Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(Romap @ 2010 12 08, 14:29)
LABAI LABAI GRAŽU thumbup.gif  thumbup.gif



QUOTE(SOLI-SOL @ 2010 12 08, 14:30)
Forget, NUOSTABU.Na labai labai labai gražu.Subtilu, ne per marga, elegantiška.Šauniai padirbėjai. Tokie uždegantys pavyzdžai kad viskas įmanoma, ždega tolimesniems darbams.Šaunuolė.


blush2.gif ačiū! nesitikėjau, kad visiems patiks. Man ji tokia nemiela buvo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Viksė @ 2010 12 08, 14:46)
Dėlioju ir aš po truputį bobutiškus kvadračiukus ir mąstau, kad turbūt pradėtą eilę kvadračiukais pabaigsiu, o toliau nersiu tamsiai rudą vienspalvę. Tik sijono ir rankovių apaąioje dar dėsiu po 1 eilę kvadratėlių. Ką manote? Nes kitaip man bus per marga

[


Manau bus labai gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Idedu dukrytes suknyte - gal kam pravers kaip pavyzdelis renkant spalvas. Suknele pernykscia ir megzta masina.
user posted image
Man ta pilka juostele labai pagyvina suknele.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguzyte5: 08 gruodžio 2010 - 14:24
vikse- blink.gif krisk nu kedes kaip gerai ziurisi blink.gif .....nu super thumbup.gif ...laaabai labai..ir ideja thumbup.gif ...nu zinok kaip laukiu galutinio rezultato essen.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 08, 15:24)
vikse- blink.gif krisk nu kedes kaip gerai ziurisi blink.gif .....nu super thumbup.gif ...laaabai labai..ir ideja thumbup.gif ...nu zinok kaip laukiu galutinio rezultato essen.gif ...


Nebus greitai rezultato sad.gif Šventes reikia "prastumti", dar gimtadienis mano (berods, sekancia diena po tavo, jei gerai pamenu ir su niekuo nepainioju, ka kazkurioje temoje rasei smile.gif )
Atsakyti
Noriu pagirti visų margų suknučių kūrėjas 4u.gif Iš paskutinių matytų labai įstrigo Mamytės uogytės suknelės, Forget "nemiela", bet žavi margutę, na ir okkeys chalato spalvų derinys thumbup.gif.
Ir noriu padėkoti, nes ši temelę įkvėpė sukurti štai ką. Suknelė dukrytei iš turėtų siūlų likučių. Megzta, ne nerta, bet vis tiek marga.

user posted image

P.S. Gaila, kad dirbtinis apšvietimas iškraipo spalvas. Gal pavyks savaitgalį pagauti natūralios šviesos ir padaryti kitą foto.

Linkių įkvėpimo ir kantrybės kuriant margutes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitelė: 08 gruodžio 2010 - 14:39
QUOTE(geguzyte5 @ 2010 12 08, 15:22)


Ta pilka labai gražiai tinka thumbup.gif

QUOTE(Bitelė @ 2010 12 08, 15:34)


pasaka rolleyes.gif saldaininė smile.gif
Atsakyti
As vis uzsuku pasigrozeti jusu darbais, bet apie savaja kol kas tik svajoju, gal po naujuju siek tiek daugiau laisvo laiko bus, nes iki ju planuoju visus nebaigtus darbus pabaigti, o tada palepinsiu savo margute suknele.

Forget, Bitele - labai grazios jusu suknytes thumbup.gif wub.gif

Vikse - as turbut daryciau taip kaip tu planuoji, po krutine nerciau tamsia spalva, taip bus ne per marga ir tada tik pagal poreiki jau matydama beveik galutini rezultata nuspresciau ar reikia kvadrateliu rankogaliams ir suknytes apaciai mirksiukas.gif

Okkey - as taip pat prisijungiu prie balsuojanciu uz tamsius apvadus, man jie visada graziau ziurisi margam daikteliui, nei sviesus ax.gif
Atsakyti
Laba labai balta diena 4u.gif 4u.gif
Prasau ir as patarimo, va taip po biski gimsta mano megzta margute
user posted image
As planavau virsu nuo krutines daryt vienspalvi lygiu mezgimu, bet jau pradedu abejoti ar neissiraitys man tas mezginys, nes sitas tai banguotai eina? Gal kam teko taip megzti ir zinot??? verysad.gif verysad.gif

Ale ziopla - ziuriu pries pora zinuciu, akurat su tokiu virsum doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2010 12 10, 14:11)

Labai grazi suknele bus.
O kaip uzdedat akis - nesimato jokiu skyluciu. Paraskit, kaip mezgat - 7 (ar kiek) geru, trys sumegztos, vel geros ir kaip tada?
Atsakyti
[quote=geguzyte5,2010 12 10, 15:38]
Aciu blush2.gif
mezgu 9 geras, 3 sumezgu, 9 geras, is 1 ismezgu 3. Taip nelieka skyluciu, nes bandziau su uzmetimais - nepatiko skylutes, juolab, kad noriu siltos ziemines.
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2010 12 10, 14:11)
Laba labai balta diena 4u.gif  4u.gif
Prasau ir as patarimo, va taip po biski gimsta mano megzta margute
user posted image

Jetau kaip noriu tokios sukneles savo mergytei doh.gif kaip mezgasi toks rastas? as tik pradedancioji, nepykit, jei daug kartu klausiu, nes nesuprantu ir zinau nedaug apie mezgima doh.gif
Atsakyti
bitele- 4u.gif aciu uz grazius zodzius ir ''saldute suknyte'' biggrin.gif

mama-gita- bigsmile.gif kaip grazu bigsmile.gif

viltuse-gi mama-gita paaiskino mirksiukas.gif ..imi virbalus,uzsidedi akis ir.... mirksiukas.gif

Atsakyti