Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

lotuliukas.gif forget-ui tu... lotuliukas.gif ... o sita megstuka as zadu raizgyt vasarai-nu labai jis labai..ir nusidietint tinka ax.gif ..toks fainas...truputi subtiliai moteriskai ''crazyy'' wub.gif
pas rusaites yra shemos ir visa tema.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 22 lapkričio 2010 - 15:40
QUOTE(tiklis @ 2010 11 22, 16:39)
lotuliukas.gif  forget-ui tu... lotuliukas.gif ... o sita megstuka as zadu raizgyt vasarai-nu labai jis labai..ir nusidietint tinka ax.gif ..toks fainas...truputi subtiliai moteriskai ''crazyy'' wub.gif
pas rusaites yra shemos ir visa tema.. blush2.gif


Oi gulėsim amžinai mes tose pačiose palatose lotuliukas.gif

Man tai bėda, kad mano suknia per daug tvarkinga ir nuobodi. To "crazy" trūksta... kaip kokios mokytojos... ryt parodysiu.
Atsakyti
hm..hm...mergytes,as cia pagalvojau ax.gif -ir sugalvojau... biggrin.gif sita temute jau i pabaiga,ir tuojau r biggrin.gif iks atigdaryti kita palata bigsmile.gif ...o jei kita palata padarytume ''isplestine'',didele tokia tongue.gif -visiems MARGIEMS GALIUKINIAMS gaminiams blush2.gif ...na suknelems margutems,paltukams,sijonukams.megstukams...zodziu-visiems,kas marga(ar bobutes kvadratukams mirksiukas.gif )...juk neto platybese labai daug tokiu ideju blush2.gif ..o ''tema'' gi viena-MARGUTIS wub.gif ...ka manot?vat gal ir kokiu straipsniu apie spalvu derinima nuoroda idetume... blush2.gif ...ir dar gal ka nors ''i tema'' blush2.gif ...juk dazniausiai iskyla klausymas del spalvu biggrin.gif -o cia jau gaudvile ir forget pas mus vyr.gydytoja lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 22 lapkričio 2010 - 17:00
QUOTE(Forget @ 2010 11 22, 16:48)
Oi gulėsim amžinai mes tose pačiose palatose  lotuliukas.gif

Man tai bėda, kad  mano suknia per daug tvarkinga ir nuobodi. To "crazy" trūksta... kaip kokios mokytojos... ryt parodysiu.

irnesakyk.gif ..nematau bedos cool.gif -suzaisi ''crazy'' aksesuarais mirksiukas.gif ...arba apacioj ir ties apykakle padaryk kelias eiles ''spirgiu'' kaip sitos sukneles apacioj blush2.gif

user posted image

ar dar kanors panasaus tongue.gif ..biski patiuninguot ir bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 22, 16:30)
na jusu teismu,dar mano margumyno blush2.gif -

viskas labai fain. Tik dar norėtųsi ir tokio raštuko, kur kvadratukuose yra. Vienam iš raštų pavyzdėlių buvai įdėjus bigsmile.gif
Atsakyti
LUANA, koks produktyvumas thumbup.gif Jau net dvi sukneles blink.gif

TIKLI, man tas margumas labai graziai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2010 11 22, 16:10)
Sveikos gyvos biggrin.gif

Atnešu parodyt kas man gavosi blush2.gif

user posted image

Tik nufotografuot niekaip dorai nepavyko doh.gif , nepozotuojos merginos biggrin.gif

nu labai gražiai mergytės atrodo thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
o aš šiąnakt labai sirgau, galvojau, kad jau paskutinioji atėjo. Ligos pavadinimas-bobutiški kvadratėliai. Užmigau gerokai po 3 val (keliausi 6). Per tą nemigos laiką kvadratinę suknelę turbūt 3 kartus nunėriau... lotuliukas.gif Net ir kaip įliemenavimą padaryti sugalvojau smile.gif Turbūt reikia mikliai lėkti siūlų ir pulti gydytis, kad nors kiek palengvėtų. Negaliu gi svetimus pinigus skaičiuoti pastoviai neišsimiegojusi... biggrin.gif
Atsakyti
a kaip įliemenuot žadi? Mergiotės suknelei 6 vietos suiiminėju, vėliau 6 vietose pridėsiu akių: 2 vietose nugaroj, 2 vietose iš priekio ir šonuose.
Kolkas esu patenkinta gaunamu rezultatu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 23 lapkričio 2010 - 09:58
Ziurekit merginos koki rasteli radau. Butu grazu ir tokiu rastu margute suknute nerti bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 11 23, 11:01)
Ziurekit merginos koki rasteli radau. Butu grazu ir tokiu rastu margute suknute nerti  bigsmile.gif



siaubingai daug siūlų suvalgantis raštas, bet gražus wub.gif ir žinoma sunkus nėrinys gaunas doh.gif

va kaip iš tikro atrodo biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 23 lapkričio 2010 - 10:37
QUOTE(hemetra @ 2010 11 23, 11:01)
Ziurekit merginos koki rasteli radau. Butu grazu ir tokiu rastu margute suknute nerti  bigsmile.gif

Pernai siuo rastu sarafana neriau, bet daugiau kazin ar pasiryzciau.. Rastas grazus, bet turi kelis minusus - ryja labai daug siulo ir sunku iliemenuoti gamini tokiu rastu neriant.
Atsakyti