Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(mama-gita @ 2010 11 29, 12:00)
Kurgi visos ligoniukes? Laba diena mergelikes - šnipinėjau pas jus patyliukais ir prisišnipinėjau mirksiukas.gif -vilnelės suknelei.Likučių neturiu tai pirkau. Bet vat planavau megzti - bet pradėjau blaškytis-ar nebus virbalais tos bangelės neryškios, nu paplaukusios tokios jaučiu gausis? O spalvos- kažkas violetinio,lyg murzinai rožinio,tamsiai su mėlynumu pilko,kažkas kareiviškai žalio ir lyg salotinio lotuliukas.gif  lotuliukas.gif . Fotkes daba neturiu.Dar balto galvoju biškeliuką įpainiot.


as esu virbalais liemene mezgusi visai nieko zinok, vakare foto galesiu imesti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 28, 22:27)
Ačiū už patarimus. Nuardžiau viršų. Noriu visai be rankovių arba trumpų. Matai bėda, kad pas mane pečiau ir yra platūs  rolleyes.gif Ir kad ir kaip bandžiau tos linijos dar labiau platina  biggrin.gif

Na tai tame ir esme kad linijos platina, megzkit virsu tamsu ir vienspalvi ir tada vizualiai pasiautinsit mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2010 11 29, 13:00)
Bet vat planavau megzti - bet pradėjau blaškytis-ar nebus virbalais tos bangelės neryškios, nu paplaukusios tokios jaučiu gausis?



Aš irgi mezgiau. Iš dviejų spalvų. Man žiaaaauriai gražu tos bangelės, tai dabar planuoju sarafaną megzt. Nu man taip gražu
Atsakyti
Aš tai marges noriu - tik va tundra- pirma siulais mezgimui pasirupinau, o tada svaigstu, gal nert reikejo doh.gif . Nu žodžiu - ieškotis raščiukų ir bandyt, ania mažulkos lotuliukas.gif . O jei nesigaus- tada ir kriokt pradėt
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 11 29, 15:12)
Na tai tame ir esme kad linijos platina, megzkit virsu tamsu ir vienspalvi ir tada vizualiai pasiautinsit  mirksiukas.gif .

Prieštarauju smile.gif

Banguotos linijos- vizualiai kūdina. Pati turiu suknelę, matau vaizdą bigsmile.gif

Vertikalios linijos kaip tik gali meškos paslaugą padaryt: Straipsnis .
Citata:
Moterų kūnai yra banguojančių formų, o vertikalios linijos yra tiesios. Jeigu ant užpakalio uždėsite tiesią liniją, linija išsikraipys ir tik paryškins apvalumą. Horizontalūs dryžiai tokio efekto nesukelia.
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2010 11 29, 13:00)
Bet vat planavau megzti - bet pradėjau blaškytis-ar nebus virbalais tos bangelės neryškios, nu paplaukusios tokios jaučiu gausis?


bangelės, megztos virbalais. Manau, pakankamai ryškios smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 29 lapkričio 2010 - 16:46
QUOTE(niuma @ 2010 11 29, 17:37)
Prieštarauju smile.gif

Banguotos linijos- vizualiai kūdina. Pati turiu suknelę, matau vaizdą  bigsmile.gif

Vertikalios linijos kaip tik gali meškos paslaugą padaryt: Straipsnis .
Citata:
Moterų kūnai yra banguojančių formų, o vertikalios linijos yra tiesios. Jeigu ant užpakalio uždėsite tiesią liniją, linija išsikraipys ir tik paryškins apvalumą. Horizontalūs dryžiai tokio efekto nesukelia.

aš taip pat prieštarauju - platina horizontalios linijos. Deja. Turint problemišką figūrą naivu tikėtis, kad horizontaliai einantys zigzagai paslėps ar užmaskuos.

Mamyte uogyte, super suknutės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 29 lapkričio 2010 - 17:43
Merginos, jeigu reikia pagalbos derinant spalvas, nueikit i sita puslapi http://www.colourlovers.com/trends. Ten akys gali apraibti nuo pasirinkimo smile.gif
Atsakyti
Vikse, mamyte uogyte - labai grazios bangeles mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaGal: 29 lapkričio 2010 - 17:54
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 29, 17:38)
aš taip pat prieštarauju - platina horizontalios linijos.

Kalbu apie zigzagines horizontalias linijas. Kad nestambina- tai faktas. Pati nešioju L (44 dydį). O savo suknute esu labai patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2010 11 29, 19:43)
Kalbu apie zigzagines horizontalias linijas.

apie jas ir rašiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 29 lapkričio 2010 - 19:18
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 29, 18:38)
Turint problemišką figūrą naivu tikėtis, kad horizontaliai einantys zigzagai paslėps ar užmaskuos.



Nu persiprašau, bet mano figūra visai ne probleminė. Bet tai nereiškia, kad turiu nešioti rūbą, kuris pabrėžia tai kas nėra taip akivaizdu plikomis akimis. Todėl ir ieškau geresnio varianto. O pakoreguoti visi turime ką...
Ir šiaip dar matavausi, tai pastebėjau, kad platina pečius net ne linijos, o būtent mano sumodeliuotas rankovių iškirpimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 29 lapkričio 2010 - 21:47