Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(tiklis @ 2010 12 10, 18:55)
bitele- 4u.gif aciu uz grazius zodzius ir ''saldute suknyte'' biggrin.gif

mama-gita- bigsmile.gif  kaip grazu bigsmile.gif

viltuse-gi mama-gita paaiskino mirksiukas.gif ..imi virbalus,uzsidedi akis ir.... mirksiukas.gif

Suprantu, kad 9 geros, 3 sumegztos, vel 9 geros, is 1 ismezgam 3 (taip paprastai is 1 ismegzti 3, ar kaip nors ypatingai?), o blogoji puse kaip? isvirksciom akim viskas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viltuse: 10 gruodžio 2010 - 18:29
QUOTE(mama-gita @ 2010 12 10, 14:11)
Laba labai balta diena 4u.gif  4u.gif
Prasau ir as patarimo, va taip po biski gimsta mano megzta margute
As planavau virsu nuo krutines daryt vienspalvi lygiu mezgimu, bet jau pradedu abejoti ar neissiraitys man tas mezginys, nes sitas tai banguotai eina? Gal kam teko taip megzti ir zinot??? verysad.gif  verysad.gif

Ale ziopla - ziuriu pries pora zinuciu, akurat su tokiu virsum doh.gif  doh.gif

smile.gif ir aš sergu šituo virusu, mezgu taip pat - o viršų vienspalvį, man tai normaliai viskas gavosi... dar rankovytės liko...
Atsakyti
Oi ačiū mergelikės 4u.gif . Suknelė bus man blush2.gif - nabent atims lotuliukas.gif

Iš 1 išmegzti 3 - 1g.a, 1 užmetimas, 1 g.a. Aš taip darau, o dar tą iš kurios išmezgu persuku. Nekokia iš manęs mokytoja doh.gif nors gilioj jaunystėj svajojau ja tapt lotuliukas.gif . O išvirkščioj- išvirkščios, bet kadangi aš su valu mezgu be siūlių, tai aš gerom
Atsakyti
I temą margutėms ax.gif Nuotraukos iš neto

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 12 gruodžio 2010 - 18:20
QUOTE(aaagnex @ 2010 12 05, 17:01)
Atvelku pora margu ideju...  ax.gif
user posted image
user posted image

2 labai graži flirt.gif
Atsakyti
Kadangi ir aš susirgau margumo liga, tai va rezultatas - tunika....user posted image
Atsakyti
Labai gražus rezultatas mirksiukas.gif
Atsakyti
O štai pagaliau mano "žvaigždžių ir snaigių šou' lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tiek vargau su ta suknia, o patenkinta nelikau... Siūlai Alize Ekolana, šitiek pardavėja juos išgyrė, kad nusipirkau. Nors ir 100proc. vilna, bet nekanda: tačiau išskalbus ištiko šokas - iš vandens ištraukiau bent pusantro karto didesnį monstrą doh.gif . Džiūdama pasitraukė, bet vistiek gavos didesnė, nei turėjo būti. Kūčių vakarienę atlaikė gerai lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

Romap[B] - labai graži thumbup.gif
Atsakyti
romap- thumbup.gif

mama-gita biggrin.gif nu labai grazus ''monstr biggrin.gif iukas'' biggrin.gif ...
Atsakyti
mama gita wub.gif nu ir grozis bigsmile.gif

Atsakyti
mama-gita, Labai elegantiska suknute isejo thumbup.gif
O cia mano keleta marguciu is siulu likuciu
user posted image
user posted image
user posted image
cia dar toks margiukas megztukas mano sumanytas irgi is siulu likuciu
user posted image
Atsakyti
villyte labai dailūs darbeliai, o kaip tu gobtuvą mezgi, labai dailiai padarytas? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carnitaster: 29 gruodžio 2010 - 09:17