Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(Viksė @ 2010 11 29, 17:45)
bangelės, megztos virbalais. Manau, pakankamai ryškios smile.gif



uoooj kaip gražu.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 29, 22:42)
Nu persiprašau, bet mano figūra visai ne probleminė. Bet tai nereiškia, kad turiu nešioti rūbą, kuris pabrėžia tai kas nėra taip akivaizdu plikomis akimis. Todėl ir ieškau geresnio varianto. O pakoreguoti visi turime ką...
Ir šiaip dar matavausi, tai pastebėjau, kad platina pečius net ne linijos, o būtent mano sumodeliuotas rankovių iškirpimas.

Pasikarščiavai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 30, 10:57)
Pasikarščiavai  smile.gif


Aha lotuliukas.gif rytas už vakarą protingesnis lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu nu tik nereikia karo blush2.gif
Aš jau radau raštelį - dabar laiko reik rast mirksiukas.gif
O čia šiaip-akeles paganyt
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2010 11 30, 11:55)
Nu nu tik nereikia karo blush2.gif
Aš jau radau raštelį - dabar laiko reik rast mirksiukas.gif 
O čia šiaip-akeles paganyt
user posted image
Papildyta:
user posted image


laba diena gal galetumete patarti kiek siuliuku reiketu stai tokei suknytei S dydziui ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mur`miaw @ 2010 11 30, 13:57)
laba diena gal galetumete patarti kiek siuliuku reiketu stai tokei suknytei S dydziui ?  4u.gif

patart galeciau, bet neturiu zalio supratimo lotuliukas.gif lotuliukas.gif . As sau pirkaus 600gr dar kazka namie rasiu, bet mano stori siuliukai ir kitokia suknute bus-tik panasi gal lotuliukas.gif kaip pavyks blush2.gif .
Reiktu visa temuke paskaitinet arba laukt uz mane gudresniu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2010 11 30, 14:03)
patart galeciau, bet neturiu zalio supratimo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif . As sau pirkaus 600gr dar kazka namie rasiu, bet mano stori siuliukai ir kitokia suknute bus-tik panasi gal lotuliukas.gif kaip pavyks blush2.gif .
Reiktu visa temuke paskaitinet arba laukt uz mane gudresniu blink.gif


o kokius siuliukus rinkotes ?
Atsakyti
Kažkokią naują -bent taip sakė biggrin.gif -vilną, kažkaip mandriai suktą ir visai nekandančią-nes šiaip natūralus siūlas mane baisiai erzina. O žiemai noris. Šiaip as iš pirmo psl suknikę buvau įsimylėjus, bet vat žadėjau megzti ir viršų ir rankoves daryt taip kaip paskutinėj foto. Tik kaži iš tų didelių fantazijų kas gausis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mur`miaw @ 2010 11 30, 13:57)
laba diena gal galetumete patarti kiek siuliuku reiketu stai tokei suknytei S dydziui ?  4u.gif

Manoji suvalgė 300g su trupučiu.Siūlai SMYRNA Platinum,100g-750m.Juodo sumezgiau 200g beveik pilnai ir balto 100g su trupučiu.Mezgiau viengubu siūlu. 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Oho kaip gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2010 11 30, 15:43)
Manoji suvalgė 300g su trupučiu.Siūlai SMYRNA Platinum,100g-750m.Juodo sumezgiau 200g beveik pilnai ir balto 100g su trupučiu.Mezgiau viengubu siūlu. 4u.gif
user posted image

gerai kad sedejau thumbup.gif .Dabar prasom rasta isduoti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
radau toki - 1g.a.,1uzm.,5g.a.,2a sum.i k.,1g.a.,2a sum.i d.,5g.a.,1uzm.
dar ten rase,kad vietoj 5g.a galim 3 ar kiek nori. Tai cia kuo maziau geru,tuo smailesni kampai ar kaip?
ir dar-smyrna pl cia kokia medvilnyte ar?
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2010 11 30, 15:54)
gerai kad sedejau thumbup.gif .Dabar prasom rasta isduoti 4u.gif  4u.gif  4u.gif 
radau toki - 1g.a.,1uzm.,5g.a.,2a sum.i k.,1g.a.,2a sum.i d.,5g.a.,1uzm.
dar ten rase,kad vietoj 5g.a galim 3 ar kiek nori. Tai cia kuo maziau geru,tuo smailesni kampai ar kaip?
ir dar-smyrna pl cia kokia medvilnyte ar?

Nugis aš kitu raštuku mezgiau,bet įsivaizduoju,kad galutinis variantas tas pats biggrin.gif
Tarkim 5g.a., 1už.,1g.a.,1už.,5g.a, 3sum.kartu vidurinė akis viršuj.
Vietoj tų penkių gali daryt kiek nori,pasibandyk ant mažo mezginuko. Kiekvienas siūlas kitaip tuos zigzagiukus daro.Dėl smailumo tai nieko negaliu nieko pasakyt,reik pabandyt.
Smyra platinum vilnelė mirksiukas.gif
Forget ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo netikėtai: 30 lapkričio 2010 - 15:04