Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(hemetra @ 2010 11 23, 11:01)
Ziurekit merginos koki rasteli radau. Butu grazu ir tokiu rastu margute suknute nerti  bigsmile.gif

va va, būtent šį raštelį mąsčiau keliose vietose panaudoti. Kadangi manuose bobutiniuose, anot Tikliuko, rombuose yra panašios 'roželės', bus atsikartojimas suknelėje. Ačiū, kad įdėjai, nereiks specialiai ieškoti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba mirksiukas.gif

O aš žiūrėjau žiūrėjau į Tiklis paltuką ir man taaaip gražu, net galvoju kad sijonas toks trumputis madam mano visai nieko būtų biggrin.gif , turiu išsisaugojus kaip tuos bobutiškus kvadratukus nert reikės pamėgint ax.gif

QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 22, 16:03)
švelnumėlis  wub.gif

blush2.gif

QUOTE(hemetra @ 2010 11 22, 19:12)
LUANA, koks produktyvumas  thumbup.gif  Jau net dvi sukneles  blink.gif


kai yra dvi damos tai reikia ir suknių dviejų biggrin.gif , o jei rimtai tai kai nereikia sukt galvos apie rankoves tai greitai ir darbas vyko biggrin.gif

QUOTE(rosebud1 @ 2010 11 22, 19:43)
nu labai gražiai mergytės atrodo thumbup.gif  mirksiukas.gif

dėkui ax.gif
Atsakyti
luana-del sijono- lotuliukas.gif zinok as pati visai jau buvau susigundzius sau toki sijona...nu taip fain atrodo lotuliukas.gif ..vis prisidedu pasimatuot lotuliukas.gif ...gal kada kai isisgydysiu nuo uzpuolusiu virusu rolleyes.gif ..

o del rastuko-sita ir as buvau pasizymejus kaip galima-
user posted image

o vat cia dar liuks toks
user posted image

Atsakyti
Kaip gaila, kad as per anksti savaja suknute nusineriau. Dabar tokiu graziu rastu ir ideju ideta. Jei nerciau is naujo, daryciau kitaip ax.gif
Atsakyti
As tai prisipazinsiu-numezgiau tos marges sijonine dali ir rankoviu apacia ir...numeciau cool.gif Jau antra savaite ne ziuret nenoriu unsure.gif Nors vaizdelis ten visai neblogas..matyt, staigiai uzgriebus "perdegiau" blink.gif Aisku, sazine tai grauzia.Kaip ir dukra, kuriai jau knieti ja vilktis..
Kazkuri taip graziai i virsu plonytem juosciukem kylat..Kazi,ar ne Tiklis?.. Reikia tu to grazaus dryzavimo rstu, nes dabar savo tingejima teisinuos tuo, jog lygiom linijom nenoriu, o "tiuninguoto" dryzavimo rastu neturiu g.gif
HELP 4u.gif
Atsakyti
nu netingek mirksiukas.gif ..o dryziukais tiuninguotais as neriu biggrin.gif ...rastus buvau i 28 pusl. sumetus..kokius as pasizymejau mirksiukas.gif ...o siaip dar neriu-
2 st.su uzmetimu+1 pyneles kilpa ir t.t.
pumpuriukais
langeliais(1st su uzm.+1 pyneles kilpa)
putliaisiais stulpeliais
g.gif ...atrodo viskas...i foto paziurek-ten gana aiskiai matos biggrin.gif ...ir dazniausiai neriu ne ''i'' stulpeli ar pynute,bet ''apkabinanat'' mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
nu as sakau,kad man negalim i neto platybes lyst..stai -prasom jums-turekit doh.gif

user posted image

as gi sakau-''babulyciai'' dabar ''ant bangos'' biggrin.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
margoji jau rankose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 23, 18:39)
nu as sakau,kad man negalim i neto platybes lyst..stai -prasom jums-turekit doh.gif
as gi sakau-''babulyciai'' dabar ''ant bangos'' biggrin.gif

a šioji ponia nėra įtraukta į blogiausiai besirengiančių sąrašus? g.gif Jei dar nėra, bus cool.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif nu jo-virsus tai doh.gif doh.gif ...bet pati ideja ''kavadraciuku'' wub.gif ...
Atsakyti
Buvo kažkuriam lietuviškam žurnalėlyje pasakojimas apie šių taburečių plius minkštosios dalies gamintoją
user posted image
Tąkart labai sužavėjo ir tereikėjo sulaukt pasirodant paltukui, kai nekilo klausimų kur realizuoti užgimusį norą bigsmile.gif

o čia jau kažkur matytas derinys laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 23 lapkričio 2010 - 18:44
http://picasaweb.goo...agundes/ZigZag#
4u.gif
Atsakyti