Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(Forget @ 2010 11 25, 14:19)
Kadangi tema apie siūlų galiukų sunaudojimą, tai siūlau nepamiršti ir vyriškių:

https://mail.google....4...gwivsfu0
Ant Kalėdų  bigsmile.gif  lotuliukas.gif



Ar čia tik man neatsidaro?
Atsakyti
man irgi neatsidaro ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2010 11 25, 15:01)
Ar čia tik man neatsidaro?


Kažką ne taip padariau:
user posted image
Atsakyti
forget-tiu auksas oro_buckis.gif ...matai,as tik tas ''nepilnas eiles'' ir tai tik rusiskai sugebejau iskapstyt biggrin.gif ...o pasitart-ner su kuo g.gif ..vyras nemezga biggrin.gif ,o dabar as seimoj ''kieciausia mezgeja''tarp moteriskiu lotuliukas.gif ..tep kad kapstaus jusu pagalba lotuliukas.gif ....

astut-tu nesinervavok cool.gif ..as irgi turiu baigt vyrui megstini-jau sazine uzgrauze(reiks paskui gult i grauztuku ligonine lotuliukas.gif )...liko keli cm rankoviu iki pazastu(mezgu abi is kart rolleyes.gif ) ir reglanas iki kaklo apvaliai g.gif ...kad siut nereiktu biggrin.gif ..bet jauciu kad bus ten kuriozu doh.gif ...nu bet as potimiste biggrin.gif ..kaip nors....
ir mergytei paltukas rolleyes.gif ..nu bet ji galima tarpuose tarp naujo mezginio,kad neatsibostu..taip kad astuliuk-neliksi viena mirksiukas.gif
Atsakyti
Vaauuuuuuuuuu!!!!!!!! Grazuuuuuuuuuuu lotuliukas.gif lotuliukas.gif :lotuliukas:mane is namu isvarytu jei toki nunerciau jam
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigridaU: 25 lapkričio 2010 - 14:12
Tikli, ne į tą temą parašei lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O mano suknelė sustojus ties pažastimis. Apie ardymų skaičių net nešneku. Nu bet aš kantri. Labai kantri. Svarbu kvėpuoti....
Atsakyti
g.gif įdomu kaip mano vyrai sureaguotų, jei abiems po tokį megztinį numegzčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 11 25, 15:10)
Vaauuuuuuuuuu!!!!!!!! Grazuuuuuuuuuuu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  :lotuliukas:mane is namu isvarytu jei toki nunerciau jam


Aš vakar vyrui sakau: "tau jau kalėdinę dovaną radau, fuuu kaip palengvėjo, ateik parodysiu". Rodau. Tyli. Tyli. Paskui klausia, ar aš nepyksiu jei jis tik namie vaikščios lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Sorry, už spamą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 25 lapkričio 2010 - 14:16
QUOTE(Forget @ 2010 11 25, 15:13)
Tikli, ne į tą temą parašei  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O mano suknelė sustojus ties pažastimis. Apie ardymų skaičių net nešneku. Nu bet aš kantri. Labai kantri. Svarbu kvėpuoti....

doh.gif doh.gif censored2.gif tiksliai-ne i tema blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 25, 15:00)
doh.gif  doh.gif  censored2.gif  tiksliai-ne i tema blink.gif


nieko tokio... as ir sia tema skaitineju tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
beeet, jei to vyriškio veidą nykščiu uždengi, tai margutis visai nieko laugh.gif
Atsakyti
gryztu namoooooooooo..kol saule dar nenusileidoooooo ax.gif

ne nu dovana vyrui tai superine butu tas megztukas lotuliukas.gif

vienzo pareinu rolleyes.gif buvau uzmetus dryzuota reikala juodai doh.gif sujungiau gi savo bangeles su tiesiu mezginiu i vsio nu taip nedziugino, nu ziauriai..gulejo gulejo ..vakar vsio nebeapsikenciau nuardziau dali ir dabar jau vsio tesiu viska bangelem - pradeda biski dziuginti bigsmile.gif dar geri keli sprindziai ir irgi pazastis pasieksiu..tik nerandu cia raset kad kaskur prie forget nuorodos apie tas pazastis nuorodu prideta, ale nu nematau blush2.gif

nes jei vizija neateis, kciortu taip sakant tiesiai darysiu nieko neisiminesiu cool.gif nes dar nezinau, gal ziauriai nedziugins ir liks cia ne megztukas o liemene lotuliukas.gif
Atsakyti