Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(Forget @ 2010 12 08, 11:16)
Ką gi ką gi išaušo mano pasirodymo valanda  bigsmile.gif

KOKIA GRAZI!!!!!!!!!!!!! wub.gif

Dabar tai jau pazaliuosiu is pavydo - pazadu swoon.gif

Tu gal nori sita man padovanot/parduot, o sau kita nusinert? cool.gif
biggrin.gif

Einu paverksiu cry.gif cry.gif Kad as taip letai neriu, kad man taip neiseina ir, kad namu tvarkytojos vyras nepasamdo, o tai jei valandele paneriu, tai perlipt reikia is ne per viena daikta - norint kur nors nueit cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 08 gruodžio 2010 - 10:39
Ačiū friends.gif

Man ji tokia nemiela buvo doh.gif nunėriau iki pažastų per 2 savaites, paskui gulėjo tiek pat. Vakar griebiau jautį už ragų ir pabaigiau. Žiūriu labai miela pasidarė bigsmile.gif
pastebėjimas: labai lieknina bigsmile.gif

Mamytei uogytei labai noriu padėkot, nes viršų gražų padariau tik jos patarimų dėka mirksiukas.gif
Atsakyti
forget blink.gif as be komentaru, nuo seiliu prabilt negaliu nu kaip grazu raganosis net wub.gif wub.gif vsio kada nors ir as tokia nersiu bigsmile.gif

tuoj neuzilgo imesiu savo darbini varianta, reik patarimo, tai va daneriu viena eile rankoves nufotkiju ir atiduodu jusu teismui blush2.gif
Atsakyti
nu ka mergikes atnesu savo chalata doh.gif i visokius siulukus nekreipiam demesio, cia da rvis darbinis variantas, tik pasiulom man ar dar apacia visgi violetine pavaryt ir tip galutinai iremint ar nereikia g.gif nes siaip ilgio tai jau ziauriai uztenka lotuliukas.gif ir mastau gal atlapus biski paplatinti g.gif vienzo kritikuojam, tik geriau but , kad ardyt neprasytumete lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Aš violetinę apačioj tikrai daryčiau mirksiukas.gif Atlapus vos vos paplatinčiau.
O šiaip tai thumbup.gif thumbup.gif

Tik jei mano valia, tai apvadai tamsūs būtų ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 12 08, 11:50)
Aš violetinę apačioj tikrai daryčiau  mirksiukas.gif  Atlapus vos vos paplatinčiau.
O šiaip tai  thumbup.gif  thumbup.gif

Tik jei mano valia, tai apvadai tamsūs būtų  ax.gif  ax.gif


tamsiai bordo ar rudi tie ax.gif gal tiksliai nuardyt viena sona ir pabandyt rudai kaip apacia g.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 12 08, 12:55)
tamsiai bordo ar rudi tie  ax.gif gal tiksliai nuardyt viena sona ir pabandyt rudai kaip apacia  g.gif


Žinok manau tikrai gražiau įsirėmins su tamsiu. Gali rudu ar bordo pabandyt apačią g.gif , jei tiks, visur nuardysi.
Atsakyti
as irgi balsuoju uz tamsius apvadus.....bet,jei nuspresi neardyt,o palikt kaip yra-irgi gerai mirksiukas.gif ...nu o jei bendrai-tai laaabai geras vaizdas.ir bangeles ir bangeliu storis thumbup.gif ...grazuuu....saunuole...o tu taip bijojai mirksiukas.gif
Atsakyti
vsio nuspresta ardau ir kitaip dar bandau mirksiukas.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 12 08, 12:06)
as irgi balsuoju uz tamsius apvadus.....bet,jei nuspresi neardyt,o palikt kaip yra-irgi gerai mirksiukas.gif ...nu o jei bendrai-tai laaabai geras vaizdas.ir bangeles ir bangeliu storis thumbup.gif ...grazuuu....saunuole...o tu taip bijojai mirksiukas.gif


dzieve dzieve kiek kartu as ja i kampa staciau lotuliukas.gif ale dar yra laiko iki pavasario oi dar primodifikuosiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif dabar na zlo vsiem vragam einu kepure numegsiu ir tada vel marginsiu, kol naujo viruso sulauksiu mirksiukas.gif nes ta pyniuota megztini tai bijau kad niekaip neiveiksiu, man ten kosmosas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 12 08, 11:16)
Ką gi ką gi išaušo mano pasirodymo valanda  bigsmile.gif

LABAI LABAI GRAŽU thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Forget, NUOSTABU.Na labai labai labai gražu.Subtilu, ne per marga, elegantiška.Šauniai padirbėjai. Tokie uždegantys pavyzdžai kad viskas įmanoma, ždega tolimesniems darbams.Šaunuolė.
Atsakyti
Dėlioju ir aš po truputį bobutiškus kvadračiukus ir mąstau, kad turbūt pradėtą eilę kvadračiukais pabaigsiu, o toliau nersiu tamsiai rudą vienspalvę. Tik sijono ir rankovių apaąioje dar dėsiu po 1 eilę kvadratėlių. Ką manote? Nes kitaip man bus per marga

user posted image

o čia truputį ne į temą-Kalėdiniai darbeliai, kurie stabdo suknelės nerimą smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti