po klubais. Na, čia taip bendrais bruožais apibūdinau. ( nesusilaikiau blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 05 lapkričio 2010 - 20:04
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 05, 21:03)
naa, nežinau pačios visų formų privalumų ir trūkumų, tačiau yra kelios taisyklės - reiktų vengti ryškaus kūno dalinimo horizontaliai ( čia aš apie tamsų viršų ir margą apačią). Vizualiai ūgis pamažėja, o apvalumai išryškėja. Jei klubai stipriai platesni už krūtinę, tuomet šviesiais tonais marginčiau viršų ir tamsesniais tonais nuo liemens( ar iškart po krūtine - nežinant figūros sunku, ką tiksliai patart). Rombukus galima dėti po krūtine arba po klubais. Na, čia taip bendrais bruožais apibūdinau. ( nesusilaikiau  blush2.gif )



Ačiū, kad pakomentavai. Nesu labai stambi,tik ne tokia liekna kaip mergina foto biggrin.gif Ir pakankamai proporcinga, ta prasme, klubai su krūtine panašiai. Tik pilvukas yra ax.gif Tai jei aš jį darysiu šviesiai dryžuotą tai tikrai ne kas bus, ir pečiai platūs, tai dryžiai viršui išdarko figūra. dar pagalvosiu neriant smile.gif
Atsakyti