Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

labas zieminukes biggrin.gif ...vat tik neuzsuk kelias dienas-tai doh.gif ir nauju suknuciu pasirodyma praziopsai( mamyte uogyte- wub.gif wub.gif nu toks kaledinis wink_3.gif derinukas wub.gif )...ir zigzagu kova lotuliukas.gif ....ir susitaikyma friends.gif ...

vikse- nu koookia suknele bigsmile.gif ....suzaveta blush2.gif

netiketai-lenkiuos pries jusu kantrybe- doh.gif tokio plonumo siulu tokia suknute megst bigsmile.gif ....
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 01, 12:08)
vikse- nu koookia suknele bigsmile.gif ....suzaveta blush2.gif


Ačiū 4u.gif Tik ji mane kanda, o to aš negaliu pakęsti, todėl viršutinę dalį ardysiu ir megsiu juodą iš akrilano. Tik sijonas bus banguotas

O va čia kvadratukas pabandymui bobutiškų kvadratėlių suknelei. Gaila, užstrigo šitas darbas... sad.gif

user posted image

realiai žalsva šiek tiek ryškesnė. Kraštinė-juodo šokolado spalvos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 01 gruodžio 2010 - 13:55
QUOTE(tiklis @ 2010 12 01, 12:08)
netiketai-lenkiuos pries jusu kantrybe- doh.gif tokio plonumo siulu tokia suknute megst bigsmile.gif ....

Ačiū 4u.gif Čia toks kvailas užsispyrimas buvo užpuolęs ax.gif Kažin ar dar kada ryžčiausi pakartot lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergaites, del spalvu noriu patarimo blush2.gif

bandysiu nert dvimetei sarafana marguti. ir turiu tokiu siulu... na dar baltus turiu. ten gale tamsiai melyni, o virsuj ne raudoni, o ryskiai avietiniai.
susideliojau kaip manau daryt juosteles, pvz t.melyna. melyna, zydra, silpnai zydra,...... ruda ir val atgal, tamsiai geltona, geltona ir kol griztu iki tamsiai melynos. arba nuo melynos iki avietines tokiu pat principu. ka manot g.gif ka ismest, ka pridet?
user posted image

as pati galvoju gal ta alyvine ismest, o pries ruda pridet oranzine g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2010 12 03, 15:04)

O as nieko nemesciua lauk kuo daugiau spalvu tuo geriau. Matau tu siuliuku nelabai daug, o jei ims ir pritruks kokios spalvos. O as maisyciau spalvas kelias pereinacias eiles ir kontrasta labai graziai turetu buti. wub.gif o spalvytes tikrai labai grazios thumbup.gif Ir dar jei daryt tik mellinus rozinius tonus labai jau svelnus tradicinis variantas o juk dabar labai madinga kuo daugiau skirtingu spalu.

cia paskutinies mados tendencijos vaikams ir ne tik visai neblogu derinuku spalviniu prisirinkti galima.

Atsakyti
netikėtai
Viksė
turiu del megztu pora klausimu - ratu mezget ar atskirai detales? Ir kazi kaip su tokio rasciuko siaurinimu g.gif
Atsakyti
Mezgiau viską atskirai-man taip patogiau ax.gif O dėl siaurinimo,tai sumezginėjau akis tose gerų akių vietose prie tos akies kur trys sumegztos. Nu ir parašiau doh.gif Kaži ar pati suprasčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2010 12 05, 09:37)
Mezgiau viską atskirai-man taip patogiau ax.gif O dėl siaurinimo,tai sumezginėjau akis tose gerų akių vietose prie tos akies kur trys sumegztos. Nu ir parašiau doh.gif Kaži ar pati suprasčiau lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif kaip nors - taip mazdaug ir isivaizduoju - tik noris pries pradedant kuo daugiau pliatku blush2.gif pasirankiot- kad maziu ardyt tektu.
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Atvelku pora margu ideju... ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2010 12 03, 14:04)
Mergaites, del spalvu noriu patarimo blush2.gif

bandysiu nert dvimetei sarafana marguti. ir turiu tokiu siulu... na dar baltus turiu. ten gale tamsiai melyni, o virsuj ne raudoni, o ryskiai avietiniai.
susideliojau kaip manau daryt juosteles, pvz t.melyna. melyna, zydra, silpnai zydra,...... ruda ir val atgal, tamsiai geltona, geltona ir kol griztu iki tamsiai melynos. arba nuo melynos iki avietines tokiu pat principu. ka manot g.gif  ka ismest, ka pridet?
user posted image

as pati galvoju gal ta alyvine ismest, o pries ruda pridet oranzine g.gif


kadangi man visos ruzavos jau per gerkle lenda doh.gif , tai man patiktu pirmas variantas, tik gal; be tu tamsiu melynu pirmu 2ju. alyvine manau irgi tinka, biski kitoki akcenta imest.
Atsakyti
Ką gi ką gi išaušo mano pasirodymo valanda bigsmile.gif
user posted image
nugara:
user posted image

Tik kodėl fotografas nepasakė, kad pačiam priekio centre kabo siūlas
gun_bandana.gif gun_bandana.gif

user posted image

Pasidarysiu gražesnių ir pakeisiu ax.gif tai būkit geros, į pirmą kitos temos psl nedėkit ax.gif
Atsakyti
eik tu sau doh.gif ...pamaciau ir ''apsiseilejau''....nu kaip grazuuuu...o spalvos kaip dera doh.gif ....ir tos sviesios juosteles kaip graziai atrodo doh.gif ....tas rastukas jose thumbup.gif ....tokia subtili suknute...ir be galo tau tinka bigsmile.gif ....nu net susigraudinau cray.gif...
Atsakyti