Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(tiklis @ 2010 11 05, 14:10)
g.gif vat vat..man irgi kazkaip...nors eigoj matysiu..siaip pilka tokia''neutrali prisitaikanti'' spalva,gal kur pritaps biggrin.gif ... biggrin.gif



Aš labai mąstau apie tokią spalvinę gamą biggrin.gif tik gal to melanžinio nedėčiau sau g.gif bet tu manęs neklausyk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 05, 14:10)
g.gif vat vat..man irgi kazkaip...nors eigoj matysiu..siaip pilka tokia''neutrali prisitaikanti'' spalva,gal kur pritaps biggrin.gif ... biggrin.gif

na, aš kaip tik naudočiau pilką ( melanžinių atsisakyčiau), pilkai šokoladinę ir mažam pagyvinimui murzinai ružavą ( kelių tonų). Vis tik, suknutė mažai mergaitei ir griežta trijų spalvų ( be to tokių šaltų) taisyklė čia nelabai tinka.
Atsakyti
netycia uztikau i jusu panasia margute, visais paaiskinimais kaip nerti gal kuriai pravers
http://www.liveinter.../post137371898/
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 05, 14:23)
na, aš kaip tik naudočiau pilką ( melanžinių atsisakyčiau), pilkai šokoladinę ir mažam pagyvinimui murzinai ružavą ( kelių tonų). Vis tik, suknutė mažai mergaitei ir griežta trijų spalvų ( be to tokių šaltų) taisyklė čia nelabai tinka.

topsecret.gif tu gal su mano dukra kalbejai? blink.gif . jinai irgi primygtinai ''reikalaujaaaa ''''RUZAVOS ''SPALVOS.. doh.gif ..na bet jau mane nuo jos ''pykina''(da doh.gif bar pas mazyle kaip tik ''rozinis periodas'' biggrin.gif )..jei atvirai,tai as irgi galvojau apie raudonos ar rozines spalvos ''idejima'' g.gif vat tik rozine pas mane ''nemurzina''-o pirkti AS SAU UZDRAUDZIAU,KOL ''NENUSIDIETINSIU'' IKI KOKIU 10 KG.. verysad.gif ...PILKAI RUDOS NETURIU-BET TURIU RUDOS biggrin.gif ..bet nezinau ar jos noriu g.gif ...o (kuriuos jus vadinat''melanziniais'' blink.gif jauciuosi kaip ''blondzinka'' biggrin.gif )(man abu margi nelabai patinka,bet ,sakau,gal, kaip nors,ir juos ''prastumsiu'' biggrin.gif ..visumoj salia kitu gal ziuresis g.gif )
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 05, 14:34)
topsecret.gif tu gal su mano dukra kalbejai? blink.gif . jinai irgi primygtinai ''reikalaujaaaa ''''RUZAVOS ''SPALVOS.. doh.gif ..na bet jau mane nuo jos ''pykina''(da doh.gif bar pas mazyle kaip tik ''rozinis periodas'' biggrin.gif )..jei atvirai,tai as irgi galvojau apie raudonos ar rozines spalvos ''idejima'' g.gif  vat tik rozine pas mane ''nemurzina''-o pirkti AS SAU UZDRAUDZIAU,KOL ''NENUSIDIETINSIU'' IKI KOKIU 10 KG.. verysad.gif ...PILKAI RUDOS NETURIU-BET TURIU RUDOS biggrin.gif ..bet nezinau ar jos noriu g.gif ...o (kuriuos jus vadinat''melanziniais'' blink.gif jauciuosi kaip ''blondzinka'' biggrin.gif )(man abu margi nelabai patinka,bet ,sakau,gal, kaip nors,ir juos ''prastumsiu'' biggrin.gif ..visumoj salia kitu gal ziuresis g.gif )

pati mergaitę turiu, tai jai vis banguojančiai ružava arba mėlyna bigsmile.gif
Tarkim šalia ružavos derinti ne mėlynos atspalvius, o pilką - ružava įgautų subtilumo ir nebūtų tokia barbiška wink.gif Jos nereikia labai daug, pagrindinė spalva būtų tamsiai mėlyna ir sudarytų visą pagrindą ( bazę), o ružava su pilka tik 5dalį wink.gif
Melanžiniai, tai tie margučiai siūlai wink.gif
Atsakyti
aciu laaabai tau uz patarimus mirksiukas.gif ..vat ka dar galiu pasiulyti''kontrastui''-mano rozine realiai truputi''siltesne'' nei foto. raudona skaisciai ryski(nors turiu ir vysnines) o salotine-na realai ''salotine'' biggrin.gif ..ir tamsi ruda..visu siulu yra daugiau,vat tik t.melynu ir rudu schmoll.gif ..
user posted image
Papildyta:
vat dar ka as sumasciau daryti-vietoj tu kvadratuku desiu''bobutes kvadratus'' biggrin.gif vat paieskosiu kokiu graziu biggrin.gif ..
Atsakyti
Kokios diskusijos uzvire del idetos nuotraukos. Pries dedant, tikrai nepagalvojau, kad kazka blogo darau, nes si nuotrauka buvo ideta keliuose temose ax.gif Atsiprasau sukneles autores, jei supykdziau blush2.gif
O as susiradau tokius siulu galiukus
user posted image
Tik galvoju ar nebus labai marga ir ryski. Na gal neriant reikes labiau paderinti g.gif

P.S. Mane dar kankina abejone, kad tik nesigautu stora ir kieta
Atsakyti
Tai ji ir turi būti marga, juk "margutė" biggrin.gif
Atsakyti
As ja nersiu, nes ji man toooookia grazi. Net nezinau ar tikrai isdrisiu su ja iseiti i viesuma (nes mano stilius toks dalykiskas) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 11 05, 16:23)
Tai ji ir turi būti marga, juk "margutė"  biggrin.gif

O kokio storumo siulus naudojai?

Nezinau apie kokius galvot - pusvilne gal? Storos nenoriu, Bet visai plona irgi nelabai ax.gif
Atsakyti
as irgi alpstu del tos sukneles pamaciau negalejau atsigauti. bet vat apart serveteliu ir kepuriu nieko daugiau nerti nemoku, bet tos sukneles taip noriu tai turiu nerimo enciklopedija sese ciuka pamokys gal kas ir iseis blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(saulxx @ 2010 11 05, 15:32)
netycia  uztikau i jusu panasia margute, visais paaiskinimais kaip nerti gal kuriai pravers
http://www.liveinter.../post137371898/

nu man tai nieko nerodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 05, 16:27)
O kokio storumo siulus naudojai?

Nezinau apie kokius galvot - pusvilne gal? Storos nenoriu, Bet visai plona irgi nelabai  ax.gif


Vąšelis buvo lyg 3 arba 3,5 Nr. Niu ne plona ji tokia. O siūlai visokie, buvo ir vilnos, ir pusvilnės, ir medvilnės, ir net sintetikos mažas kamuoliukas, nes reikėjo tokios spalvos

QUOTE(sigit @ 2010 11 05, 16:54)
as irgi alpstu del tos sukneles pamaciau negalejau atsigauti. bet vat apart serveteliu ir kepuriu nieko daugiau nerti nemoku, bet tos sukneles taip noriu tai turiu nerimo enciklopedija sese ciuka pamokys gal kas ir iseis blush2.gif



Čia tikrai ne sunkiau nei kepurė. Viskas iš stulpelių su užmetimu. Žinoma, kad išeis.
Atsakyti