Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

ale kodel gi cia tokia tyluma ramuma g.gif g.gif

merdzinos reik pagalbos, nu kadangimano dryziukas bus ale megztinis ilgas ir as noriu kad kalnierius nu taip atsilenktu tia kaip man dabar elgtis, ar tipo isimineti krutines dali, ar testi pvz viena linija ir tik kai prieki su nugara ties peciais sujunginesiu dalis liks nesunerta ir paskui jau nersiu aplink tarsi nu tiek kiek jau to kalnieriaus noresiu... g.gif jezus marija tikiuosi pakankamai aiskiai paklausiau doh.gif
Atsakyti
mergikes kurgi jus, Tiklis kaip tau paltukas einasi bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo okkey: 27 lapkričio 2010 - 10:53
QUOTE(Forget @ 2010 11 25, 14:07)
Kažką ne taip padariau:
user posted image


nerialus megztukas, labai drasiam vyruo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
na ir as pasirodau savo margute suknute.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 11 27, 22:36)
na ir as pasirodau savo margute suknute.


o tia kad cia net ne viena o dvi suknytes wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 11 27, 23:36)

na ir as pasirodau savo margute suknute.


karsta.gif gražutės abi wub.gif
Atsakyti
Oho kaip gražu thumbup.gif Man ypač patiko viršaus užbaigimas rolleyes.gif

Aš sąvają padėjau į šalį. Negraži ji man schmoll.gif, gal kada pabaigsiu....
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 28, 11:52)
Oho kaip gražu  thumbup.gif  Man ypač patiko viršaus užbaigimas  rolleyes.gif

Aš sąvają padėjau į šalį. Negraži ji man  schmoll.gif, gal kada pabaigsiu....


va va ir as i savo dryzius ziuriu, nu ir nedziugina, bt is rincipo pabaigsiu cool.gif cool.gif jei nebus megztinis bus pledas vo taip va cool.gif darau visai staciakampi skyles tik rankoms tai jei ir nepatiks bus apklotas ir dar rankas iskist galesiu ir kitus darbu megzti lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai vat, kad nedžiugna... Kai pasimatavau iš vis nustojau tikėtis, kad džiugins... Nuardžiau iki pažastų ir lauksiu nušvitimo, kaip padaryti, kad nors kiek džiugintų biggrin.gif
Atsakyti
As dar nenumeciau..man visai graziai ziuris ax.gif Tiesa, pradejau megzti dukrai, bet toji vakar pareiske, kad nenesios-mat rankoves truputi nuo alkuniu platejancios, sake, bobiska blink.gif Tai dar ir geriau-galesiu vaizduotis viena biggrin.gif
Mezgimas vyksta trim frontais-noriu vienodai sudryzuoti,o nezinau, ar siulu uzteksiu.tai dryzuoju ir liemeni, ir rankoves vienu metu..Darbas vyksta letai g.gif Labai noreciau savaitgali ja jau apsivilkt, todel daug nepliauskus einu toliau dryzuot. Nepasiduokit ir jus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 28, 12:59)
Tai vat, kad nedžiugna... Kai pasimatavau iš vis nustojau tikėtis, kad džiugins... Nuardžiau iki pažastų ir lauksiu nušvitimo, kaip padaryti, kad nors kiek džiugintų biggrin.gif

O nuo kurios puses nuardei, nuo virsaus? jei taip tai daryk kaip maniske. nuneri rankoves iki pazastu ir paskui viska kartu neri kas antra eile suimdama bet nedaugindama. dryzuotos linijos isplatina pecius taip klubai atrodys mazasni. as ties liemeniu specialiai vienspalvi dariau ir geriau tamsios spalvos taip isryskinsi talija, vizualiai atrodysi lieknesne. Nes visa dryzuota tai labai storina. dejau dryziu daugiau kur noriu kad atrodytu placiau, ir dryziu maziau kad atrodytu siauriau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 11 28, 22:23)
O nuo kurios puses nuardei, nuo virsaus? jei taip tai daryk kaip maniske. nuneri rankoves iki pazastu ir paskui viska kartu neri kas antra eile suimdama bet nedaugindama. dryzuotos linijos isplatina pecius taip klubai atrodys mazasni. as ties liemeniu specialiai vienspalvi dariau ir geriau tamsios spalvos taip isryskinsi talija, vizualiai atrodysi lieknesne. Nes visa dryzuota tai labai storina. dejau dryziu daugiau kur noriu kad atrodytu placiau, ir dryziu maziau kad atrodytu siauriau  mirksiukas.gif


Ačiū už patarimus. Nuardžiau viršų. Noriu visai be rankovių arba trumpų. Matai bėda, kad pas mane pečiau ir yra platūs rolleyes.gif Ir kad ir kaip bandžiau tos linijos dar labiau platina biggrin.gif
Atsakyti
Kurgi visos ligoniukes? Laba diena mergelikes - šnipinėjau pas jus patyliukais ir prisišnipinėjau mirksiukas.gif -vilnelės suknelei.Likučių neturiu tai pirkau. Bet vat planavau megzti - bet pradėjau blaškytis-ar nebus virbalais tos bangelės neryškios, nu paplaukusios tokios jaučiu gausis? O spalvos- kažkas violetinio,lyg murzinai rožinio,tamsiai su mėlynumu pilko,kažkas kareiviškai žalio ir lyg salotinio lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Fotkes daba neturiu.Dar balto galvoju biškeliuką įpainiot.
Atsakyti